Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

З якого каменю будувати...

Будинок з газобетону - або з якого каменю будувати.

Газобетон - це ефективний будівельний матеріал для будинку, що перебуває на 70-90% з повітря і на 10-30% з цементного каменю.

Розглянемо переваги цього матеріалу перед аналогами

Повітря робить газобетон дуже теплим. Дім з газобетону тепліше за цегляні будинки в 4-5 разів.

Перевагою так само є висока стійкість до будь-яких природних явищ: дощ, сніг і так далі

Будинок з цього матеріалу міцний і довговічний, служить надійним захистом від холоду і добре переносить дію агресивного середовища.

Така стіна не боїться плісняви, грибка або мікроорганізмів. Що в інших випадках представляє велику загрозу для несних конструкцій.

Питання, що часто ставляться, про газобетон:

Чи роблять газобетон в Україні?

Відповідь: У Україні побудовані сучасні заводи, в м. Березань і Обухов та ін., які випускають автоклавні газобетонні блоки.

З чого полягає і як виготовляється?

Відповідь: Процес виробництва блоків полягає в наступному:

Склад?

Відповідь: Ретельно розмолоте вапно, кварцевий пісок, вода, цемент і алюмінієва пудра.

Усі складові поміщаються в теплу камеру і підіймаються як пиріг на дріжджах, при цьому процесі утворюється велика кількість пор.

Високоточне устаткування дозволяє зробити різання блоків і плит з практично ідеальною геометрією. Після чого блоки потрапляють в спеціальні печі, в яких при температурі 184 З і під дією тиску тверднуть.

Завдяки цьому утворюється унікальна кристалічна структура, що надає блокам особливі властивості : рівномірну щільність матеріалу, високу міцність і низьку теплопровідність.

Слід врахувати, що виготовлення такого матеріалу на виробництві маленького масштабу неможливе.

Скільки років газобетону?

Відповідь: Газобетон автоклавного тверднення застосовується у будівництві більше вісімдесяти років. Це екологічно чистий, перевірений часом будівельний матеріал. Заводи по виробництву розташовані в Канаді і Сибіру, Австралії і Каліфорнії, Африці і Японії.

Якість блоків?

Відповідь: Блоки мають точну геометрію. Це дозволяє, для підвищення теплоізоляції зовнішніх стін, застосовувати спеціальний клейовий склад з підвищеними теплоізоляційними характеристиками.

Блоки AEROC EcoTerm мають паз-гребінь, які виконують функцію теплового замку, що особливо важливе в умовах дорожнечі газу і електрики.

Які навантаження витримують блоки?

Відповідь: Будівлі в 3-5 поверхів.

Блоки завтовшки 300 мм зазвичай використовують для будівництва зовнішніх стін невеликих будівель, наприклад, одноповерхових котеджів для сезонного житла або дачних будиночків. Блоки завтовшки 375-400 мм застосовуються для будівництва котеджів, в яких планується жити постійно.

Де узяти проекти?

Відповідь: Готові одно і двоквартирні проекти будинку з газобетону площею від 70 до 300 м2 знаходяться у відповідних розділах. Виберіть проект, який підходить саме ВАМ.

Більше детально упізнати який саме Вам потрібний будинок можна перейшовши по посиланню >

Якщо відповідний Вам проект розроблений в інших конструкціях (цеглині або дерев'яному каркасі), ми переробимо його відповідно до вимог, які накладає застосування газобетонних блоків.

Дзвони зараз і отримай безкоштовну консультацію сертифікованого архітектора негайно.

Читай ще статті про те який будинок потрібен

ОЛЕКСІЙ БІРЮКОВИЧ
ОЛЕКСІЙ БІРЮКОВИЧ
Cертифікований архітектор

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Чому вам вигідно звертатися до нас?

Продаємо готові проекти котеджів власного виробництва
Виконуємо індивідуальне проектування
Виконуємо проектування реконструкції будинків
Проектуємо будинки на існуючих фундаментах
Виконуємо дизайн проекти інтер'єрів
Коригуємо імпортні проекти з урахуванням вітчизняних матеріалів
Консультуємо з питань будівництва та ремонту