Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Будівництво будинків

 

Будівництво будинків у даному розділі ми будемо інформувати Вас про останні порахованих кошторисах, в яких  розрахована вартість робіт і матеріалів для спорудження будинку по конкретному проекту.

Розповімо про раціональні методи спорудження будинку з різних матеріалів. Порівняємо ціни на будівництво будинків з газобетону, керамічного блоку, дервянного каркаса або СІП панелей.

Визначимо ключові моменти на яких можна зменшити вартість будинку і ви дізнаєтеся на чому економити не слід.

Будівництво будинків - Енергоефективний будинок

У цьому розділі ми будемо розповідати про те як побудувати енергозберігаючий будинок за Файні кошти. Ви дізнаєтеся які ключові моменти існують при будівництві теплих будинків.  Про будівництво суперефективних пасивних будинків і новітні технології ви можете дізнатися в розділі Енергозбереження

Як побудувати будинок

За останні 10 років у нас зібрано безліч інформації про те що впливає на вартість будинку. Випробувані різні методи зведення будинків за різними технологіями. Ключову інформацію про вартість будинків за готовими проектами ми збираємо в підрозділі порахувати кошторису . Якщо у вас стоїть завдання побудувати будинок своїми силами за мінімальні кошти то зверніть увагу на технологію будівництва з дерев'яного каркаса. Якщо потрібно побудувати ефективний будинок і максимально швидко в нього переїхати то тут & nbsp; вам допоможуть будинку з СИП панелей. А якщо ви хочете мати в будинку залізобетонні перекриття то будуйте будинок з газобетону. У ключових розділах ми будемо висвітлювати строительсва різних будинків, розповімо про небезпеки і фішках будівельного процесу.

Визначення вартості будівництва будинку

На підставі цих даних Ви зможете самостійно прикинути вартість Вашого, наміченого будівництва. У цій категорії ми будемо викладати останні фотографії, які ми зробили на своїх об'єктах, отримали від вдячних замовників або знайомих виконробів. & Nbsp; Якщо Ви не можете самі зорієнтуватися в & nbsp; вартості будівництва або не можете знайти що небудь схоже на ваш проект, телефонуйте нам і ми допоможемо Вам розібратися в цих питаннях а також допоможемо вам побудувати будинок або підібрати грамотного виконроба. Ми можемо допомогти Вам з розрахунком еталонної кошторису на будівництво будинку.

Будівництво будинків під ключ  

Якщо ви збираєтеся будувати будинок в Києві або Київській області ми можемо взяти на себе виконання будівельних робіт під ключ. Якщо ви вже уклали договір з виконробом то ми можемо виступити в якості авторського нагляду за якістю виконання будівництва. В цьому випадку ми виконуємо роль комісії яка стежить за відповідністю виконуваних робіт з проекту рішення. Це особливо важливо при будівництві енергозберігаючих будинків.

Про склад готового проекту будинку який потрібен для будівництва читай ТУТ

Дізнатися про всі наші послуги з будівництва та проектування можна тут

Будівельник Бирюкович Павло Телефонуйте нам за телефонами 0503582282, 0975153839, будемо раді допомогти.  

З повагою керівник будівельного підрозділу Павло Бирюкович