Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Будівництво будинків Київ

 

Будівництво будинків Київ у даному розділі ми будемо інформувати Вас про останні порахованих кошторисах, в яких  розрахована вартість робіт і матеріалів для спорудження будинку по конкретному проекту.

Розповімо про раціональні методи спорудження будинку з різних матеріалів. Порівняємо ціни на будівництво будинків з газобетону, керамічного блоку, дервянного каркаса або СІП панелей.

Визначимо ключові моменти на яких можна зменшити вартість будинку і ви дізнаєтеся на чому економити не слід.

Будівництво будинків - Енергоефективний будинок

У цьому розділі ми будемо розповідати про те як побудувати енергозберігаючий будинок за Файні кошти. Ви дізнаєтеся які ключові моменти існують при будівництві теплих будинків.  Про будівництво суперефективних пасивних будинків і новітні технології ви можете дізнатися в розділі Енергозбереження

Як побудувати будинок

За останні 10 років у нас зібрано безліч інформації про те що впливає на вартість будинку. Випробувані різні методи зведення будинків за різними технологіями. Ключову інформацію про вартість будинків за готовими проектами ми збираємо в підрозділі порахувати кошторису . Якщо у вас стоїть завдання побудувати будинок своїми силами за мінімальні кошти то зверніть увагу на технологію будівництва з дерев'яного каркаса. Якщо потрібно побудувати ефективний будинок і максимально швидко в нього переїхати то тут & nbsp; вам допоможуть будинку з СИП панелей. А якщо ви хочете мати в будинку залізобетонні перекриття то будуйте будинок з газобетону. У ключових розділах ми будемо висвітлювати строительсва різних будинків, розповімо про небезпеки і фішках будівельного процесу.

Визначення вартості будівництва будинку

На підставі цих даних Ви зможете самостійно прикинути вартість Вашого, наміченого будівництва. У цій категорії ми будемо викладати останні фотографії, які ми зробили на своїх об'єктах, отримали від вдячних замовників або знайомих виконробів. & Nbsp; Якщо Ви не можете самі зорієнтуватися в & nbsp; вартості будівництва або не можете знайти що небудь схоже на ваш проект, телефонуйте нам і ми допоможемо Вам розібратися в цих питаннях а також допоможемо вам побудувати будинок або підібрати грамотного виконроба. Ми можемо допомогти Вам з розрахунком еталонної кошторису на будівництво будинку.

Будівництво будинків під ключ  

Якщо ви збираєтеся будувати будинок в Києві або Київській області ми можемо взяти на себе виконання будівельних робіт під ключ. Якщо ви вже уклали договір з виконробом то ми можемо виступити в якості авторського нагляду за якістю виконання будівництва. В цьому випадку ми виконуємо роль комісії яка стежить за відповідністю виконуваних робіт з проекту рішення. Це особливо важливо при будівництві енергозберігаючих будинків.

Про склад готового проекту будинку який потрібен для будівництва читай ТУТ

Дізнайся все про будівництво будинків Київ та проектування можна тут

Будівельник Бирюкович Павло Телефонуйте нам за телефонами 0503582282, 0975153839, будемо раді допомогти.  

З повагою керівник будівельного підрозділу Павло Бирюкович