Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Проекти Укриттів 


проекти бань

В цьому розділі зібрані проекти споруд та будинкуів під якими запроектовані укриття. Призначення укриттів зберегти життя господарів під час техногенних аварій або бойових дій які можуть вестися у прилеглій місцевості.

Укриття в більшості випадків знаходяться нижче поверхні грунта. Перекриття над укриттям залізобетонні. Перекриття можуть бути монолітні залізобетонні або з стандартних залізобетонних плит які посилюються монолітною армованою бетонною плитою. Більшість укриттів має два входи. Укриття може мати один вхід та, додатково, аварійний приямок або люк для виходу з приміщення в разі руйнування основного входу. Зовнішні стіни укриттів бетонні, з блоків або монолітного бетону.

Проекти бань  Олексія Бирюкович

Відзначимо що практично цілодобово у нас на сайті працює "Допомога онлайн".

Бирюкович Олексій Юрійович, архітектор

 +38 (096) 394-40-72

 +38 (099) 429-93-78

 e-mail: [email protected]

 skype: akvilonpro

Адреса:  Київ, пр.Голосіївський, д.118, корпус 1, кв5 (зупинка тролейбуса Готель "Голосіївський" або 10 хвилин пішки від ст м. '' Виставковий центр '')

Робочий час - з 9.00 до 18.00 понеділок - п'ятниця (в решту часу зустріч можлива за попередньою домовленістю)

І в суботу і в неділю дзвонити можливо і потрібно!