Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Проекти таунхаусів або проекти будинків на 2 сім'ї

Проекти таунхаусів або проекти будинків на 2 сім'ї від AkvilonPro

 

Проекти будинків на дві сім'ї або більш зручно будувати на невеликих ділянках які розташовані дуже зручно з точки зору логістики. Адже часто молодій сім'ї краще жити в зручному місці, з хорошим доступом до інфраструктури, школам і садкам, транспорту.

Якщо сім'я велика, з онуками, дідусями і бабусями, що працює сім'єю то міні таунхаус це відмінне рішення которо дозволяє бути одній сім'ї по сусідству але разом з тим кожен у своїй квартирі.

Ми можемо запропонувати багато проектів які легко, при потребі, блокуються. У категорії проекти будинків до 100 м2 знаходиться безліч проектів з яких раціонально зробити таунхауси.

При проектуванні будинку на 2 сім'ї завдання простіше. Такий будинок можна зробити практично з будь-якого проекту, його отзеркалить.

Таунхаус або будинок на дві квартири це відмінне рішення з енергоефективності. Перший Пасивний будинок в Дармшатадте є сучасним таунхаус на чотири квартири

Дивись проекти таунхаусів або проекти будинків на 2 сім'ї

Дивись проекти сейсмостійких будинків 

проекти таунхаусів від Олексійя Бирюковича

Бирюкович Олексій Юрійович, архітектор

  +38 (096) 394-40-72

 +38 (099) 429-93-78

 e-mail: [email protected]

 skype: akvilonpro

Адреса:  Київ, пр.Голосіївський, д.118, корпус 1, кв5 (зупинка тролейбуса Готель "Голосіївський" або 10 хвилин пішки від ст м. '' Виставковий центр '')

Робочий час - з 9.00 до 18.00 понеділок - п'ятниця (в решту часу зустріч можлива за попередньою домовленістю)

І в суботу і в неділю дзвонити можливо і потрібно!