Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Проекти будинків з терасою сейсмостійкі.

 

Проекти будинків з терасою сейсмостійкі.

Проекти сейсмостійких будинків для районів з підвищеною сейсмічною активністю. До таких районів належать багато приморські і гірські райони.

Проекти будинків для сейсмічного району мають необхідну просторову жорсткість. Це означає що будинок при виникненні землетрусу будинок забезпечить безпеку мешканців. Навіть при розломі під будинком будівля може зберегти свою форму і не руйнуватися. При будівництві сейсмостійкого будинки вибираються каркасні конструкції

Каркас будинку може бути дерев'яним і залізобетонним. У всі проекти будинків які розміщені на нашому сайті можна внести зміни.

Монтолітние залізобетонні сейсмостійкі будинки за ціною значно дорожче ніж традиційні, але відмінний варіант будівництва бюджетного сейсмостійкості району це будівництво каркасного будинку з дерев'яного каркаса або СІП панелей.

Такий будинок буде бюджетним і надійним рішенням для життя в районах з підвищеною сейсмічною активністю.

Дивись всі проекти будинків з терасою для сейсмічного району

Дивись проекти енергоефективних будинків 

проекти будинків сейсмостійких від Олексія Бирюковича

Бирюкович Олексій Юрійович, архітектор

  +38 (096) 394-40-72

 +38 (099) 429-93-78

 e-mail: [email protected]

 skype: akvilonpro

Адреса:  Київ, пр.Голосіївський, д.118, корпус 1, кв5 (зупинка тролейбуса Готель "Голосіївський" або 10 хвилин пішки від ст м. '' Виставковий центр '')

Робочий час - з 9.00 до 18.00 понеділок - п'ятниця (в решту часу зустріч можлива за попередньою домовленістю)

І в суботу і в неділю дзвонити можливо і потрібно!