Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Проекти гаражів, сараїв і госпблоків.

проекти  сараїв, проекти гаражів

Гараж як і будь-яка інша будова, включаючи сараї і хозблоки повинен будується згідно проекту інакше ви маєте ризики отримати негідне до експлуатації будова.

У розділі проекти гаражів зібрані рішення з різними комбінаціями. Ви можете знайти і проекти гаражів як з саунами так і з погребами.

При будівництві гаража з погребом слід врахувати що з машини буде стікати бруд і її потрібно кудись відводити. Тому варто приділити увагу ретельної гідроізоляції та вентиляції цих приміщень.

Якщо ви зібралися будувати хозблок з погребом то проекти хозблоков допоможуть вам в цьому. Врахуйте що верхня частина льоху повинна бути добре утеплена для збереження важливих температурних умов для заощадження продуктів.

Якщо ви будуєте гараж совмешенний з сауною то потрібно приділити увагу пожежної безпеки і використання негорючих матеріалів. Проекти гаражів з лазнями знаходяться в цьому розділі. У такій будові зони чітко розділені. Гараж як технічне приміщення і сауна як місце відпочинку.

Ні в якому разі не варто робити топку з гаража і зберігати в гаражі горючі матеріали. Якщо ви заводите в гараж воду то варто предусматреть або сезонний злив або прийдеться робити в гаражі опалення.

Це ж стосується і госп блоків.

Якщо ви звернетеся до нас то ми допоможемо правильно вирішити ці завдання.

Дивись всі проекти гаражів і будинків

Дивись проекти бань 

проекти бань від Олексія Бирюковича

Бирюкович Олексій Юрійович, архітектор

 +38 (044) 223-94-06

 +38 (096) 394-40-72

 +38 (099) 429-93-78

 e-mail: [email protected]

 skype: akvilonpro

Адреса:  Київ, пр.Голосіївський, д.118, корпус 1, кв5 (зупинка тролейбуса Готель "Голосіївський" або 10 хвилин пішки від ст м. '' Виставковий центр '')

Робочий час - з 9.00 до 18.00 понеділок - п'ятниця (в решту часу зустріч можлива за попередньою домовленістю)

І в суботу і в неділю дзвонити можливо і потрібно!