Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Реконструкції житлового будинку в Копенгагені (Данія).

Проект реконструкції житлового будинку в Копенгагені (Данія) жовтень 2020

 

Рис.1 Фото існуючого будинку.

Це невеликий цегляний будинок з мансардою, побудований в 1990 р Під будинком є ​​підвал. В зв'язку з тим, що вікна підвалу розташовані над землею, тому підлога першого поверху значно вище існуючого рівня землі.

Рис. 2 План першого поверху до реконструкції.

Габаритні розміри будинку в плані 7.52 х 8.67 м. На першому поверсі існуючого будинку були розташовані передпокій, туалет, сходи на мансарду, кухня-їдальня і спальня. В мансарді дві невеликі спальні. У цокольному поверсі розташовані котельня, майстерня та господарська кімната

Рис.3 Побажання клієнта були наступні: на першому поверсі мати дві спальні, при цьому отримати простору вітальню з кухнею - їдальнею з якої можна вийти на накриту покрівлею літню терасу. Для вирішення такого завдання нами було запропоновано запроектувати прибудову в якій і розмістити все необхідне. Прибудова буде розташована біля цього торця будинку. Всі комунікації приєднуються до існуючих в основному будинку.

Рис.4 План будинку з прибудовою.

В опалювальній частини прибудови розміщуються кухня -їдальня площею 22 м2. З кухні запроектований вихід на терасу площею 16 кв.м. Стіни прибудови запроектовані з СИП панелей толщенной 200мм . На додаток нами був запроектований, розташований окремо, бокс для велосипедів.

Рис.5 План прибудови

Рис.6 Розріз будинку. У зв'язку з вимогою замовника накрити прибудову двосхилим дахом, подібної даху будинку, а також високим цоколем існуючого будинку підлога кухні - їдальні розташована значно нижче підлоги будинку.

Рис.7 Розріз по кухні - їдальні

Рис.8

Так буде виглядати прибудова після завершення будівництва. Для будівництва прибудови використовуються СІП панелі товщиною 200мм. Оздоблення фасаду текстурна фарба. Підлоги керамічна плитка. Для обігріву передбачається використовувати водяну теплу підлогу.

Рис.9 Перелік креслень

Рис.10 Загальний вигляд проекту

КАЛЯЄВ АНДРІЙ
КАЛЯЄВ АНДРІЙ
Архітектор

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Чому вам вигідно звертатися до нас?

Продаємо готові проекти котеджів власного виробництва
Виконуємо індивідуальне проектування
Виконуємо проектування реконструкції будинків
Проектуємо будинки на існуючих фундаментах
Виконуємо дизайн проекти інтер'єрів
Коригуємо імпортні проекти з урахуванням вітчизняних матеріалів
Консультуємо з питань будівництва та ремонту