Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Реконструкції зруйнованого будинку в м.Ірпінь

Проект реконструкції зруйнованого будинку в м.Ірпінь, Київська обл.

Червень 2022 р.

Фото головного фасаду існуючого будинку.

Фото задньго фасаду. Під час боїв в м.Ірпінь в покрівлю потрапила міна з міномету. Червень 2022 р.

План існуючого будинку. Будинок побудований в 1965 р. Стіни товщиною 510 мм з цегли. Перекриття — дерев’яні балки. У 80-ті роки до будинку прибудований передпокій з кухнею та санвузол з дерев’яною верандою зі стінами ттовщиною 250 мм. Під час візуального обстеження не було виявлено тріщин на фундаменті та стінах. Перекриття в існуючому будинку дерев’яне, закрите глиняною обмазкою. Стеля в кімнатах оздоблена штукотуркою по дерев’яних рейках. Стеля прибудованої пізніше передпокою, кухні та санвузла нижче ніж стеля в кімнатах. Підлога в будинку дерев’яна.покрівельне покриття існуючого будинку шифер.

Проектом реконструкції передбачено демонтувати санвузол з верандою. Окрім того зняти покрівлю та перекриття, розібрати печі та всі внутрішні перегородки. Після цього стіни передпокою, санвузла та техприміщення запроектовано підняти в один рівень з стінами основного будинку. Зверху стін зробити монолітний залізобетонний пояс який з’єднає стіни будинку. Замість дерев’яної підлоги зробити підлогу бетонну з утепленням пінополістиролом.

План будинку після реконструкції. Внутрішню стіну та пергородки виконати з цегли. Дерев’яне перекриття та крокви виготовити з нових дерев’яних балок. Для теплоізоляції використати рулонну базальтову або скляну вату. Загальна товщина утеплювача стелі 350 мм. З метою економії більшу частину вікон вирішино не змінювати. Зовнішні стіни запропановано оклеїти утеплювачем товщиною 150 мм. Для утеплення вибраний пінополістирол, як найбільш економічний варіант. При бажанні можливо застосувати жорстку мінеральну вату.

Головний фасад. Будинок накритий чотиресхилим дахом. Покрівельне покриття легке, це буде металочерепиця або бітумна черепиця.

Задній фасад.

Під час проектування було розроблено декілька варіантів оздоблення фасадів. Остаточний варіант замовники вирішили вибрати після закінчення будівельних робіт. В залежності від фіінансового стану.

Перелік креслень та загальний вигляд ескізного проекту

Після закінчення ескізного проекту, після перемовин з будівельниками, замовники визначили які робочі креслення необхідні ще.
Додатково були розроблені робочі креслення покрівлі та прорахована необхідна кількість мтеріалів.

 

Телефонуйте зараз +38 099 429 93 78, +38 096-394-40-72 та отримай додаткову інформацію негайно.
Вайбер 099 429 93 78

ОЛЕКСІЙ БІРЮКОВИЧ
ОЛЕКСІЙ БІРЮКОВИЧ
Cертифікований архітектор

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Чому вам вигідно звертатися до нас?

Продаємо готові проекти котеджів власного виробництва
Виконуємо індивідуальне проектування
Виконуємо проектування реконструкції будинків
Проектуємо будинки на існуючих фундаментах
Виконуємо дизайн проекти інтер'єрів
Коригуємо імпортні проекти з урахуванням вітчизняних матеріалів
Консультуємо з питань будівництва та ремонту