Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Проект реконструкції Княжичі.

Проект реконструкції дачі в с. Княжичі, Київська область. 2020 р.

рис.1

У 1980-х роках (розквіт епохи «застою») на ділянці 6 соток була побудована дача 6.3 х 6.9 м. Виходячи з сьогоднішніх реалій (епідемія коронавируса і повна невизначеність) з'явилося бажання перетворити дачу в сучасний комфортабельний котедж.

Рис.2

Проаналізуємо планування існуючої будівлі.

На першому поверсі знаходилися: вузька і незручна кухня-передпокій 7.8 кв.м., дві спальні 8.11 кв.м. і 7.8 кв.м. і хол 9.5 кв.м. На другому поверсі, в мансарді, старого будинку розташовувалася кімната 26 кв.м. При цьому сходи на мансардний поверх була дуже круті, незручні і дуже небезпечні.

Візуальне обстеження конструкцій показало, що існуючі стрічкові фундаменти в доброму стані. Стіни цегляні. Товщина стін першого поверху - 38 см., Товщина фронтонів - 12 см .. Перекриття першого поверху - дерев'яні балки.

Тому, що фронтони мали недостатню міцність і жорсткість, фронтони довелося демонтувати.

Ми розробили проект реконструкції, який дозволив перетворити незручну та холодну дачу в комфортабельний котедж.

рис.3

Поруч з головним входом запроектований передпокій площею 3.1 кв.м. і санвузол з душовою 4.6 кв.м. У санвузлі розташовані унітаз, умивальник, душовий піддон і пральна машина. Наявність санвузла усередині опалювального будиночка зробило його експлуатацію цілорічної.

З передпокою передбачений вихід в кухню 9,5 кв.м. Спальні залишили без зміни. До існуючої дачі була прибудована вітальня 16.6 кв.м. У вітальні розмістилася зона відпочинку, їдальня та сходи на другий поверх Під сходами розташована комора або гардеробна. З вітальні був передбачений вихід на терасу накриту покрівлею. Частина тераси зарезервована під стоянку для автомобіля.


Рис.4

На другому поверсі розташовано дві просторі спальні. Для підйому на другий поверх запроектували бетонні сходи з дерев'яними сходинками.

Рис.5

Розріз будинку.

Рис.6

Так за нашим задумом повинна виглядати дача після реконструкції.

Рис.7

Сьогодні, через три з половиною місяці після початку будівництва будинок виглядає так. Фото збоку саду.

Рис.8

Фото будинку збоку вулиці. Попереду розташований навіс для авто.
Цей проект, на прохання замовника, був виконаний в мінімальному обсязі, без детальної розробки конструкцій. Розрахунок матеріалів замовник виконував самостійно.

Рис.9

Загальний вигляд креслень проекту реконструкції.

Телефонуйте зараз +38(096)394-40-72 або +38(099)429-93-78 (телефон та вайбер) та негайно отримайте інформацію стосовно того, як почати розроблення проекту реконструкції вашого будинку або оформлення документів для будівництва.


З'явилися питання - пишіть сюди [email protected]

КАЛЯЄВ АНДРІЙ
КАЛЯЄВ АНДРІЙ
Архітектор

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Чому вам вигідно звертатися до нас?

Продаємо готові проекти котеджів власного виробництва
Виконуємо індивідуальне проектування
Виконуємо проектування реконструкції будинків
Проектуємо будинки на існуючих фундаментах
Виконуємо дизайн проекти інтер'єрів
Коригуємо імпортні проекти з урахуванням вітчизняних матеріалів
Консультуємо з питань будівництва та ремонту