Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Реконструкція будинку і план будинку крок за кроком від AkvilonPro

Реконструкція будинку і план будинку від AkvilonProВи цьому розділі ми розповімо вам про особливості розробки проектів реконструкції будинків.

Тут ми опишемо деякі приклади таких проектів, підводні камені та ключові моменти.

Також звернемо Вашу увагу на раціональності деяких реконструкцій.

Адже в підсумку може виявитися так що, прийнявши рішення про реконструкцію дачного будинку, Ви прийміть рішення про збереження 4х кубів цегли з незручним плануванням.

Так що порадимо Вам прочитати ту інформацію яка є в цьому розділі і зателефонувати нашому архітекторові, а ще краще зробити фотографії того будови яке у Вас є і з усіма наявними документами (чим більше інформації тим краще буде консультація) під'їхати до нас в офіс або зв'язатись по скайпу.

А вже після консультації, порадившись з сімейством, приймати остаточне рішення.

Також ми з допоможемо Вам в проектуванні нового будинку, проектами інженерних систем, розповімо про способи енергозбереження та допоможемо підібрати будівельників. Звертайтеся до нас і задавайте питання, що цікавлять Вас питання.

Дивись всі проекти будинків

Реконструкція будинку і план будинку індивідуальне ТУТ

Дивись проекти будинків до 100м2