Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Будинки проекти економічні плани

Будинки проекти економічні плани будинків 2020

 

При проектуванні власного будинку при обмеженому бюджеті або для максимального енергозбереження потрібно використовувати прості форми коробки будинок. Ідеальною, з точки зору мінімізації площ зовнішніх стін, формою є куб. У порівнянні з прямокутною формою економія в будматеріалах може досягати 25%.

У розділі проекти простих будинків ми розміщуємо будинку найбільш наближені до описаних критеріям. Також скорочує витрати на будівництво проста форма покрівлі, відсутність балконів і еркерів. При використанні оптимального утеплення будинку простої форми набагато простіше зробити пасивними. Ще однією перевагою будинків простої форми є їх невибагливість до форми і розташуванню ділянки згідно сторін світу.

Якщо Ви хочете заощадити кошти або побудувати енергозберігаючий будинок то вдома простої форми це те що потрібно.

У 2020 ще актуальныше стоїть питання проектування енергоефективних будинків і простий будинок це найкраща основа для цього. Щоб простий будинок став енергоощадним його потрібно оптимізувати. Це значить що нам потрібно розташувати його на ділянці у відповідності до потрапляння і втрат енергії через вікна. Якісно утеплити зовнішній периметр. Та використати енергоощадне обладнання для опалення, водопостачання та вентиляції. Заказавши у нас проект ми можемо допомогти вам на будьякому етапі від підбору обладнання до будівництва та оздоблення.

Звертайтеся до нас і ми допоможемо Вам з проектуванням нового або переробкою готового проекту під Ваші вимоги.

Дивись всі будинки проекти економічні плани будинків

Дивись проекти двоквартирних будинків