Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

 Проекти недорогих будинків на схилі.

 Проекти недорогих будинків на схилі від AkvilonPro

Проектування будинку на схилі і складному рельєфі є складним завданням для архітектора. Але досвідчений проектант може використовувати особливості ділянки з максимальною користю.

Які особливості проектування будинку на ділянці з ухилом.

Наличее ухилу на ділянці створює підвищене навантаження від опадів і призводить до рясного накопичення опадів з боку якої будинок врізаний в ділянку. Тому важливо проектування водовідведення осходя з типів грунту.

Для розміщення будинку бажано вибрати максіально високу точку на ділянці, з одного боку. З іншого боку раціональним рішенням може бути заглиблення будинку цокольним поверхом в землю. При якісному виконанні будівельних робіт, варіант мансарда навпаки, буде найбільш енергоефективним рішенням. Адже температура грунту на 20-30 градусів Цельсія вище зимової температури повітря.

На складних грунтових умовах іноді раціонально будувати на палях або стовпчастих фундаментах.

Ідеально якщо схил південний. Тоді ви легко можете замахнутися на будівництво пасивного або активного будинку.

При проектуванні будинку на схилі не варто робити покрівлю з кутом який обернений скату покрівлі. Адже в цьому випадку вся вода з даху і схилу може збиратися в одному місці.

Якщо стоїть завдання створення проекту недорого будинку то потрібно відповідально підходити до вибору будівельних рішень. Потрібно розділяти конструкції які несуть навантаження і завдання яких теплоізоляція. Відмінним рішенням може бути комбінація бетонного цоколя і дерев'яного каркаса або поверху з СИП панелей.

Дивись всі проекти недорогих будинків

Дивись проекти квадратних будинків