Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Проекти пасивних будинків або будинків які бережуть тепло

проекты пассивных домов

Проекти будинків пасивних розроблені згідно вимог passive house institute і є найбільш енергоефективними з усіх. Такі будинки повинні споживати на опалення не більше 15 кВт / м2 на рік. Що в 8 разів менше діючих норм з енергозбереження. Будівництво пасивного будинку є найбільш вигідним вкладенням адже ви економите не тільки на енергії в майбутньому а й на строімость підведення електрики, вартості і потужності обладнання і розмірах котельні в будинку. Такий будинок легко опалювати і охолоджувати тільки системою теплих підлог. Всі проекти за цим стандартом проходять обов'язкову сертифікацію і перевірку за програмою PHPP на відповідність вимогам пасивного будинку.

Дивись всі проекти будинків

Дивись проекти сараїв та гаражів 

Спеціаліст по пассивним будинкам

Бірюкович Павло, керівник відділу енергоефективності

 +38 (050) 358-22-82 (Viber)

 +38 (097) 515-38-39 (Telegram)

 e-mail: pavlo@akvilonpro.com

 

Проекти енергоекономічних та ''пасивних'' будинків

Адреса:  Київ, пр.Голосіївський, д.118, корпус 1, кв5 (зупинка тролейбуса Готель "Голосіївський" або 10 хвилин пішки від ст м. '' Виставковий центр '')

Робочий час - з 9.00 до 18.00 понеділок - п'ятниця (в решту часу зустріч можлива за попередньою домовленістю)

І в суботу і в неділю дзвонити можливо і потрібно!