Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

 Проекти пасивних будинків. Пасивний будинок, план будинку згідно PHPP

Проекти пасивних будинків. Пасивний будинок згідно PHPP

 

Проекти розроблені згідно критеріїв passive house institute і є найбільш енергоефективними з усіх.

Такі будинки повинні споживати на опалення не більше 15 кВт / м2 на рік. Що в 8 разів менше діючих норм з енергозбереження.

Такий пасивний будинок є найбільш вигідним вкладенням, адже ви економите не тільки на енергії в майбутньому а й на строімость підведення енергоресурсів, вартості і потужності обладнання і розмірах котельні в будинку. Такий будинок легко опалювати і охолоджувати тільки системою теплих підлог або через вентиляцію.

Всі проекти за цим стандартом проходять обов'язкову сертифікацію і перевірку за програмою PHPP (пакет планування пасивного будинку) на відповідність вимогам пасивного будинку.

Основним завданням що виконує пасивний будинок є радикальне зниження енергоспоживання на опалення, охолодження та гаряче водопостачання.

Досягнення параметра енергоспоживання пасивного в Україні завдання складне але реальна. Для цього ми повинні дуже уважно підійти до вибору площі та планування будинку. Розташування вікон має бути вивірено по строну світла.

Розмір вікон повинен бути оптимізований з точки зору енергонадходження та енерговитрат. Великі вікна на південній стороні взимку дозволяють отримати безкоштовну енергію але з іншого боку влітку через такі вікна відбувається перегрів. Для уникнення перегріву повинна використовуватися пасивна та активна солнцезащита.

Наступним етапом поліпшення якому відповідає пасивний будинок є будівництво активного будинку. Який крім унікальної енергоефективності забезпечує ідеальні умови за якістю освітленості, повітрообміну і ідеального температурного режиму. Також такий будинок повинен виробляти більше енергії ніж споживає. Активний будинок повинен бути побудований з матеріалів мінімально впливають на навколишнє середовище.

Дивись всі проекти пасивних будинків

Дивись проекти активних будинків, пасивний будинок еволюція