Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Замов проект енергоефективного будинку в експерта з енергозбереження. Проекти енергозберігаючих будинків, будинки в стилі хай тек

 

Проекти енергозберігаючих будинків, будинки в стилі хай текУ цьому розділі ми розповімо Вам про один з найефективніших стандартів будівництва і проектування енергозберігаючих будинків - пасивний будинку.

Пасивний будинок це будинок з мінімальним енергоспоживання і оптимальною формою який відповідає найжорсткішим європейським стандартам щодо економії енергії.

Критерії відповідності пасивного будинку розроблені німецьким інститутом пасивного будинку в Дармштадті. Основними критеріями такого будинку є: теплоізоляція <0,15 Вт / (м2 * К), відсутність теплових містків, герметичність зовнішньої оболонки, ефективне скління, загальне тепло споживання менше 15 кВт * год / (м2), вентиляція з рекуперацією тепла ефективністю> 75 %.

У цьому розділі ми розповідаємо Вам про особливості будівництва максимально теплого будинку, енергозберігаючих технологіях і інженерних системах.

Також ми розповімо Вам про особливості проектування такого будинку і специфіці розміщення на ділянці. Ми можемо перевірити відповідність Вашого будинку критеріям пасивного будинку про програму проектування пасивних будинків PHPP 2012 (Рassive Нouse Plan Package) і видати вам перелік рекомендацій для правильного утеплення будинку і розміщення на ділянці.

Якщо Ви купуєте проект у нас, то після перевірки ми можемо внести в нього необхідні зміни і порадити Вам досвідченого виконроба або взяти на себе авторський нагляд за будівництвом.

Розділ енергозберігаючих будинків або проектів.

Дивись всі проекти будинків в стилі хай тек та енергоефективні будинки

Дивись проекти гаражів, сараїв, госпблоків

Спеціаліст по пассивним будинкам від AkvilonPro

Бірюкович Павло, керівник відділу енергоефективності

 +38 (050) 358-22-82 (Viber)

 +38 (097) 515-38-39 (Telegram)

 e-mail: [email protected]

 

Проекти енергоекономічних та ''пасивних'' будинків

Адреса:  Київ, пр.Голосіївський, д.118, корпус 1, кв5 (зупинка тролейбуса Готель "Голосіївський" або 10 хвилин пішки від ст м. '' Виставковий центр '')

Робочий час - з 9.00 до 18.00 понеділок - п'ятниця (в решту часу зустріч можлива за попередньою домовленістю)

І в суботу і в неділю дзвонити можливо і потрібно!