Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Рута 3 (96м²)

Рейтинг: 3.36/5 (72 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Проект будинку з мансардою до 100 м2:
  • Загальна площа:96 м²
  • Габарити будинку:9.5 м х 8.6 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові монолітні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 400 мм
  • Перекриття:Дерев'яні балки, Нема
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Бітумна черепиця
Проект будинку з мансардою до 100 м2 Рута 3
Ціна проекту:
9900 грн.
Купити Проект
план першого поверху проекту будинку
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 1.4
2Передпокій 2.2
3Санвузол 4.4
4Спальня 10.6
5Кiмната 26.2
6Комора 0.9
Загальна площа поверху45,7
план мансардного поверху проекту будинку
НайменуванняПлоща м2
1Кiмната 22.7
2Спальня 11.3
3Спальня 8.2
4Санвузол 2.0
5Коридор 2.6
6Сходи 3.3
Загальна площа поверху50,1
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти Стрічкові монолітні залізобетонні
Стіни Газобетонний блок 400 мм
Покрівельні покриття Бітумна черепиця
Кількість поверхів 2
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.5 м
Висота стіни мансарди 2.5 м
Перекриття першого поверху Дерев'яні балки

Проект будинку з мансардою до 100 м2 з чотирма спальнями, кухнею студією і каміном.

готовый проект дома с мансардой Рута 3

 

За цим проектом ви зможете побудувати невеликий, але цілком комфортабельний будинок з мансардою площею менше 100 м2 для проживання трьох або чотирьох осіб. Це зручний будинок який розрахований на родину з середніми статками не складний у будівництві.

Проектом передбачена наявність чотирьох спалень. Три спальні знаходяться на другому поверсі. Одна спальня велика, вона має площу 22.7 м2. Ця спальня передбачена для батьків. Дві інші спальні індивідуальні, розраховані на проживання однієї людини. Їх площа 8.2 та 11,3 м2.

При бажанні дві невеликі спальні на другому поверсі ви можете об’єднати. Ще одна спальня площею 10,6 м2 знаходиться на першому поверсі. Таку спальню ви можете використовувати як кімнату для гостей або кабінет. Крім того спальню на першому поверсі зручно використовувати людям похилого віку, яким не зручно підніматися на другий поверх .

На першому поверсі знаходиться велика кухня об’єднана з вітальнею. В цьому приміщенні площею 22.7 м2 передбачена можливість встановлення каміну. Кухня-вітальня є прохідною кімнатою до сходів на мансардний поверх. Таке планувальне рішення дало можливість позбутися зайвого коридору. Під сходами на другий поверх знаходиться шафа для верхнього одягу.

В будинку запроектовані два санвузли. На першому поверсі запроектований санвузол площею 4,4 м2 з душовою кабіною унітазом та умивальником, на другому знаходиться невеликий туалет площею 2 м2 з унітазом та умивальником.

Для опалення та приготування гарячої води передбачено застосування двохконтурного газового котла турбо або електричного котла та бойлера. Прилади для опалення розміщуються на стіні кухні. При необхідності можна застосувати і конвектори.

Для цього проекту будинку з мансардою фундаменти розроблені як для непросідаючих грунтів з розрахунковим опором не менше 1.7 кг/см2. Передбачено, що глибина промерзання грунту досягає 1.1 м. Фундамент стрічковий з монолітного бетону. Об’єм бетону необхідного для влаштування фундаментів близько 25 м3.
Зовнішні стіни будинку виконуються з газобетонних блоків та мають товщину 400мм. Орієнтовна кількість газобетонних блоків необхідних для будівництва зовнішніх стін — 54 м3. В разі, якщо ви будете утеплювати зовнішні стіни будинку мінімальна товщина утеплювача 100 мм.

Внутрішня стіна будинку запроектована з цегли М 100 на розчині М 75 та має товщину 380мм. Перегородки першого поверху з газобетонних блоків товщиною 100 мм. Перегородки другого поверху гіпсокартонні заповнені плитами мінеральної вати.

Перекриття по дерев’яним балкам. Між балками перекриття прокладена мінеральна вата. Більш детально про то як виконати ефективну звукоізоляцію дерев’яного перекриття ви можете прочитати в статті “Звукоізоляція дерев'яного перекриття” яка знаходится на нашому сайті в розділі “Будівництво”.

Для утеплення перекриття стелі мансарди та ділянок покрівлі яка стикається з житловими приміщеннями використовується мінеральна вата. Для горизонтальних ділянок можливо використовувати рулонний утеплювач. В зв’язку з тим, що на похилих ділянках покрівлі рулонний утеплювач може сповзати, тому для утеплення покрівлі застосовується утеплювач тільки в плитах. Загальна товщина утеплювача 350 мм.

Збоку приміщення під утеплювача прокладається шар пароізоляції. В якості пароізоляції ви можете застосувати поліетиленову плівку. Края плівки необхідно проклеїти будівельним скотчем. Зверху утеплювача необхідно прокласти шар вітрозахисної плівки яка запобігає продуванню утеплювача та на 10% збільшує його теплоізоляційні властивості.

Покрівля двосхила. Покрівельне покриття — бітумна або металева черепиця.

Оздоблення фасадів — штукатурка для зовнішніх робіт та фарбування. Цоколь та деталь фасаду навколо вхідних дверей оздоблені плиткой під клінкерну цеглу.
Проект складається архітектурних креслень, та креслень конструкцій. До складу архітектурних креслень входять креслення планів, фасадів та розрізів. До складу конструкцій входять план фундаментів, план стін фундаментів, розрізи по фундаментах, плани монолітних залізобетонних поясів та їх розрізи, плани перекриттів, план покрівлі та крокв, розрізи покрівлі, вузли та деталі. На кожну частину будинку надані необхідні специфікації та перелік кількості матеріалів.
До проекту додаються ескізні наміри забудови які необхідні вам для отримання “Будівельного паспорта”, “Повідомлення про початок будівельних робіт” та після завершення будівництва введення будинку в експлуатацію.

Якщо вам потрібен проект подібного мансардного будинку, але з терасою, тамбуром та двома великими спальнями на другому поверсі це проект “Рута 2”. Цей проект ви можете подивитися тут

На нашому сайті розміщується кілька проектів мансардних будинків площею близько 100м2. Це проекти: «Шпак 3» - 89 м2, «Рута 2» - 95 м2, «Бембі 3» -101 м2, «Шпак 7» - 102 м2, «Срень» - 103 м2, «Фіалка» -104 м2, « Барвінок "-104 м2.

При необхідності ми можемо виконати корегування проекту. Розробити індивідуальні фундаменти згідно результатів геологічних вишукувань, перенести віконні та дверні прорізи, замінити дерев'янне перекриття на залізобетонне.

Можлива також розробка інженерних частин проекту: водопроводу, каналізації, опалення і т.п.
Інженерні розділи розробляються індивідуально за бажанням замовника виходячі з місцевих умов, прийнятої системи опалення, рельєфу ділянки та інших факторів.

Вам може стати в нагоді проект будинку з мансардою до 100 м - Шпак 7

Дивись проекти будинків з мансардою

 

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору