Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Клен (74м²)

Рейтинг: 3.69/5 (45 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Одноповерховий трикімнатний будинок:
  • Загальна площа:74 м²
  • Габарити будинку:8.72 м х 11.1 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові монолітні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 400 мм
  • Перекриття:Дерев'яні балки, Нема
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Бітумна черепиця
Одноповерховий трикімнатний будинок
Ціна проекту:
9900 грн.
Купити Проект
Основний варіант з трьома кімнатами
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 2.1
2Коридор 6.6
3Санвузол 5.5
4Кухня 10.2
5Вітальня 20.8
6Спальня 11.5
7Спальня 17.1
Загальна площа поверху73,8
Варіант з дорбиною в вітальні
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 1.7
2Передпокій 6.6
3Ванна 3.3
4Кухня 10.2
5Вітальня 20.8
6Спальня 11.5
7Спальня 17.1
8Туалет 1.9
Загальна площа поверху73,1
Варіант з об'єднаною кухнею та столовою
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 2.1
2Коридор 6.6
3Санвузол 5.5
4Кухня 10.2
5Вітальня 20.8
6Спальня 11.5
7Спальня 17.1
Загальна площа поверху73,8
Варіант з об'єднаною кухнею-столовою та навісом на два авто
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 2.1
2Коридор 6.6
3Санвузол 5.5
4Кухня 10.2
5Вітальня 20.8
6Спальня 11.5
7Спальня 17.1
Загальна площа поверху73,8
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти Стрічкові монолітні залізобетонні
Стіни Газобетонний блок 400 мм
Покрівельні покриття Бітумна черепиця
Кількість поверхів 1
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.6 м
Перекриття першого поверху Дерев'яні балки

Проект одноповерхового будинку для вузьких ділянок з вітальні, двома спальнями окремою кухнею і великим санвузлом.

проект дачного дома Клен

Перед нами стояло завдання розробити проект невеликого одноповерхового будинку який може розміститися на вузькій садибній ділянці яка має ширину близько 12-15 м. Даний проект цілком відповідає поставленій вимозі. Був спроектований економічний та максимально простий в будівництві будинок для комфортного проживання родини з двох або трьох осіб. Будинок має прямокутну форму. Ширина будинку 8,7м, довжина — 11м. При необхідності розширення цей будинок може бути перетворений на мансардний.

Вхід в будинок зі сторони бічного фасаду. Таке планувальне рішення дозволило зменшити довжину коридору. Будинок складається з трьох житлових кімнат, кухні та санвузла. Перед входом до будинку розташований ганок який має ширину 1,6 та довжину 2м. Ганок накритий покрівлею, що є продовженням загальної покрівлі будинку. Після вхідних дверей запроектований тамбур. Тамбур не опалюється. Призначення тамбура не допустити виток теплого повітря з приміщення в зимовий період. Площа тамбура 1.7м2. Для запобігання промерзанню на появі плісняви на внутрішній поверхні стін кухні та санвузла, внутрішня поверхня стін тамбура повинна бути ізольована шаром утеплювача завтовшки150мм та закрита гіпсокартоном.

Після тамбура розташований передпокій який має ширину 1,6 м та площу 6,6м2. Біля вхідних дверей передбачене місце для розміщення шафи для верхнього одягу та взуття. В передпокій виходять двері з кухні та вітальні. Площа кухні 10.2 м, а розміри приміщення 2.8 х 3.7 м. Це дозволяє без проблем розташувати в кухні кухонні меблі та стіл на 4-5 осіб. Вітальня має площу близько 21 м2. В базовому варіанті це кімната 5.5х3.7 м площею близько 21 м2 з стандартним набором та розташуванням меблів. Направо від дверей знаходиться шафа на всю довжину стіни, зліва м’які меблі з телевізором. В разі якщо виникне необхідність влаштувати на горищі мансарду, тоді на місці шафи передбачена можливість розташувати сходи на другий поверх.

Для цього, під час будівництва, необхідно в цьому місці балки перекриття покласти на відстані 1 м одна від одної. Даний варіант проекту з мансардою має назву “Клен 3”. Площа такого будинку складає 130м2. В мансарді розташовано дві або три спальні та санвузол.

В глибині будинку розташовані дві спальні. Велика спальня розрахована на двох осіб має площу 17 м2. Менша спальня, на одну особу, - 11.5 м2. В обох спальнях зручно розміщуються як ліжка так і шафи-купе для одягу. Біля спалень знаходиться санвузол. Передбачено два варіанти планування санвузла. Один варіант туалет та ванна об’єднані. Площа такого приміщення 5.5 м2. В іншому варіанті ванна та туалет розділені на два приміщення. У ванні розташовані ванна та умивальник, в туалеті — унітаз та невеликий рукомийник.

Для опалення та приготування гарячої води передбачена можливість застосування двохконтурного газового котла або електричного котла та бойлера. Прилади опалення розміщуються на стіні кухні. В разі застосування газового котла передбачений димовий канал в якості якого використовується нержавіюча труба з приймачем для конденсату. Поряд з димовою трубою знаходиться вентиляційна труба для якої ви можете використати алюмінієву гофровану трубу. Труби розміщуються в коробі та виведені на покрівлю. Зсередини короб необхідно ізолювати шаром мінеральної вати 100мм. Застосування газового або електричного котла не потребує наявності окремої котлової, що здешевлює будівництво.

В разі, якщо вам необхідний проект одноповерхового будинку з котловою зверніть увагу на проект “Клен 2” площею 82м2. В даному проекті одноповерхового будинку для вузької ділянки запроектовані стрічкові фундаменти з монолітного залізобетону. Передбачено, що грунти в місці будівництва звичайні, а саме однорідні, не просідаючи, грунтові води знаходяться значно нижче основи фундаментів. Глибина промерзання грунтів прийнята 1 м. У випадку розкриття на глибині закладення фундаментів насипних грунтів вони повинні бути вибрані і замінені піском, укладеним з пошаровим ущільненням. По периметру на глибину 0.5м стіни фундаментів утеплити пінопластом 100 мм.

Горизонтальну гідроізоляцію під стіни та підлогу виконати з наплавляємого рубероїда або спеціальних гідроізоляційних сумішей. Для запобігання замочуванню фундаментів, що викликає їх просідання та руйнування будинку по периметру будинку необхідно виконати вимощення завширшки 1-1,5м. Перед початком будівництва необхідно виконати топографічну зйомку та геологічні вишукування. Це дасть можливість скорегувати конструкції фундаментів згідно особливостей грунтів, що знаходяться під вашим будинком. Підлогу першого поверху виконати по бетонній основі товщиною 100мм. Підлогу утеплити пінопластом 100 мм. Зверху пінопласту влаштувати армовану цементно-пісчану стяжку товщиною 50 мм.кою 100х100 мм.

Стіни будинку виконати з газобетонних блоків 400 мм, щільністю D500, клас міцності на стик В 2,9МПа. З метою зменшити проникнення водяного пару зсередини приміщень внутрішню поверхню стін покрити грунтовкою АС-5 супер грунт "Полімін" за два рази та оштукатурити цементно-пісчаною штукатуркою "Полімін ШЦ-2". Перед нанесенням безпісчанки штукатурку додатково покрити грунковкою. Перегородки з газобетонних блоків 100 мм.

З метою зменшення витрат енергії на опалення зовнішні стіни можливо облицювати жорсткою мінватою або пінопластом М25 100 мм. Зовнішню поверхню плит мінеральної вати пінопласту оздобити декоративною штукатуркою по скляній сітці згідно діючих технічних умов. Перекриття дерев'яне. Перекриття утеплити рулонною мінватою 350 мм. Збоку приміщення прокласти пароізоляцію з поліетиленової плівки. Края плівки склеїти будівельним скотчем. Стеля гіпсокартонна.

По верху стін запроектований монолітний залзобетонний пояс 300х300мм. Ззовні пояс утеплений газобетонними блоками 100 мм. Дерев'яні балки перекриття укладати на монолітний залізобетонний пояс. В місці укладання на з.б.пояс кінцівку балок дерев'яного перекриття обгорнути рубероідом. Стиковку стержнів робочої арматури монолітного поясу виконувати вроздріб. При стикуванні арматури довжина накладання не менше 35∅ стержнів.

Покрівля двох скатна. Крокви дерев'яні, покриття - металева або бітумна черепиця. Крокви закріпляти скрутками з дроту до анкерів, закладених у шви кладки. Крокви виготовляти з сосни вологістю не вище 20%. Дерев'яні елементи перед застосуванням обробити антисептиком та антипіреном. Дерев'яні елементи, які стикаються з бетонними та цегляними конструкціями, в місцях стику закрити рубероїдом та антисептувати. Дерев'яні елементи розташувати на відстані не меньше 380 мм від внутрішної поверхні димового каналу.

Якщо вам потрібен проект одноповерхового будинку для вузької ділянки з трьома спальнями, котловою та терасою зверніть увагу на проект “Веселинівка” 94 м2. Цей проект ви можете подивитися тут

Смотрите еще проект одноэтажного дома - Коваль - 74 м2

   Смотри другие готовые проекты одноэтажных домов 

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору