Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Категорія проектів будинків для вузьких ділянок.

Проекти будинків для вузьких ділянок дозволяють побудувати комфортний будинок на ділянці шириною від 7м при дотриманні протипожежних розривів до сусідських будинках.

Котедж для вузької ділянки може бути шириною від 4,7 м і в ньому комфортно поміщається кухня-їдальня, два санвузли і дві спальні. При потребі, будинки для вузьких ділянок, легко блокуються і перетворюються на таунхауси.

Якщо ви купили або вам дістався у спадок, вузький, ділянка то у Вас є всі можливості для будівництва на цій ділянці комфортного котеджу.

Вузький котедж при грамотному проектуванні по комфорту не відрізняється від традиційного будинку.

Найбільш раціональна планувальна схема будинку для вузької ділянки це двоповерховий котедж. При необхідності такий будинок може бути з терасою або балконом.

Відзначимо що практично цілодобово у нас на сайті працює "Допомога онлайн".

Архітектор Київ Олексій Бирюкович

Бирюкович Олексій Юрійович, архітектор

 +38 (044) 223-94-06

 +38 (096) 394-40-72

 +38 (099) 429-93-78

 e-mail: arh@akvilonpro.com

 skype: akvilonpro

Адреса:  Київ, пр.Голосіївський, д.118, корпус 1, кв5 (зупинка тролейбуса Готель "Голосіївський" або 10 хвилин пішки від ст м. '' Виставковий центр '')

Робочий час - з 9.00 до 18.00 понеділок - п'ятниця (в решту часу зустріч можлива за попередньою домовленістю)

І в суботу і в неділю дзвонити можливо і потрібно!