Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Проекти будинків для вузьких ділянок.

 


Розміщення будинку на вузькій або затісненній ділянці часто є важкою проблемою.


Незважаючи на обмежену ширину ділянки необхідно дотримати протипожежний розрив який згідно ДБН дорівнює 8м.

Для інформації, протипожежний розрив це відстань від вашого майбутнього будинку до будинку сусіда. Якщо на сусідніх ділянках поки немає споруд, то від вашого будинок до межі ділянки необхідно передбачити відстань не менше 3 м. Якщо на сусідніх ділянках будинки вже побудовані, і протипожежний розрив дотримується, то мінімальна відстань від вашого будинки до забору повинно бути не менше 1 м.

Те-є, теоретично, побудувати будинок можна навіть на ділянці шириною 6 м. Але для того щоб зрозуміти, чи можна будувати на конкретній вузькій ділянці може доведеться замовити топографічну зйомку на якій будуть показані і сусідські споруди.


Котедж для вузької ділянки може мати ширину від 4 до 7 м. Але навіть в такому вузькому будинку повинна
розміщукватись комфортна кухня-їдальня, два санвузли і дві або три спальні, а при використанні котла на твердому паливі ще і котлова.

При потребі будинки для вузьких ділянок легко блокуються і перетворюються в таунхауси.


Якщо ви купили або вам дістався у спадок вузький ділянок, то у Вас є всі можливості для будівництва на цій ділянці комфортного котеджу.


Вузький котедж при грамотному проектуванні по комфорту не відрізняється від традиційного будинку.
Найбільш раціонально на вузькій ділянці будувати будинок двоповерховий.

Можливий варіант двоповерхового будинку з додатковою спальнею яку можна розмістити під дахом в мансарді.

Затісненість або вузькість ділянки можуть привести до необхідності розмістити деякі приміщення в цокольному поверсі. Це може бути котельня, сауна, гардероб, а в разі розміщення вікон над землею і гостьова спальня. При необхідності такий будинок може мати відкриту терасу або балкон. У деяких випадках вузькі будинки можуть з'єднуватися,блокуватися, перетворюючись в таунхаус. Основною перевагою придбання готового типового проекту для вузької ділянки є його відносно невисока вартість.

Крім того, якщо ви раптом вирішите змінити проект, наша компанія без проблем, за додаткову плату, може внести зміни. Наприклад пересунути на інше місце перегородки, змінити розташування і розмір віконних прорізів, передбачити можливість установки каміна.


Однак захоплюватися змінами не варто. По-перше це збільшує ціну проекту, а подруге може значно збільшити вартість будівництва.

При цьому є дуже важлива зміна про якиу часто забувають або не надають цьому значення. Цією зміною є проектування індивідуальних фундаментів виходячи з результатів
геологічних вишукувань.


У нас на сайті представлені проекти тільки власного виробництва, тому обговорення можливості і термінів внесення змін і коригувань ви будете вести не з посередником, а
безпосередньо з архітектором який розробив проект. У тому випадку, якщо не дивлячись на величезне розмаїття існуючих типових проектів будинків для вузьких ділянок, вам не сподобався жоден, ми можемо розробити індивідуальний проект. Такий проект буде містити в собі архітектурну частину, плани, фасади і розрізи і креслення конструкцій з необхідними специфікаціями застосовуваних матеріалів. Разом з проектом ми видаємо пакет документів, які необхідні для отримання будівельного
паспорту. Ці документи називаються «Ескізні наміри забудови» і «Схема забудови земельної ділянки ».

Не тільки в Києві, а й по всій Україні, вже є велика кількість будинків побудованих за нашими проектами.

На сайті akvilonpro ви зможете подивитися наші проекти і приклади побудованих за цими проектами
будинків.