Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Проекти дачних будинків, дача від досвідченого архітектора

 

Проекти дачних будинків, дача від досвідченого архітектора

Дачний будиночок або гостьовий в першу чергу призначений для літнього відпочинку.  

До таких будівель пред'являють значно менші вимоги з енергоефективності. В основному такі будинки повинні рятувати від літньої спеки, бути зручними в експлуатації і недорого коштувати в процесі будівництва. 

Багато споруджують дачні будиночки так як модульні будівлі або торгові павільйони. Ми вважаємо що найкраще будувати дачні будиночки під ключ з дерев'яного каркаса або СІП панелей.

Такий дачний будинок оптимальний за вартістю будівництва і витрат на експлуатацію. Якщо у вас є бажання будувати дачні будиночки з газобетна або цегли то таке рішення теж має місце бути. Але варто врахувати що такий дачний будинок потрібно додатково теплоізолювати адже цегляний будинок за день нагрівається і вночі спати в ньому може бути жарко.

На нашому сайті вже більше 48 авторських проектів які перевірені часом. Дачний будинок під ключ ми будуємо з дерева та цегли. Можна зводити дачний будиночок під ключ як модульні будівлі з SIP панелей. Такий дачний будиночок швидко будується і має оптимальний захист від літнього тепла.

Побудувати дачний будинок під ключ можна за ціною від 200 $/м2.

Проект будинку від компанії AkvilonPro вдало експлуатуються по всій Україні. Термін служби дачних будиночків з дерев'яного каркаса обмежений тільки дотриманням технології будівництва. 

Каркасні будинки і побудовані з SIP панелей також є сейсмостійкими і можуть легко будується в гірських районах.

Замовити проекти дачних будинків ви можете у нас на сайті зателефонувавши за телефонами або через форму зворотного зв'язку.

Дивись всі проекти дачних будинків

Дивись проекти будинків дача на виріст 

 Проекти дачних будинків Олексія БирюковичБірюкович Олексій Юрійович, архітектор

 +38 (044) 223-94-06

 +38 (096) 394-40-72

 +38 (099) 429-93-78

 e-mail: [email protected]

 skype: akvilonpro

Адреса:  Київ, пр.Голосіївський, д.118, корпус 1, кв5 (зупинка тролейбуса Готель "Голосіївський" або 10 хвилин пішки від ст м. '' Виставковий центр '')

Робочий час - з 9.00 до 18.00 понеділок - п'ятниця (в решту часу зустріч можлива за попередньою домовленістю)

І в суботу і в неділю дзвонити можливо і потрібно!