Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Юля (218м²)

Рейтинг: 2.25/5 (4 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Проект двоповерхового будинку з гзоблоків. Розроблений в Україні:
  • Загальна площа:218 м²
  • Габарити будинку:11.84 м х 12.91 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Блоки чи монолітний бетон
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 375 мм
  • Перекриття:Залізобетонні панелі, Залізобетонні панелі
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Бітумна черепиця
Проект двоповерхового будинку 218 м2 Юля
Ціна проекту:
14900 грн.
Купити Проект
план проекту будинку, Юля
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 3.5
2Котлова 5.2
3Санвузол 5.7
4Сходи 6.9
5Кiмната 14.4
6Вітальня 56.5
7Кухня 17.9
Загальна площа поверху110,1
план проекту будинку, Юля
НайменуванняПлоща м2
1Хол 29.1
2Спальня 17.0
3Спальня 17.8
4Спальня 27.3
5Санвузол 4.5
6Санвузол 5.8
7Сходи 6.9
Загальна площа поверху108,4
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти Блоки чи монолітний бетон
Стіни Газобетонний блок 375 мм
Покрівельні покриття Бітумна черепиця
Кількість поверхів 2
Конфігурація другого поверху повний
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.85 м
Висота другого поверху 2.77 м
Перекриття першого поверху Залізобетонні панелі
Перекриття другого поверху Залізобетонні панелі

Проект двоповерхового будинку з чотирма спальнями.

Проект двоповерхового будинку. Ширина будинку 11.84м довжина будинку 12.91 м.

Перший поверх складається з наступних приміщень: тамбура, з якого передбачений вхід до котельні, великого простору який включає кухню об'єднану з вітальнею, спальні або кабінета та санвузла. У вітальні запроектований камін.

На другому поверсі розташовані три спальні та великий хол. На другому поверсі знаходяться два санвузли. Один з них приєднаний до сальні господарів.

Ділянка, на якій запроектований будинок, має відчутний ухил. Згідно геологічних вишукувань під будинком знаходяться досить слабкі грунти. Фундамент стрічковий з розвиненою монолітною подушкою згідно виконаних розрахунків. Стіни фундаменту з бетонних блоків виготовлених на заводі. По периметру будинку запроектоване вимощення. Фундамент запроектований з урахуванням нормативної глибини промерзання 1.0 м. Грунтові води знаходяться на глибині 4 м з прогнозованим підйомом на 1 м.

З метою уникнути неприємностей викликаних осіданням фундаменту, перед початком будівництва рекомендовано провести геологічні вишукування на ділянці, на місці розташування майбутнього будинку. Виходячи з отриманих результатів, необхідно розробити проект фундаментів.

За відносну позначку 0.000 прийнятий рівень підлоги першого поверху. Підлога першого поверху по основі з монолітного бетону товщиною 100 мм з армуванням. Зверху монолітної бетонної плити передбачено виконати гідроізоляцію з сучасної бітумно-полімерної мембрани. Зверху укладається екструдований пінополістирол товщиною 150 мм. Зверху утеплювача укладається армована цементно-піщана стяжка на яку укладається покриття підлоги. Зовнішні стіни будинку виконуються з газобетонних блоків товщиною 375 мм. Внутрішні стіни з цегли. Під перекриттям запроектований монолітний залізобетонний пояс. Перегородки першого та другого поверхів з газобетонних блоків товщ.100 мм.

Перекриття першого та другого поверхів будинку залізобетонні панелі.

Покрівля над будинком багатосхила, над ганком з одним схилом. Покрівельне покриття — бітумна черпиця. Можливе застосування метало черепиці. В разі застосування важкої глиняної черепиці крокви та інші елементи покрівлі треба підсилювати.

Для опалення і приготування гарячої води передбачена можливість використовувати газовий котел або електроприлади. Опалювальні прилади розміщуються в котельні площею 5.2 м2.

Якщо вам потрібен проект будинку з п’ятьма спальнями зверніть увагу на проект "Софія 2". Площа цього будинку близько 214 м2. Проект “Софія 2” ви можете подивитися тут

При необхідності можуть бути розроблені індивідуальні проекти інженерних розділів: проекти опалення та каналізації, вентиляції та електропостачання.

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору