Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Конюшина (205м²)

Рейтинг: 3.20/5 (5 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Проект двоповерхового будинку з гаражем:
  • Загальна площа:205 м²
  • Загальна площа без гаражу та підвалу:184.4 м²
  • Площа гаража:20.6 м²
  • Габарити будинку:12.0 м х 12.5 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:буроін'єкційні палі
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 375 мм
  • Перекриття:Залізобетонні панелі, Залізобетонні панелі
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Бітумна черепиця
Проект будинку з гаражем, 200 м2 Конюшина
Ціна проекту:
14900 грн.
Купити Проект
план першого поверху будинку
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 3.1
2Гардеробна 4.0
3Передпокій 8.0
4Хол 8.6
5Кабінет 11.8
6Санвузол 5.6
7Сходи 7.6
8Кухня-студіо 36.0
9Гараж 20.6
10Котлова 14.0
Загальна площа поверху119,3
план другого поверху будинку
НайменуванняПлоща м2
1Хол 9.0
2Спальня 17.8
3Спальня 17.8
4Туалет 2.2
5Ванна 4.9
6Спальня 12.8
7Спальня 14.6
8Сходи 6.7
Загальна площа поверху85,8
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти буроін'єкційні палі
Стіни Газобетонний блок 375 мм
Покрівельні покриття Бітумна черепиця
Кількість поверхів 2
Конфігурація другого поверху повний
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 3.0 м
Висота другого поверху 2.7 м
Перекриття першого поверху Залізобетонні панелі
Перекриття другого поверху Залізобетонні панелі

Проект двоповерхового будинку з гаражем.

Проект будинку з гаражем

Проект раціонального будинку. Ширина будинку 12 м. Це дозволяє розміщати цей будинок на вузькій ділянці. Габарити будинку з гаражем 12 х 12.5м. Довжина будинку з урахуванням тераси і ганку 18.8 м.

Перший поверх складається з наступних приміщень: тамбура, передпокою з гардеробом, кабінету, кухні об'єднаної з вітальнею, санвузла. Під сходами на другий поверх запроектований вхід в гараж. За гаражем знаходиться котельня. З вітальні запроектований вихід на терасу площею 30 м2.

На другому поверсі розташовані чотири спальні. Поруч знаходяться два санвузли. Один з них - ванна кімната, другий туалет.

Згідно геологічних вишукувань під будинком знаходяться слабкі грунти. Тому фундамент запроектований з буроін’єкційних паль. Для захисту основи фундаменту від намокання по периметру будинку необхідно виконати мощення . Для забезпечення нормальної експлуатації та захисту заглиблених конструкцій і грунтів основи від замочування, що погіршує їх фізико-механічних характеристики, необхідно виконати вертикальне планування майданчика. При цьому необхідно врахувати шляхи природного стоку поверхневих вод. Нормативна глибина промерзання 1.0 м. Грунтові води відсутні.

Для того, щоб уникнути небезпеки осідання фундаменту, перед початком будівництва необхідно виконати геологічні вишукування на будівельнлму майданчику під місцем розташування будинку. Згідно отриманих результатів, розробити новий проект фундаментів.

За відносну позначку 0.000 прийнятий рівень підлоги першого поверху. Підлога першого поверху по основі з монолітного бетону товщиною 150 мм з армуванням. На бетонну плиту покладена гідроізоляція. Поверху укладається утеплювач товщиною 200 мм. Зверху утеплювача укладається армована цементно-піщана стяжка 70 мм на яку укладається покриття підлоги. Зовнішні стіни будинку виконуються з газобетонних блоків товщиною 375 мм. Внутрішні стіни з цегли. Під перекриттям запроектований монолітний залізобетонний пояс. Перегородки першого та другого поверхів з газобетонних блоків товщ.100 мм.
Перекриття першого та другого поверхів будинку залізобетонні панелі.

Покрівля над будинком чотиресхила, над терасою та гнком з одним схилом. Покрівельне покриття — металочерпиця. Можливе застосування бітумної черепиці. В разі застосування важкої глиняної черепиці крокви та інші елементи покрівлі треба підсилювати.

Для опалення і приготування гарячої води можна використовувати котел на твердому паливі, газовий котел або електроприлади. Опалювальні прилади розміщуються в котельні площею 14 м2. У тому випадку, якщо для опалення використовується котел на твердому паливі або кілька пристроїв, наприклад котел на твердому паливі і тепловий насос, необхідно застосувати акумулятор тепла ємністю 500 - 1000 л.

Якщо вам потрібен проект будинку з гаражем та двосхилою покрівлею зверніть увагу на проект "Горлиця". Площа цього будинку близько 160 м2. Проект “Горлиця” ви можете подивитися тут 

За необхідності можуть бути розроблені індивідуальні проекти інженерних розділів: проекти опалення та каналізації, вентиляції та електропостачання.

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору