Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Горлиця 2 (162м²)

Рейтинг: 2.90/5 (31 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Проект будинку з мансардою гаражем і терасою 162 м2 :
  • Загальна площа:162 м²
  • Загальна площа без гаражу та підвалу:144.58 м²
  • Площа гаража:17.02 м²
  • Габарити будинку:13.1 м х 10.6 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові монолітні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 400 мм
  • Перекриття:Залізобетонні панелі, Залізобетонні панелі
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Бітумна черепиця
Проект будинку з мансардою гаражем і терасою 162 м2
Ціна проекту:
13200 грн.
Купити Проект
план проекту будинку, Горлиця 2
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 3.3
2Передпокій 10.1
3Спальня 13.2
4Вітальня 19.2
5Санвузол 3.77
6Кухня 17.2
7Котлова 4.77
8Гараж 17.02
9Сходи 5.26
Загальна площа поверху93,82
план проекту будинку, Горлиця 2
НайменуванняПлоща м2
1Спальня 17.17
2Хол 12.92
3Спальня 14.4
4Санвузол 5.29
5Спальня 18.0
Загальна площа поверху67,78
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти Стрічкові монолітні залізобетонні
Стіни Газобетонний блок 400 мм
Покрівельні покриття Бітумна черепиця
Кількість поверхів 2
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.7 м
Висота стіни мансарди 2.7 м
Перекриття першого поверху Залізобетонні панелі

Проект будинку з мансардою гаражем і терасою.

Дом из газобетона Горлица 2

Це проект п“ятікімнатного будинку з мансардою та гаражем європейської архітектури. Основна ідея проекту полягає в тому, щоб накрити будинок і гараж простим двосхилим дахом. Таке рішення естетично і практично.

Перший поверх складається з просторої кухні-їдальні площею понад 17м2, поруч з якою розташована вітальня. При необхідності їх можна об'єднати отримавши приміщення площею 36 м2. З боку ділянки до кухні та вітальні примикає тераса площею 16.8 м2. Одна з чотирьох спалень розташовується на першому поверсі. Її площа - 13 м2. Суміщений санвузол розташовується поруч з кухнею. У капітальній стіні між кухнею та санвузлом проходять вентканали. Вхід в будинок через просторий тамбур, який може виконувати функції передпокою. Перед тамбуром знаходиться ганок яке від опадів захищає балкон, розташований над ним.

Зліва до дому приєднаний гараж за яким знаходиться котлова. Увійти в гараж можна безпосередньо з дому. Під сходами розташовані двері, що ведуть до гаража. Між поверхами, на сходовому майданчику, знаходяться двері на велике горище. Горище можна перетворити в об'ємну гардеробну. Для освітлення запроектовані мансардні вікна.

На другому поверсі розташовані три спальні площею від 14,5 до 18 м2 і санвузол. Площа санвузла більше 5 м2. З холу передбачений вихід на балкон. Подібний проект будинку з мансардою гаражем і терасой- проект «Горлиця». Відмінність від даного проекту - кухня з'єднана з вітальнею, а замість котловійі при кухні передбачена комора.

Для приготування гарячої води та опалення передбачається використати газовий або електричний котел або тепловий насос. У разі застсування теплового насоса димову і вентиляційну трубу з котловоїі можна не будувати. Застосування теплового насоса і надійна теплоізоляція в 4-5 разів знижують вартість опалення. Крім того, влітку тепловий насос можливо використовувати для охолодження повітря.

Фундаменти запроектовані для звичайних грунтів з глибиною промерзання 1.2 м. Фундаменти стрічкові з монолітного бетону. Для запобігання просідання фундаментів перед початком будівництва необхідно виконати геологічні вишукування і виходячи з їх результатів спроектувати фундамент. Зовнішні стіни мансардного будинку з гаражем запроектовані з газобетонних блоків товщиною 400 мм, внутрішні з цегли. Перекриття першого поверху - стандартні залізобетонні панелі. Покрівля двосхила. Покрівельне покриття - бітумна або металочерепиця.

Фасади будинку покриті декоративною штукатуркою. Вставки між вікнами облицьовані натуральним каменем, цоколь - морозостійкої керамічною плиткою.

Подібний проект мансардного будинку з гаражем площею 198 м2 ви можете побачити тут

Також можуть бути розроблені індивідуальні проекти інженерних систем: опалення, вентиляції, каналізації. А також дизайн проект інтер'єрів.

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору