Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Горлиця 4 (198м²)

Рейтинг: 2.00/5 (4 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Проект мансардного будинку з чотирма спальнями, гаражем та терасою. :
  • Загальна площа:198 м²
  • Загальна площа без гаражу та підвалу:169 м²
  • Площа гаража:29.0 м²
  • Габарити будинку:14.28 м х 11.84 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові монолітні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 400 мм
  • Перекриття:Залізобетонні панелі, Дерев'яні балки
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Бітумна черепиця
Проект мансардного будинку з гаражем 198м2 Горлиця 4
Ціна проекту:
13200 грн.
Купити Проект
проект будинку Горлиця 4 план першого поверху
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 3.2
2Санвузол 5.5
3Спальня 16.7
4Передпокій 9.3
5Сходи 5.7
6Гардеробна 5.1
7Кухня 17.13
8Вітальня 18.7
9Котлова 11.8
10Гараж 29.0
Загальна площа поверху122,13
проект будинку Горлиця 4 план другого поверху
НайменуванняПлоща м2
1Санвузол 5.2
2Сауна 3.6
3Спальня 18.6
4Хол 9.3
5Спальня 16.6
6Гардеробна 5.1
7Спальня 16.9
Загальна площа поверху75,3
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти Стрічкові монолітні залізобетонні
Стіни Газобетонний блок 400 мм
Покрівельні покриття Бітумна черепиця
Кількість поверхів 2
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.87 м
Висота стіни мансарди 2.8 м
Перекриття першого поверху Залізобетонні панелі

Проект просторого мансардного будинку з гаражем.

Мансардний будинок з гаражем має розміри 11.8 х14.3 м. До будинку приєднана тераса площею 25.5 м2. З урахуванням тераси довжина будинку дорівнює 14.8 м. Перший поверх складається з великого гаража розмірами 4.23 х 6.88 м за яким знаходиться котельня. З гаража передбачений вхід безпосередньо в будинок. На першому поверсі запроектовано спальню площею 16.7 м2, вітальню з каміном площею 18.7 м2, кухню — 17 м2, санвузол, гардероб та сходи на другий поверх. Для зменшення тепловитрат вхід до будинку через тамбур.

На другому поверсі запроектовано три спальні площею від 16,6 до 18,6 м2, санвузол, поряд з яким знаходиться сауна. Поряд з спальнями в мансарді розміщується також і гардероб. З більшої спальні передбачений вихід на балкон. Над гаражем та котловою розташований велике горище. Вхід на горище з сходового майданчику, що розташований на внутрішніх сходах. Висота стелі першого поверху — 2.87 м, другого — 2.8 м.

Фундаменти розроблені для однорідних непросідаючих непучинистих грунтів з розрахунковим тиском на грунт 1,5 кг/см2 і відсутністю грунтових вод. Глибина промерзання прийнята 1.1 м. Фундаменти - монолітні залізобетонні, стрічкові. Під монолітні фундаменти необхідно виконати підготовлення з бетону кл. В3,5 товщиною 100мм. По периметру будинку виконати вимощення з асфальтобетону товщиною 30мм, шириною 1,5м по основі з монолітного бетону товщиною 150мм. Горизонтальну гідроізоляцію виконати з наплавляємої полімерно-бітумної мембрани. Вертикальну гідроізоляцію стін виконати обмазкою гарячим бітумом за два рази або застосувавши гідроізоляційну мастику.

Основу під пiдлогу першого поверху виконати з монолітного залізобетону товщиною 100мм. На основу укладається шар гідроізоляції та утеплювач з пінополістиролу 150 мм, зверху утеплювача необхідно влаштувати цементно-пiсчану стяжку товщиною 50мм.

Зовнішні стіни з газобетонних блоків товщиною 400мм. Зовнішні стіни облицювати мінватою або пінополістиролом 150 мм та поштукатурити полімер-цементною штукатуркою. Внутрішні стіни виконати з повнотілої цегли. Перегородки першогоповерху та мансарди запроектовано виготовити з цегли 120 мм або з газобетонних блоків 100мм.

Перекриття першого поверху стандартні залізобетонні панелі. Перекриття мансарди по дерев'яним балкам. Перекриття над житловими приміщеннями утеплити рулонною мінеральною ватою товщиню 350 мм. Збоку приміщення під мінеральну вату прокласти пароізоляцію з полієтиленової плівки. Стики плівки з’єднати будівельним скотчем. З метою зменшення тепловитрат мінвату накрити шаром вітрозахисної плівки.

Крокви дерев'яні. Дерев'яні елементи перед застосуванням обробити антисептиком та антипіреном. Дерев'яні елементи, які стикаються з бетонними та цегляними конструкціями, в місцях стику закрити рубіроїдом та антисептувати. Дерев'яні елементи покрівлі розташувати на відстані не меньше 380 мм від внутрішної поверхні димового каналу. В якості покрівельного покриття застосувати бітумну або металеву черепицю.

Для опалення будинку та приготування гарячої води передбачена можливість застосувати котел на твердому паливі, газовий котел або електричні прилади. Розміри котельні дозволяють застосувати одночасно декільки приладів опалення. Найбільш ефективним приладом для опалення будинку та приготування гарячої води є тепловий насос. Про тепловий насос та його різновиди ви можете прочитати на нашому сайті в розділі «Інженерні системи». Вентиляція з котельні, кухні та санвузлів - природна з застосуванням вентиляційних каналів та вікон.

Водопостачання будинку від свердловини. Каналізація - за допомогою локальних очисних споруд, які складаються з залізобетонного або пластикового септіку. Зовнішнє оздоблення будинку - декоративна штукатурка та фарбування.

Якщо вам потрібен проект будинку з мансардою та гаражем площею близько 190 м2 зверніть увагу на проект "Вікторія 2". Цей проект ви можете подивитися тут

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору