Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Герда (165м²)

Рейтинг: 3.25/5 (8 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Проект будинку з цегли з терасою, чотирма спальнями і каміном:
  • Загальна площа:165 м²
  • Габарити будинку:13.56 м х 15.06 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові монолітні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Цегла 380 мм + утеплювач 150 мм
  • Перекриття:Залізобетонні панелі, Нема
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Бітумна черепиця
Будинок з цегли 165 м2
Ціна проекту:
13200 грн.
Купити Проект
план першого поверху проекту будинку, Герда
НайменуванняПлоща м2
1Передпокій 7.3
2Котлова 7.5
3Коридор 12.3
4Спальня 16.0
5Гардеробна 2.1
6Гардеробна 2.1
7Санвузол 5.2
8Спальня 16.0
9Гардеробна 3.1
10Комора 1.0
11Спальня 15.8
12Санвузол 4.3
13Туалет 1.5
14Кухня-студіо 47.6
15Спальня 15.2
16Гардеробна 3.4
17Санвузол 4.4
Загальна площа поверху164,8
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти Стрічкові монолітні залізобетонні
Стіни Цегла 380 мм + утеплювач 150 мм
Покрівельні покриття Бітумна черепиця
Кількість поверхів 1
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 3.2 м
Перекриття першого поверху Залізобетонні панелі

Одноповерховий будинок з цегли з чотирма спальнями і кухнею-студіо

Одноэтажный дом из кирпича Основна концепція проекту даного одноповерхового будинку — наявність чотирьох спалень та чітке зонування плану. Три спальні (№ 4,8 та 11) що знаходяться з лівого боку будинку передбачені для членів родини. Одна з спалень 11, до якої приєднана ванна кімната 12 та гардеробна 9 призначена для господарів. З спальні запроектований вихід на терасу.

Дві інших спальні - 4 та 8, для дітей. При цих спальнях також є окремі гардеробні 5 та 6. На ці дві спальні розрахована і ванна кімната 7.

З правого боку будинку окремо розташована спальня 15. До неї приєднані гардеробна 16 та санвузол 17. Ця спальня може використовуватися як кімната для гостей, або для помешкання старшого члена родини, бабусі або дідуся. В цю кімнату передбачений вхід з кухні — вітальні. При необхідності цю кімнату можливо зробити більш ізольованою, зробивши вхід з передпокою.

Окрім спальні з правого боку знаходиться простора кухня об’єднана з вітальнею. У вітальні передбачена можливість встановлення сучасного каміна. З вітальні передбачений вихід на терасу. Вихід на терасу з вітальні та спальні господарів можливо закрити розсувними вітражними дверима які візуально об’єднають простір будинку та подвір’я.

Вхід в будинок організований через передпокій 1 в якому може бути розміщена шафа купе для верхнього одягу. Зліва від передпокою знаходиться технічне приміщення 2 або котлова.

Для опалення будинку можливо застосувати котел або тепловий насос. Застосування теплового насосу, надійна теплоізоляція та енергозберігаюча вентиляція з рекуперацією дають можливість в кілька разів зменшити витрати на опалення та кондиціонування.
Після виконання геологічних вишукувань з’являється можливість розробити проект не тільки внутрішньої, але й зовнішньої системи каналізації. Таким чином каналізаційну систему можливо зробити автономною, яка не буде потребувати регулярного виклику асенізаційних автомобілів.

Проектом передбачено, що під будинком знаходяться звичайні грунти. А саме однорідні, не просідаючі, не вологі. Глибина промерзання грунтів — 1 м.

Перед початком будівництва необхідно зробити геологічні вишукування та перепроектувати фундаменти згідно їх результатів.

Фундаменти стрічкові монолітні залізобетонні.

Стіни - з цегли М 100 на розчині М 75. Зовнішню поверхню стін передбачено облицювати теплоізоляційними плитами Neopor мінімальної товщ.150 мм

Перегородки з газолоків товщ.100 мм.

Перекриття - залізобетонні панелі. Перекриття утеплюється пінопластом ПСБС 350мм або мінеральною ватою.

Покрівля - скатна. Крокви дерев'яні. Покрівельне покриття - бітумна черепиця.

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору