Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Бориспіль (158м²)

Рейтинг: 1.33/5 (3 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Проект будинку з мансардою. Дві спальні на першому поверсі, дві на другому.:
  • Загальна площа:158 м²
  • Габарити будинку:12.4 м х 11.6 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові монолітні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 400 мм
  • Перекриття:Дерев'яні балки, Нема
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Бітумна черепиця
Проект будинку з мансардою 158 м2 Бориспіль
Ціна проекту:
13200 грн.
Купити Проект
план проекту будинку, Борисполь
НайменуванняПлоща м2
1Хол 9.0
2Котлова 11.2
3Передпокій 10.6
4Кухня 13.4
5Санвузол 5.1
6Спальня 12.8
7Спальня 18.0
8Вітальня 24.8
Загальна площа поверху104,9
план проекту будинку, Борисполь
НайменуванняПлоща м2
1Коридор 3.3
2Санвузол 3.1
3Спальня 25.3
4Спальня 23.1
Загальна площа поверху54,8
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти Стрічкові монолітні залізобетонні
Стіни Газобетонний блок 400 мм
Покрівельні покриття Бітумна черепиця
Кількість поверхів 2
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.87 м
Висота стіни мансарди 2.7 м
Перекриття першого поверху Дерев'яні балки

Проект зручного мансардного будинку. Особливість проекту розташування на першому поверсі двох спалень.

Проект економічного мансардного будинку розмірами 12.4 х11.6 м. Перед входом в будинок запроектований великий ганок який накритий покрівлею, яка є продовженням покрівлі будинку. На першому поверсі розташовані просторий хол,який виконує функцію тамбура, велика котельня з котлом на твердому паливі, передпокій, кухня площею 13.4 м2, вітальня — 24.8 м2, санвузол — 5.1 м2, та дві спальні площею12,8 та 18 м2. Сходи на другий поверх розташовано у вітальні.

Другий поверх є мансардним. На другому поверсі знаходяться дві кімнати площею 25 та 23 м2 та санвузол. Висота стіни в кімнатах з якої починається покрівля 1.25 м. Висота стіни дозволяє зручно розташувати під схилом покрівлі ліжко, крісло або комод. Висота стелі на другому поверсі 2.7м, висота стелі першого поверху — 2.87 м.

Фундамент будинку запроектований для звичайних грунтів. А саме: однорідних, не просідаючих, з умовним розрахунковим тиском на грунт 1,2 кг/см2 і відсутністю грунтових вод. Глибина промерзання прийнята 1 м. Проектом передбачено,що з метою недопущення намокання грунт під фундаментом, по периметру будинку необхідно виконати вимощення з асфальтобетону товщиною 30мм, шириною 1,5м по бетонній основі товщиною 150мм. Горизонтальну гідроізоляцію виконати з двох шарів наплавляємого єврорубероїда. Вертикальну гідроізоляцію стін виконати обмазкою гарячим бітумом за два рази.

Пiдлогу першого поверху виконати по бетоннiй основi товщиною 100 мм яка армована сталевою сiткою 150х 150мм. Пiдлогу утеплити пiнополiстиролом товщиною 150 мм. Зверху пiнопласту влаштувати армовану сiткою 100х100 мм цементно-пiсчану стяжку товщиною 50мм.

Зовнiшнi та внутрiшнi стiни будинку виконати з газобетонних блокiв щільністю D400 товщиною 400 мм. Зверху стін запроектований монолітний залізобетонний пояс.
Перегородки першого поверху - з газобетонних блокiв товщиною100 мм. Перегородки другого поверху — гiпсокартоннi. Перекриття — дерев'янi. При необхідності є можливість замінити дерев’ні перекриття на залізобетонні плити або монолітний залізобетон.

Покрівля — двосхила, не складна у виконанні. Крокви дерев'яні. В якості покрівельного покриття — можливо застосувати профільовані сталеві листи, металочерепицю або бітумну черепицю.

Для утеплення покрівлі в в тих межах де покрівля стикається з теплими приміщеннями передбачено застосувати утеплювач з базальтової вати товщиною 350мм.

Для опалення будинку та приготування гарячої води можливо застосувати як котел на твердому паливі, так і газовий котел або електричні прилади. Велика котельня дає можливість встановити кільки приладів опалення. З метою зменшити витрати на опалення можливо застосування теплового насосу. Цей прилад є найбільш економічним пристроєм як для опалення житла, так і для приготування гарячої води. Споживаючи 1 квт. електричної енергії тепловий насос виробляє від 4 до 5 квт. тепловой енергії.

Детально про тепловий насос ви можете прочитати на нашому сайті в розділі «Інженерні системи». Вентиляція з котельні, кухні та санвузлів - природна з застосуванням вентиляційних каналів та вікон.

Водопостачання будинку від свердловини. Водопровідну трубу ввести в будинок під фундаментом, на глибині не менше 1,8м. Каналізація - за допомогою локальних очисних споруд, які складаються з залізобетонного або пластикового септіку. Зовнішнє оздоблення будинку - декоративна штукатурка або фарбування.

Якщо вам потрібен проект будинку з мансардою та терасою площею близько 150 м2 зверніть увагу на проект "Лада". Цей проект ви можете подивитися тут

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору