Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

''Талісман 3'' (130м²)

Рейтинг: 3.00/5 (12 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Двоповерховий будинок, з кухнею-вітальнею, кабінетом і трьома спальнями:
  • Загальна площа:130 м²
  • Габарити будинку:9 м х 9.5 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові монолітні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 375 мм
  • Перекриття:Залізобетонні панелі, Залізобетонні панелі
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Металочерепиця
Ціна проекту:
11000 грн.
Купити Проект
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 2.5
2Котлова 4.6
3Передпокій 7.3
4Кабінет 7.3
5Санвузол 6.3
6Кухня-студіо 34.6
7Комора 2.4
8Сходи 2.1
Загальна площа поверху67,1
НайменуванняПлоща м2
1Комора 3.6
2Коридор 6.5
3Спальня 12.2
4Спальня 16.4
5Спальня 16.7
6Санвузол 6.3
Загальна площа поверху61,7
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту 1.7 кг/см2
Фундаменти Стрічкові монолітні залізобетонні
Стіни Газобетонний блок 375 мм
Покрівельні покриття Металочерепиця
Кількість поверхів 2
Конфігурація другого поверху повний
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.8 м
Висота другого поверху 2.8 м
Перекриття першого поверху Залізобетонні панелі
Перекриття другого поверху Залізобетонні панелі

Проект двоповерхового будинку 9 х 9.5 м з трьома спальнями, кабінетом, кухнею студією та каміном.

Проект “Талісман 3” відноситься до класу простих в будівництві будинків для сімей з середнім статком. Проект розрахований на розміщення родини з трьох або чотирьох осіб. Площа будинку 130м2. Розміри будинку 9 х 9.5 м. Перший поверх має площу 67 м2. Перший поверх складається з наступних приміщень: тамбура-2.5 м2, досить великої котельні — 4.6 м2, передпокою- 7.3 м2, невеличкої спальні для гостей або кабінету-7.3 м2, санвузла з душовою — 6.3 м2 та кухні об’єднаної з вітальнею загально площею 34.6 м2. У вітальні розташований камін. Під сходами, які розташовані у передпокої, є можливість зробити господарську комору.

На другому поверсі запроектовані три спальні площею від 12 до 16м2, санвузол площею 6.3 м2 та гардеробна. Висота приміщень першого поверху дорівнює 2.8 м, висота приміщень другого поверху — 2.75 м. Фундаменти розраховані для однорідних не вологих та не просідаючих грунтів. Прийнято, що озрахунковий опорний тиск складає 1,5 кг/см2.

Фундаменти стрічкові з монолітного залізобетону. Підлога першого поверху по основі з монолітного бетону товщиною 100 мм яка покладена на піщану підсипку. Для утеплення підлоги застосовується пінопласт товщиною 150 мм. Зверху влаштована армована цементно-пісчана стяжка 50 мм.

Перед початком будівництва необхідно провести геологічні вишукування, та в разі необхідності переробити проект фундаментів на основі отриманих результатів.

Зовнішні стіни з газобетонних блоків D 400 товщиною 375 мм, центральна стіна з цегли. Перегородки з газобетонних блоків 100 мм або з цегли. Для виготовлення перекриття першого та другого поверхів застосовані стандарті залізобетонні плити, які спираються на поздовжні стіни. Для теплоізоляції перекриття другого поверху передбачено використати рулонну мінеральну вату товщиною 350 мм. Покрівля — шатрова, має чотири схили. Кут нахилу покрівлі 30 градусів. Крокви- дерев’яні. Покрівельне покриття металева або бітумна черепиця.

Для опалення можливо застосувати твердопаливний котел, газовий котел або електроприлади які передбачено встановити у котельні. В разі опалення приміщення електроприладами доцільно застосувати тепловий насос, що дасть можливість значно зменшити витрати на опалення та запобігти використанню відкритого вогню.

Наші архітектори також можуть розробити індивідуальний дизайн-проект фасадів та інтер'єрів. Кваліфіковані інженери, спеціалісти з сантехніки, електрики та вентиляції в розроблять індивідуальні проекти інженерних розділів: проекти опалення та каналізації, вентиляції та електропостачання. Проекти інженерних систем вашого майбутнього будинку значно спростять будівництво та виключать появу помилок. Якщо вам потрібен проект двоповерхового будинку з балконом та двохскатною покрівлею площею близько 120 м2 зверніть увагу на проект "Хризантема". Цей дуже популярний проект ви можете знайти тут

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору