Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Селена (103м²)

Рейтинг: 3.33/5 (3 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Проект економічного мансардного будинку 8 х 9м з терасою та каміном:
  • Загальна площа:103 м²
  • Габарити будинку:8.0 м х 9.0 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові монолітні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 400 мм
  • Перекриття:Дерев'яні балки, Дерев'яні балки
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Бітумна черепиця
Проект двоповерхового будинку 8 на 9 м, Селена
Ціна проекту:
11000 грн.
Купити Проект
план проекту будинку, Селена
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 1.3
2Котлова 3.0
3Санвузол 2.0
4Передпокій 7.4
5Кухня-студіо 27.9
6Кабінет 8.7
7Сходи 4.4
Загальна площа поверху54,7
план проекту будинку, Селена
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 1.3
2Котлова 3.0
3Санвузол 2.0
4Передпокій 7.4
5Кухня-студіо 27.9
6Кабінет 8.7
7Сходи 4.4
Загальна площа поверху54,7
план проекту будинку, Селена
НайменуванняПлоща м2
1Коридор 5.2
2Комора 2.5
3Санвузол 5.1
4Спальня 12.7
5Спальня 14.8
6Спальня 8.7
Загальна площа поверху49
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти Стрічкові монолітні залізобетонні
Стіни Газобетонний блок 400 мм
Покрівельні покриття Бітумна черепиця
Кількість поверхів 2
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.85 м
Висота стіни мансарди 2.7 м
Перекриття першого поверху Дерев'яні балки

Проект економічного мансардного будинку з терасою та каміном.

Проект зручного та недорогого в будівництві двоповерхового будинку. Другий поверх - мансардий. Розміри будинку в плані 8 х 9 м. До будинку приєднана тераса габаритами 3.8 х 3.15 м. Тераса накрита дахом.

Перший поверх складається з тамбура, котельні, невеликого санвузла, кухні, що об’єднана з вітальнею та невеликої житлової кімнати яка запланована використовуватися як робочій кабінет. З вітальні запроектований вихід на терасу. У вітальні передбачена можливість розміщення каміну. Площа вітальні об’єднаної з кухнею близько 28 м2. Другий поверх є мансардним. В мансарді розташовано три спальні площею від 8.7 до 14.8 м2, комора та санвузол площею 5.1 м2.

Фундаменти запроектовані для складних грунтів. Проектом передбачено,що основою стрічкових фундаментів можуть служить два шари грунту пісок мілкий та пилуватий, середньої щільності, малого та середнього ступеню водонасичення, з прошарками супіску та супісок пилуватий, твердий та пластичний з прошарками та лінзами піску. Рівень грунтових вод близко 1.4 — 1.2 м від поверхні грунта. Нормативна глибина промерзання - 1,0м.

З метою запобігання просідання та розтріскування підлоги з під будинку обов'язково прибрати рослинний шар. Фундаменти - монолітні залізобетонні, стрічкові. Фундаменти необхідно скорегувати згідно висновків отриманих в результаті інженерно геологічних вишукувань проведених перед початком будівництва в межах запроектованого будинку.

Горизонтальну гідроізоляцію під стіни та підлогу виконати з наплавляємої полімерно-бітумної мембрани. Підлогу першого поверху виконати по бетонній основі товщиною 100 мм армованій сiткою ∅10 мм 150х 150мм, та утеплити екструдованим пінополістиролом 150 мм. Зверху пінополістиролу влаштувати армовану сіткою цементно-пісчану стяжку 50мм.

Зовнішні стіни та внутрішня стіна запроектована з газобетонних блоків D400 товщ. 400 мм.

Перегородки першого поверху з газобетонних блоків товщ.100 мм, перегородки другого поверху — гіпсокартонні. Перекриття між першим та другим поверхом по дерев'яним балкам. В разі необхідності можливо запроектувати перекриття залізобетонне з панелей вироблених на підприємствах ЗБК.
Покрівля — двосхила, простої конструкції. Крокви дерев'яні, покрівельне покриття - бітумна черепиця.

Можливо застосування метало черепиці або хвилястих асбоцементних листів. Для утеплення покрівлі в межах приміщень передбачено застосувати базальтову вату товщиною 350мм.

Джерелом теплопостачання та забеспечення горячею водою є двохконтурний газовий котел турбо або електроприлади які передбачено розташувати в котельні. Найбільш економічним пристроєм як для опалення житла, так і для приготування гарячої води є тепловий насос . Споживаючи 1 квт. електричної енергії тепловий насос виробляє від 4 до 5 квт. тепловой енергії. Більш детально про тепловий насос ви можете прочитати на нашому сайті в розділі «Інженерні системи». Вентиляція з котельні, кухні та санвузлів - природна з застосуванням вентиляційних каналів та вікон.

Водопостачання будинку від свердловини. Водопровідну трубу ввести в будинок під фундаментом, на глибині не менше 1,8м. Каналізація - за допомогою локальних очисних споруд, які складаються з залізобетонного або пластикового септіку. Зовнішнє оздоблення будинку - декоративна штукатурка або фарбування.

Якщо вам потрібен проект будинку з мансардою та п'ятьма спальнями площеюзверніть увагу на проект "Буча". Цей проект ви можете подивитися тут

 

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору