Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Ластівка 14 (120м²)

Рейтинг: 1.00/5 (2 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Проект двоповерхового будинку з еркером та терасою. Розроблений в Україні:
  • Загальна площа:120 м²
  • Габарити будинку:9.06 м х 9.63 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові монолітні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 400 мм
  • Перекриття:Залізобетонні панелі, Дерев'яні балки
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Металочерепиця
Проект двоповерхового будинку з еркером 120 м2 Ластівка 14
Ціна проекту:
11000 грн.
Купити Проект
план проекту будинку, Ласточка 14
НайменуванняПлоща м2
1Передпокій 10.5
2Кухня-студіо 32.5
3Кабінет 10.0
4Санвузол 3.5
5Комора 2.2
Загальна площа поверху58,7
план проекту будинку, Ласточка 14
НайменуванняПлоща м2
1Коридор 4.6
2Спальня 15.6
3Спальня 17.6
4Санвузол 6.4
5Спальня 10.0
6Сходи 4.8
7Гардеробна 2.8
Загальна площа поверху61,8
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти Стрічкові монолітні залізобетонні
Стіни Газобетонний блок 400 мм
Покрівельні покриття Металочерепиця
Кількість поверхів 2
Конфігурація другого поверху повний
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.7 м
Висота другого поверху 2.75 м
Перекриття першого поверху Залізобетонні панелі
Перекриття другого поверху Дерев'яні балки

Проект двоповерхового будинку з еркером, чотирма спальнями, кухнею-студіо, каміном та терасою.

Цей проект є продовженням дуже популярної серії проектів “Ластівка”. Економічний та простий в будівництві будинок має розміри 9.6 х 9.06 м, з урахуваннням тераси та ганку пляма забудови складає 11.56 х 11.42 м. З метою додати до проекту родзинку будинок має еркер. На першому поверсі еркер є продовженям вітальні, на другому — спальні господарів.

На першому поверсі розташовані наступні приміщення: передпокій, санвузол, кухня об’єднана з вітальнею, невелика спальня та сходи на другий поверх. Під сходами передбачено розмістити господарську комору. З кухні запроектований вихід на терасу. Тераса розташована вздовж будинку та має розміри 2.5 х 8.3 м. У вітальні передбачений димовий канал для під’єднання каміну. На другому поверсі знаходяться три спальні площею 17.6, 15,6 та 10м2, санвузол та гардеробна. Даний проект двоповерхового будинку розрахований на проживання сім'ї з п’яти-шести осіб.

Фундамент стрічковий монолітний залізобетонний. Проектом передбачено, що основою фундаментів є пісок пилуватий, середньої щільності, маловологий. Глибина промерзання складає 1,0м. За відносну відмітку 0.000 прийняти рівень чистої підлоги першого поверху. Конструкцію фундаментів потрібно змінити згідно результатів геологічних вишукувань на місті будівництва. У випадку розкриття на глибині закладання фундаментів насипних грунтів вони повинні бути вибрані і замінені піском, укладенним з пошаровим ущільненням. З метою запобігання просідання та розтріскування підлоги з під будинку обов'язково прибрати рослинний шар. По периметру будинку необхідно виконати відмощення завширшки 1,0 м.

Горизонтальну гідроізоляцію під стіни та підлогу запропоновано виконати з наплавляємої бітумно-полімерної мембрани або бітумної емульсійної пасти. Підлогу першого поверху виконати по бетонній основі 100 мм, та утеплити екструдованим пінополістиролом 100 мм.

Зовнішні стіни передбачено виконувати з газобетонних блоків товщиною 400 мм. Внутрішню стіну першого поверху слід виконати з цегли М100 на розчині М75, внутрішню стіну другого поверху виконати з газобетонних блоків товщиною 400 мм. Перегородки запроектовані з газобетонних блоків товщ.100 мм. Зверху пінопласту влаштувати армовану цементно-пісчану стяжку 50мм. Перекриття першого поверху з залізобетонних панелей.

Перекриття другого поверху по дерев'яним балкам. По верху стін, в місцях спирання елементів перекриття як першого та другого поверхів, запроектовані монолітні залізобетонні пояси.

Перекриття другого поверху необхідно утеплити рулонною мінеральною ватою загальною товщиною 350 мм. З боку приміщення під мінеральну вату необхідно прокласти пароізоляцію з полієтиленової плівки. Края плівки необхідно склеїти будівельним скотчем. Дерев'яні елементи перекриття перед застосуванням необхідно обробити антисептичними речовинами. Дерев'яні балки передбачено розташувати на відстані 380 мм від внутрішньої поверхні димового каналу.

Крокви дерев'яні, покрівельне покриття - метало черепиця. Можливо застосування бітумної черепиці або хвилястих асбесто цементних листів. Зовнішнє оздоблення стін будинку за допомогою декоративної штукатурки та фарбування.

Джерелом теплопостачання та забезпечення гарячою водою є електроприлади. Для зменшення витрат електроенергії можливо застосувати тепловий насос. До відома, тепловий насос використовуючи 1 квт електроенергії виробляє 4 квт теплової енергії. Більш детально про тепловий насос ви можете прочитати на нашому сайті в розділі «Інженерні системи».

В разі необхідносты, можливо застосувати газовий двохконтурний котел. Його можливо встановити в кухні. В разі застосування газового котла турбо димовий канал не потрібен.

Вентиляція з кухні, санвузлів - природна з застосуванням вентиляційних каналів та вікон.

Водопостачання будинку можливо як від водопровідної мережі так і від свердловини. Водопровідну трубу ввести в будинок під фундаментом, на глибині не менше 1,8м. Ввод води в будинок утеплити шаром пінопласту 100 мм.

Якщо вам потрібен проект двоповерхового будинку з чотиресхилою покрівлею та п'ятьма спальнями площею 111 м2 зверніть увагу на проект "Чайка". Цей проект ви можете подивитися тут

Крім того ми можемо розробити індивідуальний дизайн-проект фасадів та інтер'єрів.

При необхідності можуть бути розроблені індивідуальні проекти інженерних розділів: проекти опалення та каналізації, вентиляції та електропостачання. Маючи проекти інженерних систем ви значно спростите будівництво і зменшите кількість переробок.

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору