Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Iва (123м²)

Рейтинг: 3.39/5 (18 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Двоповерховий будинок для вузької ділянки:
  • Загальна площа:123 м²
  • Габарити будинку:7.0 м х 16.7 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові монолітні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 375 мм
  • Перекриття:Дерев'яні балки, Дерев'яні балки
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Бітумна черепиця
Двоповерховий будинок для вузької ділянки
Ціна проекту:
11000 грн.
Купити Проект
план першого поверху будинку
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 2.5
2Котлова 2.9
3Кабінет 11.5
4Передпокій 6.3
5Санвузол 3.7
6Коридор 4.4
7Кухня 26.5
8Комора 1.5
Загальна площа поверху59,3
Основний варіант з двома спальнями, ванною та туалетом
НайменуванняПлоща м2
1Коридор 3.8
2Санвузол 3.7
3Спальня 11.9
4Спальня 14.2
5Спальня 24.9
6Сходи 4.9
Загальна площа поверху63,4
Варіант з трьома спальнями та двома снвузлами
НайменуванняПлоща м2
1Коридор 3.82
2Санвузол 3.7
3Спальня 11.94
4Спальня 14.15
5Спальня 21.8
6Сходи 4.85
7Санвузол 2.67
Загальна площа поверху62,93
Варіант з трьома спальнями, двома санвузлами та гардеробною.
НайменуванняПлоща м2
1Коридор 3.82
2Санвузол 3.7
3Спальня 11.94
4Спальня 14.15
5Спальня 19.3
6Сходи 4.85
7Санвузол 2.67
8Гардеробна 2.35
Загальна площа поверху62,78
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти Стрічкові монолітні залізобетонні
Стіни Газобетонний блок 375 мм
Покрівельні покриття Бітумна черепиця
Кількість поверхів 2
Конфігурація другого поверху повний
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.7 м
Висота другого поверху 2,7 м
Перекриття першого поверху Дерев'яні балки
Перекриття другого поверху Дерев'яні балки

Проект будинку для вузької ділянки Іва. Проекти будинків економ класу від AkvilonPro

Проект коттеджа для узкого участка Ива. Проекты домов эконом класса от AkvilonPro

 

Цей проект розроблений для тих у кого вузька ділянка, або ділянка не вузька але щільно забудована господарськими спорудами, або щільно забудована сусідами по периметру, що не дає можливості поставити широкий будинок. Цей будинок для вузької ділянки має ширину сім метрів, що на два-три метри менше чим ширина звичайного будинку. Довжина будинку без урахування тераси близько дванадцяти метрів, а з терасою, ганком та сходинками майже сімнадцять метрів.

Перед входом до будинку запроектований великий ганок над яким розташований балкон, який захищає ганок від опадів. Для збереження тепла вхід всередину будинку через тамбур. З правого боку розташована невелика котельня площею 2.9 м2, далі - передпокій площею 6.3 м2. Ширина передпокою 1.79м, що дає можливість, біля протилежної від входу перегородки, встановити шафу для верхнього одягу та взуття. З лівого боку знаходиться кімната площею 11.5м2. Це може бути кабінет або спальня. Далі сходи на другий поверх напроти яких знаходиться санвузол. Санвузол має розміри 1.83 х 2.02 м. Це дозволяє розмістити унітаз, умивальник та ванну, або душову кабіну та пральну машину.

Далі по коридору розташована кухня об’єднана з вітальнею. В цьому приміщенні виділена зона кухні та передбачена можливість встановлення каміна. В стіні закладені димовий та вентиляційний канали. З кухні-вітальні запроектований вихід на терасу, яка знаходиться у торці будинку. Тераса накрита покрівлею та має розміри 7 х 2.4 м. На другому поверсі знаходяться три спальні площею від 12 до 25 м2 та санвузол площею 3.7 м2.

Для опалення будинку та приготування гарячої води передбачена можливість використати двохконтурний газовий котел який встановити в котловій. Об’єм котловою більше 7,5 м2 та наявність вікна дозволяють встановити газовий котел потужність 24 квт, що цілком достатньо для опалення та гарячого водопостачання. В разі відсутності газу для опалення можливо використати електричний котел та бойлер або тепловий насос.

Природно-кліматичні умови прийняті для району будівництва відповідають кліматичному району Київської оласті, по снігового навантаження - до 5 району (1600Па), по вітрової навантаженні - до 1 району (400П), по ожеледно-вітрового навантаження - до 3 району (19мм), по вітровому тиску при ожеледі - до 2 району (200П). У місці будівництва врахована сейсмічність до 6 балів. Розрахункова температура зовнішнього повітря - 22 ° С. Нормативна глибина промерзання - 1,1 м. Фундамент стрічковий монолітний залізобетонний. Фундаменти запроектовані для звичайних умов. Передбачено, що грунти підстави не вологі, що не просідають, міцність не менше 1,5 кг / см2. За відносну позначку 0.000 прийнятий рівень підлоги першого поверху.

Якщо під час будівництва на глибині закладення фундаментів ві зустрінете насипні ґрунти, вони повинні бути вибрані і замінені піском, покладеним з пошаровим ущільненням. З метою запобігання просідання і розтріскування статі з під будинку обов'язково прибрати рослинний шар. По периметру будинку виконати асфальтове або бетонне вимощення. Необхідно мати на увазі,що конструкцію фундаментів потрібно скоригувати відповідно до результатів геологічних вишукувань на місці будівництва. Горизонтальну гідроізоляцію під стіни і підлогу виконати з наплавляємого руберойду "сполімод" або полімер-цементного розчину типу “церезіт”.

Зовнішні стіни з газобетонних блоків 375 мм. Внутрішні стіни - з керамічної цегли. Перегородки першого поверху з повнотілої цегли, другого поверху - з гіпсокартону. Внутрішню поверхню зовнішніх стін необхідно обробити грунтовкою та оштукатурити цементно-пісчаною штукатуркою. В разі зовншнього утеплення застосувати утеплювач товщиною 150 мм.

Підлогу першого поверху утеплити пінопластом М35 100 мм. Зверху пінопласту влаштувати армовану сіткою Ø4 ВР1 100х100 цементно-пісчану стяжку 50мм. Перекриття першого і другого поверхів з дерев'яних балок. Для утеплення і звукоізоляції перекриття використовувати плити з мінеральної вати. В перекриття другого поверху покласти утеплювач з мінеральної вати 350мм. З боку приміщень влаштувати пароізоляцію з поліетиленової плівки. Краї плівки склеїти будівельним скотчем. З боку горища утеплювач закрити вітрозахисної плівкою. Стелю в кімнатах першого та другого поверхів виконати з гіпсокартону. Можливо застосування натяжної стелі з сінтетичної плівки.

Покрівля двосхила, не складна в будівництві. Ухил покрівлі 35 градусів. Крокви дерев'яні, покриття - бітумна або металева черепиця. Проектом передбачено, що крокви необхідно закріплювати скрутками з дроту 2Ø4ВР 1 до анкерів, закладених у шви під 2 ряди газоблоків. Крокви виготовляти з сосни вологістю не вище 20%. Дерев'яні елементи перед застосуванням необхідно щільно обробити антисептиком і антипіреном. Дерев'яні елементи, які стикаються з бетонними та цегляними конструкціями, в місцях стику закрити рубіроідом і антисептувати. Дерев'яні елементи розташувати на відстані не менше 380 мм від внутрішньої поверхні димового каналу.

Для накриття покрівлі можливо використати бітумну або металеву черепицю.При орієнтації одного з схилів покрівлі на південь на покрівлі можливо встановити фотоелектричні панелі - “сонячні батареї”. Для постачання води можливо використати міську водопровідну мережу або свердловину. Каналізація — за допомогою локальних очисних споруд або септіку. Конструкцію очисних споруд необхідно визначити згідно місцевих умов, а саме рельєфу ділянки та рівня грунтових вод.

Ще один проект будинку для вузької ділянки проект “Щєгол”. Будинок шириною 6.22 м має площу 119 м2. Будинок складається з трьох спалень та кухні-вітальні. Цей проект має дещо інше планувальне рішення, а саме вхід в будинок з бічного фасаду. Це дало можливість зменшити коридор. Цей проект ви можете подивитися тут

Дивись ще готовий проект котеджу для вузької ділянки - Оранжерея

Дивись проекти будинків економ класу

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору