Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

139 Тула (139м²)

Рейтинг: 2.25/5 (8 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Проект двоповерхового будинку на схилі з підвалом:
  • Загальна площа:139 м²
  • Загальна площа без гаражу та підвалу:93 м²
  • Площа підвалу:46.1 м²
  • Габарити будинку:6.54 м х 11.76 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові монолітні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 375 мм + 120мм цегла
  • Перекриття:Залізобетонні панелі, Залізобетонні панелі
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Бітумна черепиця
Проект будинку на схилі 139 м2 Тула
Ціна проекту:
11000 грн.
Купити Проект
план підвалу будинку, Тула
НайменуванняПлоща м2
1Комора 16.9
2Комора 8.3
3Сходи 4.0
4Комора 16.9
Загальна площа поверху46,1
план першого поверху будинку, Тула
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 3.8
2Передпокій 9.3
3Котлова 6.8
4Санвузол 4.2
5Коридор 3.7
6Сходи 5.2
7Кухня-студіо 15.8
Загальна площа поверху48,8
план другого поверху будинку, Тула
НайменуванняПлоща м2
1Спальня 12.7
2Спальня 7.2
3Санвузол 4.0
4Коридор 4.3
5Спальня 15.8
Загальна площа поверху44
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти Стрічкові монолітні залізобетонні
Стіни Газобетонний блок 375 мм + 120мм цегла
Покрівельні покриття Бітумна черепиця
Кількість поверхів 2
Конфігурація другого поверху повний
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.85 м
Висота другого поверху 2.7 м
Перекриття першого поверху Залізобетонні панелі
Перекриття другого поверху Залізобетонні панелі

Проект двоповерхового будинку на схилі з підвалом

проекты домов на склонеПроект простого в будівництві двоповерхового будинку з підвалом. Проект розроблений з урахуванням можливості будівництва на ділянці, який має ухил. Розміри будинку наступні: ширина - 6.54 м, довжина - 11.76 м. Такий будинок може чудово розташуватися на вузькій ділянці шириною від 8.6 м. При цьому слід врахувати необхідність дотримання протипожежних розривів.

Під будинком запроектований підвал площею 46 м2. Висота стелі в підвалі 2.2 м. Передбачено два входи в підвал, через приямок з вулиці і з дому.

Перший поверх. Вхід в просторий передпокій через тамбур. Зліва знаходиться котельня в якій достатньо місця як для газового котла, так і для полиць для зберігання речей. На першому поверсі також запроектований санвузол з місцем для пральної машини і кухня-їдальня площею близько 16 м2. Напроти санвузла запроектована сходова клітина за допомогою якої можна піднятися на другий поверх або спуститися в підвал. Висота стелі першого поверху 2.85 м.

На другому поверсі запроектовано три спальні площею 7.2 м2, 12.7 м2 і 15.8 м2 і санвузол. Висота стелі другого поверху 2.7м. Люк для входу на горище розташований в коридорі. Горище - холодне. Призначення горища огляд і вентиляція конструкцій покрівлі.

Фундаменти і стіни підвалу монолітні залізобетонні. Перекриття над підвалом, першим і другим поверхами стандартні залізобетонні панелі. Крокви - дерев'яні, дахове покриття - бітумна черепиця. Підвал не опалюється. Перекриття над підвалом утеплюється пінополістиролом 150мм. Перекриття над другим поверхом утеплюється пінопластом товщиною 350 мм.

Зовнішні стіни будинку з газобетонних блоків товщиною 375 мм. Зовнішнє оздоблення - лицева цегла. Стіни підвалу утеплюються пінополістиролом 100 мм.
Для опалення будинку та приготування гарячої води передбачена можливість застосувати газовий котел або електроприлади. Опалювальний котел розміщується в котельні площею 6.8 м2. З котельні передбачено два вентиляційні канали та один димовий канал. У разі, якщо для опалення використовується електрокотел або тепловий насос вентиляційні і димовий канал можна не робити.

З приміщень підвалу передбачено два вентиляційні канали. Також два вентиляційні канали розміщені в стіні кухні. З санвузлів першого і другого поверхів також передбачені вентканали.

Додаткова інформація. Найбільш економічним приладом є тепловий насос. З його допомогою можливо не тільки опалювати будинок, а й готувати гарячу воду. Витрачаючи 1 квт. електричної енергії тепловий насос виробляє 4 квт. тепловой енергії. Більш детально ви можете прочитати на нашому сайті в розділі «Інженерні системи».

Якщо вам потрібен проект будинку з підвалом площею 140 м2 зверніть увагу на проект "Лаванда". Цей проект ви можете подивитися тут 

При необхідності можуть бути розроблені індивідуальні проекти інженерних розділів: проекти опалення та каналізації, вентиляції та електропостачання.

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору