Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Бембі 4 (100м²)

Рейтинг: 3.00/5 (11 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Проект недорогого будинку з мансардою. Розроблений в Україні:
  • Загальна площа:100 м²
  • Габарити будинку:11.75 м х 9.68 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові монолітні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 375 мм
  • Перекриття:Залізобетонні панелі, Дерев'яні балки
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Бітумна черепиця
Проект будинку з мансардою 100м2
Ціна проекту:
11000 грн.
Купити Проект
план першого поверху будинку 100 м2 Бемби 4
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 2.4
2Кухня-студіо 27.8
3Передпокій 6.0
4Туалет 1.0
5Котлова 6.0
6Санвузол 3.3
7Спальня 14.1
8Сходи 4.8
Загальна площа поверху65,4
план мансардного поверху будинку 100 м2 Бемби 4
НайменуванняПлоща м2
1Туалет 1.4
2Коридор 1.1
3Спальня 16.1
4Спальня 16.3
Загальна площа поверху34,9
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти Стрічкові монолітні залізобетонні
Стіни Газобетонний блок 375 мм
Покрівельні покриття Бітумна черепиця
Кількість поверхів 2
Конфігурація другого поверху повний
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.83 м
Висота другого поверху 2.5 м
Перекриття першого поверху Залізобетонні панелі
Перекриття другого поверху Дерев'яні балки

Проект недорогого будинку з мансардою, трьома спальнями, кухнею-студіо та терасою.

проект дома с мансардойЧудовий проект економічного і недорого в будівництві будинку з мансардою. Розміри будинку 8.6 х 9.68 м. До будинку приєднана тераса. Габарити будинку з урахуванням тераси і ганку 10.98 х 11.65 м. Даний проект мансардного будинку розрахований на проживання сім'ї з трьох - чотирьох чоловік.

Перший поверх складається з наступних приміщень: тамбура, котельні, передпокою, спальні, кухні об'єднаної з вітальнею, ванної та туалету. З тамбура, площею 2.4 м2, можна потрапити в котельню та передпокій. Призначення тамбура максимально зменшити тепловтрати в холодну пору року. Компактний передпокій, в якомму передбачене місце для шафи з верхнім одягом, має площу 6м2. Праворуч від ппередпокою розташована простора кухня. Довжина стін, уздовж яких можна розставити кухонні меблі, досягає 8 м. Кухня з'єднується з вітальні і утворює приміщення площею 27,8 м2. В глибині вітальні знаходяться сходи в мансарду. З вітальні запроектований вихід на терасу площею 18 м2.

У будинку три спальні. Дві в мансарді, а одна на першому поверсі. Спальня першого поверху розташована в глибині будинку. Площа цієї спальні 14 м2. Поруч знаходиться два санвузли. Один з них - ванна кімната площею 3.3м2, другий туалет. В мансарді запроектовані дві спальні і санвузол. Площа кожної спальні 16м2. З економічних міркувань в мансарді запроектований невеликий туалет з унітазом та умивальником площею 1.4м2.

Фундамент стрічковий монолітний залізобетонний. Проект розрахований на те, що основою стрічкових фундаментів буде служити просідаючийгрунт. При намоканні несуча здатність такого грунта зменшується в кілька разів. Для захисту основи фундаменту від намокання по периметру будинку необхідно виконати мощення шириною два метри. Для забезпечення нормальної експлуатації та захисту заглиблених конструкцій і грунтів основи від замочування, що погіршує їх фізико-механічних характеристики, необхідно виконати вертикальне планування майданчика. При цьому необхідно врахувати шляхи природного стоку поверхневих вод. Нормативна глибина промерзання 0,92 м. Грунтові води відсутні.

Для того, щоб уникнути небезпеки осідання фундаменту, перед початком будівництва необхідно виконати геологічні вишукування. А потім, на підставі отриманих результатів, скорегувати існуючий проект фундаментів.

За відносну позначку 0.000 прийнятий рівень підлоги першого поверху. Підлога першого поверху по основі з монолітного бетону товщиною 100 мм. На бетонну плиту покладена гідроізоляція. Поверху укладається утеплювач товщиною 150 мм. Зверху утеплювача знаходиться армована цементно-піщана стяжка 70 мм на яку укладається покриття підлоги. Внутрішня і зовнішні і стіни будинку виконуються з газобетонних блоків товщиною 375 мм. Поверх блоків знаходиться монолітний залізобетонний пояс.

Перегородки першого поверху і мансарди з газобетонних блоків товщ.100 мм. Перекриття першого поверху цього мансардного будинку залізобетонні панелі. У тому випадку, якщо ви будуєте будинок на тісный ділянці, куди складно заїхати крану, то для перекриття можна застосувати дерев'яні балки. Для виготовлення дерев'яного перекриття кран не потрібний, балки можна підняти вручну.

Для опалення і приготування гарячої води можна використовувати котел на твердому паливі, газовий котел або електроприлади. Опалювальні прилади розміщуються в котельні площею 6 м2. У тому випадку, якщо для опалення використовується котел на твердому паливі або кілька пристроїв, наприклад котел на твердому паливі і тепловий насос, необхідно застосувати акумулятор тепла ємністю выд 500 до 1000 л.

Інформація до роздумів. Тепловий насос є найбільш економічним пристроєм як для опалення житла, так і для приготування гарячої води. Споживаючи 1 квт. електричної енергії тепловий насос виробляє від 4 до 5 квт. тепловой енергії. Більш детально про тепловий насос ви можете прочитати на нашому сайті в розділі «Інженерні системи». Зовнішнє оздоблення будинку - декоративна штукатурка з фарбуванням. Деталі фасадів можна облицювати декоративними панелями під дерево. Цоколь пропонується облицювати морозостійкою плиткою для зовнішніх робіт або обштукатурити. Застосовуючи зовнішнє утеплення стін слід мати на увазі, що мінімальна товщина утеплювача 150 мм.

Якщо вам потрібен проект будинку з мансардою та п'ятьма спальнями площею 113 м2 зверніть увагу на проект "Буча". Цей проект ви можете подивитися тут 

Крім того ми можемо розробити індивідуальний дизайн-проект фасадів та інтер'єрів.

За необхідності можуть бути розроблені індивідуальні проекти інженерних розділів: проекти опалення та каналізації, вентиляції і електроснабженія.Імея проекти інженерних систем ви значно спростите будівництво і зменшите кількість переробок.

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору