Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Горіх 4 (120м²)

Рейтинг: 2.67/5 (6 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Проекти недорогих будинків до 120м2. Плани, фасади на сайті. Доступні ціни:
  • Загальна площа:120 м²
  • Габарити будинку:8.83 м х 10.98 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові монолітні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 375 мм
  • Перекриття:Залізобетонні панелі, Дерев'яні балки
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Бітумна черепиця
Проекти будинків до 120м2 Горіх 4
Ціна проекту:
11000 грн.
Купити Проект
план першого поверху будинку
НайменуванняПлоща м2
1Передпокій 8.4
2Санвузол 5.0
3Сходи 4.8
4Кухня-студіо 26.3
5Спальня 13.2
6Тамбур 4.8
7Котлова 5.0
Загальна площа поверху67,5
план другого поверху будинку
НайменуванняПлоща м2
1Хол 4.4
2Санвузол 6.3
3Гардеробна 2.6
4Спальня 15.1
5Спальня 14.1
6Спальня 9.8
Загальна площа поверху52,3
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти Стрічкові монолітні залізобетонні
Стіни Газобетонний блок 375 мм
Покрівельні покриття Бітумна черепиця
Кількість поверхів 2
Конфігурація другого поверху повний
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.75 м
Висота другого поверху 2.8 м
Перекриття першого поверху Залізобетонні панелі
Перекриття другого поверху Дерев'яні балки

Проект двоповерхового будинку 120м2 з чотирма спальнями і котельні.

проекты  домов до 120м2 Це модифікація дуже популярного проекту “Ластівка”. Основна відмінність проекту “Горіх 4” від проектів серії “Ластівка” наявність окремої котельні яка знаходиться біля вхідних дверей.

В плані будинок має ширину 8.83 м та довжину 11 м. В разі відсутності на суміжних ділянках споруд, для будівництва цього будинку достатньо ділянки яка має ширину 13 м. Якщо ділянки сусідів забудовані, то треба враховувати необхідність витримувати протипожежну відстань між будинками яка складає 8 м. Перед вхідними дверима розташований ганок розмірами 1,6 х 1,2 м накритий дахом.

На першому поверсі будинку площею 120 м2 розташовані наступні приміщення: великий тамбур площею 4.8 м2, котельня — 5м2, передпокій — 8.4 м2, спальня — 13.2 м2, кухня об’єднана з їдальнею — 26.3м2, та санвузол — 5м2. Для швидкого провітрювання та природного освітлення в санвузлі запроектоване вікно. Під сходами, що ведуть на другий поверх, є можливість влаштувати господарську комору. Необхідно відзначити, що в тамбурі та в передпокої передбачена можливість встановити шафи глибиною 60 см для одягу. До речі, для освітлення тамбура передбачене вікно. Розташування котельні поряд з вхідними дверима зручно в разі застосування котла опалення на твердому паливі. Це економічний варіант, тому, що дозволяє використовувати для занесення дров та вугілля вхідні двері, а не робити окремий вхід до котельні. Загальна площа першого поверху 67.5 м2.

На другому поверсі будинку запроектовані три спальні, дві великі площею 14 та 15 м2, та одна невелика, на одну людину, — 9.8м2. Також на другому поверсі передбачена ванна кімната — 6.3 м2 та гардеробна — 2.6 м2. Люк на горище розташований в коридорі. Загальна площа другого поверху 52.4 м2.

Для опалення та приготування гарячої води передбачена можливість застосувати як котел на твердому паливі, так і газовий котел або електроприлади. При відсутності або великій вартості підключення до газової магістралі, та застосуванні електроприладів слід розглянути варіант опалення за допомогою теплового насосу. Тепловий насос є найбільш ефективним приладом для опалення тому, що використовуючи 1 квт електроенергії тепловий насос виробляє 4-5 квт теплової енергії. А влітку його можна використовувати як кондиціонер.

Вентиляція з приміщень котельні, кухні та санвузлів першого та другого поверхів природна. Для вентиляції передбачено застосувати алюмінієві гофровані труби. В приміщенні труби розташовуються в гіпсокартонних коробах та утеплюються мінватою товщиною 100 мм.

Фундамент - стрічковий з монолітного бетону. Фундаменти розроблені для однорідного не просідаючого грунту з умовним розрахунковим тиском на грунт 1,5 кг/см2 і відсутністю грунтових вод. Перед початком будівництва необхідно виконати геологічні вишукування, що дасть можливість скорегувати конструкцію фундаментів.
Конструктивна схема будинку проста. Посередині проходить стіна на яку спираються елементи перекриття. Зовнішні стіни будинку з газобетонних блоків D 400 товщиною 375 мм. Перекриття першого поверху з стандартних залізобетонних плит перекриття другого поверху по дерев’яних балках. Спереду до будинку приєднане одноповерхове приміщення де знаходиться тамбур та котельня. Стіни цього приміщення з газобетонних блоків D 400 товщиною 300 мм. Перекриття по дерев’яних балках.
З метою зменшити потрапляння водяної пари в стіни будинку внутрішню поверхню стін слід обробити глибоко проникаючою грунтовкою та поштукатурити цементно-пісчаною штукатуркою.

Основний об’єм будинку накритий чотирисхилим дахом. Котельня — односхилим дахом.
Для покрівельного покриття передбачена можливість застосувати бітумну або метало черепицю. В разі необхідності покрівлю можете накрити хвилястими азбоцементними листами.

Підлога першого поверху по монолітній бетонній основі товщиною 100мм зверху якої знаходиться шар гідроізоляції та утеплювача товщиною 100 мм. Зі сторони приміщення утеплювач накритий армованою цементно-пісчаню стяжкою.

Перекриття другого поверху утеплюється рулонною мінватою 350 мм.

З метою зменшити витрати на опалення зовнішня поверхня стін може бути облицьована плитами утеплювача та поштукатурена декоративною штукатуркою. Товщина утеплювача 100-150мм. Товщина утеплювача на віконних та дверних укосах 50 мм.

Для водопостачання будинку можливо використовувати як свердловину, так і місцеву водопровідну мережу. Згідно ДБН слід передбачити відстань від свердловини до автономної каналізації не менше 20м.

Каналізація будинку за допомогою автономної каналізаційної системи яка може складатися з локальних очисних споруд або септіка.

Подібний проект двоповерхового будинку площею менше 120 м2 це проект “Барвінок 2” площею 119м2. Цей проект ви можете подивитися тут

Подібний проект двоповерхового будинку площею менше 120 м2 - це проект "Барвінок 2", який має площу 119м2. Цей проект можна подивитись тут

Подібний проект двоповерхового будинку площею 120 м2 - це проект "Горіх 3", який має площу 120м2. Цей проект можна подивитись тут

У разі необхідності в проект можуть бути додані наступні розділи які розробляються індивідуально, згідно з умовами та фінансовим можливостям замовника: проект каналізації та водопостачання, проект опалення, проект електропостачання.

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору