Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Ніна 3 (141м²)

Рейтинг: 4.00/5 (4 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Проект недорогого двоповерхового будинку. Розроблений в Україні:
  • Загальна площа:141 м²
  • Габарити будинку:10.36 м х 15.01 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові монолітні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 375 мм
  • Перекриття:Залізобетонні панелі, Дерев'яні балки
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Бітумна черепиця
Проект будинку двоповерхового 141м2 Ніна 3
Ціна проекту:
11000 грн.
Купити Проект
план першого поверху Ніна 3
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 1.8
2Передпокій 7.5
3Спальня 12.9
4Кухня-студіо 37.5
5Котлова 2.9
6Санвузол 5.0 (12.69)
Загальна площа поверху67,6
план другого поверху Ніна 3
НайменуванняПлоща м2
1Хол 5.5
2Гардеробна 4.4
3Спальня 12.8
4Спальня 18.4
5Спальня 18.4
6Санвузол 8.0
7Сходи 4.6
Загальна площа поверху72,1
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти Стрічкові монолітні залізобетонні
Стіни Газобетонний блок 375 мм
Покрівельні покриття Бітумна черепиця
Кількість поверхів 2
Конфігурація другого поверху повний
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.85 м
Висота другого поверху 2.75 м
Перекриття першого поверху Залізобетонні панелі
Перекриття другого поверху Дерев'яні балки

Проект раціонального та простого в будівництві двоповерхового будинку.

Цей проект будинку для тих хто цінує раціональнісь та зручність. Проект економічного та не складного в будівництві двоповерхового будинку. Розміри будинку 8.9 х 10.36 м. До будинку приєднана велика тераса 6 х 3 м. Габарити будинку з урахуванням тераси і ганку 10.36 х 15 м. Цей проект зручного двоповерхового будинку розрахований на проживання сім'ї з трьох - чотирьох чоловік.

Перший поверх складається з наступних приміщень: тамбура, невеликої котельні з електричним котлом, передпокою, спальні або кабінету, кухні об'єднаної з вітальнею та санвузла. Тамбур призначенний максимально зменшити тепловтрати в холодну пору року. Передпокій, в якому передбачене місце для шафи з верхнім одягом, має площу 7.5 м2. Праворуч від передпокою розташована житлова кімната, яка може використовуватися як спальня або робочій кабінет. Кухня об’єднана з вітальнею та має площу близько 38м2. З вітальні запроектований вихід на терасу площею 18 м2. Сходи на другий поряд знаходяться в передпокої, поряд з санвузлом. Під сходами передбачене місце для пральної машини та шафи с білизною.

На другому поверсі знаходяться три спальні. Дві спальні мають площу 18.4м2, одна - 12.8 м2. Також на другому поверсі є санвузол 8 м2 та господарська комора, або гардеробна.

Для опалення будинку передбачено застосувати електричний котел. Він може бути розташований в котельні площею 2.9 м2. В разі застосування газового котла в котельні необхідно передбачити вікно та вентиляційний канал.

За відносну позначку 0.000 прийнятий рівень чистої підлоги першого поверху.

Фундамент стрічковий монолітний залізобетонний. Проектом передбачено, що основою стрічкових фундаментів буде служити пісок пилуватий, середньої щільності, з частими прошарками супіску, маловологий. Гідрогеологічні умови майданчика характеризуються відсутністю водоносного горизонту до глибини 6,0м. До негативних умов на будівельному майданчику відноситься можливість формування тимчасового рівня грунтових вод під поверхнею грунтів. Нормативна глибина промерзання 1,0 м.

Горизонтальну гідроізоляцію на позначці -0, 220 під стіни та підлогу виконати з наплавляємого єврорубероїда.
У випадку розкриття на глибині закладення фундаментів насипних грунтів вони повинні бути вибрані і замінені піском, укладеним з пошаровим ущільненням. По периметру будинку виконати відмощення завширшки 1,5 м.

Конструкцію фундаментів потрібно скорегувати згідно результатів геологічних вишукувань на місці будівництва.

Підлога будинку по бетонній основі армованій сіткою. Підлогу будинку утеплити екструдованим пінополістиролом 150 мм. Зверху пінополістиролу влаштувати армовану сіткою цементно-пісчану стяжку товщиною 50мм.

Зовнішні стіни та внутрішня несуча стіна з газобетонних блоків D 400 товщиною 375 мм. З метою зменшити проникнення водяного пару зсередини приміщень внутрішню поверхню зовнішніх газобетонних стін покрити грунтовкою та оштукатурити цементно-пісчаною штукатуркою. Перед нанесенням безпіщаної шпаклівки штукатурку додатково покрити грунковкою.

Перегородки з газобетонних блоків 100 мм. Перекриття першого поверху залізобетонні панелі.

Перекриття другого поверху дерев'яні. Перекриття другого поверху утеплити рулонною мінватою 350 мм. Збоку приміщення прокласти шар пароізоляції з поліетиленової плівки. Края плівки з'єднати будівельним скотчем.

Покрівля скатна, крокви - дерев'яні. Крокви закріпляти скрутками з дроту до анкерів, закладених у шви кладки. Крокви виготовляти з сосни вологістю не вище 20%. Дерев'яні елементи перед застосуванням обробити антисептиком. Дерев'яні елементи, які стикаються з бетонними та цегляними конструкціями, в місцях стику закрити рубероїдом та антисептувати. Покрівельне покриття - металева або бітумна черепиця.

Якщо вам потрібен проект будинку з мансардою та п'ятьма спальнями площею 136 м2 зверніть увагу на проект "Золочев". Цей проект ви можете подивитися тут

 

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору