Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Ласточка 12 (123м²)

Рейтинг: 3.17/5 (12 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Проект недорогого двоповерхового будинку 9 х 9 м з газоблоків:
  • Загальна площа:123 м²
  • Габарити будинку:9.6 м х 9.6 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові монолітні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 400 мм
  • Перекриття:Залізобетонні панелі, Залізобетонні панелі
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Бітумна черепиця
Проект двоповерхового будинку 9 х 9 м Ластівка 12
Ціна проекту:
11000 грн.
Купити Проект
план першого поверху будинку Ласточка 12
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 2.3
2Котлова 4.3
3Санвузол 4.1
4Передпокій 6.3
5Сходи 4.5
6Кабінет 11.6
7Кухня-студіо 36.6
Загальна площа поверху69,7
план другого поверху будинку Ласточка 12
НайменуванняПлоща м2
1Хол 5.4
2Спальня 11.6
3Спальня 16.6
4Спальня 12.1
5Санвузол 6.7
6Гардеробна 2.9
7Гардеробна 1.5
8Гардеробна 1.5
Загальна площа поверху58,3
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти Стрічкові монолітні залізобетонні
Стіни Газобетонний блок 400 мм
Покрівельні покриття Бітумна черепиця
Кількість поверхів 2
Конфігурація другого поверху повний
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.87 м
Висота другого поверху 2.57 м
Перекриття першого поверху Залізобетонні панелі
Перекриття другого поверху Залізобетонні панелі

Проект простого в будівництві двоповерхового будинку 9 х 9 м з чотирма спальнями, кухнею-вітальні з каміном і терасою.

Основна ідея цього проекту отримати простий в будівництві, але місткий і максимально комфортний двоповерховий будинок розрахований на проживання сім'ї з чотирьох - п'яти осіб. Будинок має квадратну форму. Розміри будинку в плані 9 х 9м. Завдяки невеликим габаритам будинок чудово стаэя на невелику ділянку 4-6 соток.

Перед головним входом знаходиться просторий ганок накритий покрівлею. Вхід в будинок здійснюється через невеликий тамбур площею 2.3 м2. Через тамбур можна потрапити в котельню і передпокій. Площа котельні 4.3 м2, що дозволяє встановити як газовий або електричний котел, так і котел на твердому паливі. Площа передпокою 6.3м2, при ширині 1.7 м. Це дозволяє без проблем встановити праворуч від дверей шафу-купе для верхнього одягу. Зліва розташований санвузол в якому передбачається розмістити унітаз, умивальник, пральну машину і душову кабіну. Пральна машина і душова кабіна розміщуються під сходами.

З правого боку знаходиться кухня об'єднана з вітальнею. Площа цього приміщення 36,6 м2. Простір кухні-вітальні має чітке зонування. Одна частина, яка розташована ближче до входу, є кухонною зоною в якій розміщені холодильник, плита, мийка і робоча поверхня з кухонними шафами для посуду. У кухонній зоні зручно розмістити повноцінний обідній стіл на 4-6 чоловік або кухонний «острів».

Зона відпочинку розташовується в протилежній стороні від кухні. В цій зоні передбачена можливість встановлення каміна поруч з яким чудово розміщується телевізор. Напроти розташовується м'який куточок. З вітальні запроектований вихід на терасу площею 14 м2. Тераса накрита дахом. У глибині будинку, за сходовим маршем, знаходиться спальня або кабінет площею 11.6м2.

Другий поверх складається з трьох спалень площею від 11.6 до 16,6 м2. При двох спальня запроектовані дві невеликі гардеробні. Крім того на другому поверсі знаходиться комора, яка може служити гардеробом і санвузол площею 6.7 м2.

Підлога першого поверху на 50 см вище рівня землі. Висота стель в приміщеннях першого поверху 2.87 м, висота стель на другому поверсі 2.55 м. Висота будинку, від верху покрівлі до землі - 9.3 м.

Фундамент стрічковий з монолітного залізобетону. Фундаменти розраховані на звичайні однорідні грунти і відсутність грунтових вод. Глибина фундаментів 1 м. Перед початком будівництва необхідно виконати геологічні вишукування під місцем розташування майбутнього будинку і скорегувати конструкцію фундаментів. Підлоги першого поверху по плиті з монолітного бетону товщиною 10 см. По бетону укладається шар гідроізоляції, потім шар утеплювача 15 см який накритий армованої цементно-піщаною стяжкою.

Стіни будинку запроектовані з газобетонних блоків товщиною 400 мм із зовнішньою теплоізоляцією 150 мм. Перекриття над першим і другим поверхом зі стандартних залізобетонних панелей. На панелі розташовані над другим поверхом укладається утеплювач з пінопласту завтовшки 35 см. Поверх якого влаштовується цементна стяжка.
Дах чотиресхилий. Крокви і інші елементи покрівлі дерев'яні. Покрівельне покриття - бітумна черепиця. У разі заміни легкої бітумної черепиці на важку керамічну черепицю необхідно виконати розрахунок і посилення конструкцій покрівлі. Ухил покрівлі 25 градусів добре підходить як для бітумної, так і для металочерепиці. Під покрівлею знаходиться технічне горище. Вхід на горище через люк, який знаходиться в коридорі другого поверху.

Зовнішнє оздоблення стін цього двоповерхового будинку - декоративна штукатурка. Стіни першого поверху пропонується покрити рельєфною штукатуркою холодних відтінків, стіни другого поверху покриті гладкою штукатуркою. Цоколь і труби на покрівлі пропонується облицювати декоративною плиткою «під цеглу» для зовнішніх робіт.

Подібний проект двоповерхового будинку площею 123м2 «Крокус» ви можете подивитися тут

Проект «Крокус» відрізняється від проекту «Ластівка 12» збільшеною терасою, розташуванням кухні в глибині будинку і двосхилим дахом.

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору