Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Хризантема 9 (122м²)

Рейтинг: 2.72/5 (18 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Проект сучасного будинку з плоским дахом :
  • Загальна площа:122 м²
  • Габарити будинку:8.4 м х 10.5 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові монолітні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 375 мм
  • Перекриття:Залізобетонні панелі, Залізобетонні панелі
  • Покрівля:Плоска
  • Покрівельне покриття:наплавлювана полімерно-бітумна мембрана Сполімод
Проект сучасного будинку з плоским дахом 122 м2 Хризантема 9
Ціна проекту:
13000 грн.
Купити Проект
план першого поверху будинку
НайменуванняПлоща м2
1Тамбур 2.4
2Передпокій 8.5
3Спальня 10.7
4Кухня-студіо 30.3
5Санвузол 4.7
6Котлова 3.2
Загальна площа поверху59,8
план другого поверху будинку
НайменуванняПлоща м2
1Коридор 5.9
2Спальня 11.2
3Спальня 16.5
4Спальня 12.1
5Санвузол 5.6
6Сходи 4.7
7Гардеробна 6.0
Загальна площа поверху62
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти Стрічкові монолітні залізобетонні
Стіни Газобетонний блок 375 мм
Покрівельні покриття наплавлювана полімерно-бітумна мембрана Сполімод
Кількість поверхів 2
Конфігурація другого поверху повний
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.74 м
Висота другого поверху 2.75 м
Перекриття першого поверху Залізобетонні панелі
Перекриття другого поверху Залізобетонні панелі

Проект сучасного будинку з чотирма спальнями, кухнею студією та каміном.

 

Розглядаємо проект невеликого компактного будинку сучасної архітектури. Однією з відзнак цього проекту сучасного будинку є плоска покрівля та максимальна енергоефективність. В плані будинок має просту прямокутну форму, що спрощує будівництво. Розміри будинку: ширина 8.4 м, довжина 10,5м. Будинок не широкий, це дозволяє розмістити його дуже вузький ділянці шириною 11-15 м.

Сучасна плоска покрівля не набула значного розповсюдження в індивідуальному будівництві в Україні, але треба відзначити, що вона значно простіша в будівництві та дешевше ніж традиційна скатна покрівля з кроквами та мауерлатами. Крім того плоска покрівля будується значно швидше ніж традиційна.

При необхідності на плоскій покрівлі зручно розташувати фотоелектричні панелі -”сонячні батареї”

Перед входом в будинок знаходиться великий ганок розмірами 4 х 2м. Функціонально ганок можливо використовувати для відпочинку, як невелику терасу, поставивши лавочку або дитячу коляску, або ж для зберігання велосипеду та санчат. Від опадів ганок захищає розташований вище балкон.

Для зменшення тепловитрат вхід в будинок через тамбур площею 2,4 м2. З тамбура можемо зайти до котельної та передпокою. Котельня має площу 3,2м2. Передпокій досить просторий, він має площу 7.4 м2. Зліва від вхідних дверей знаходяться сходи на другий поверх під якими є простір для облаштування невеликої господарської комори.

Направо від входу розташована житлова кімната площею 10.7 м2 яку передбачено використовувати як невелику спальню або кабінет. Поряд зі сходами санвузол — 4.7 м2, з унітазом, умивальником та душовою кабіною. Прямо-кухня об’єднана з вітальнею. Загальна площа приміщення — 30м2. В куту вітальні знаходиться камін. В якості димової труби передбачено використати нержавіючу трубу діам.200 мм з термічною ізоляцією з мінеральної вати. На другому поверсі труба знаходиться в куті спальні в коробі з гіпсокартону. З метою збереження тепла на трубі необхідно встановити герметичну засувку. Для каміна необхідно використати сталеву або чавунну топку, з скляними дверцятами, масою 150-200 кг.

Кухонна мийка розташована біля стіни санвузла, що дає можливість каналізаційну трубу зробити прямою, що зменшує ймовірність її засмічення, та зменшує довжину каналізаційної та водопровідної труби. На другому поверсі знаходяться три спальних кімнати площею 11.2 м2, 12 м2 та 16,5м. З однієї з спалень передбачений вихід на балкон площею 7.6 м2. Балкон накритий покрівлею. В двох інших спальнях запроектовані так звані “французькі” балкони, тобто у зовнішніх стінах передбачені великі отвори в яких стоять балконні двері з огородженням. Санвузол на другому поверсі вміщує ванну,унітаз, умивальник та пральну машину. Площа санвузла 5.6 м2. В санвузлах як на першому так і на другому поверхах є природне освітлення - запроектовані вікна. Поруч з санвузлом знаходиться гардеробна кімната 6м2.

Для опалення та гарячого водопостачання в котловій передбачена можливість застосування газового котла потужністю 24 квт. Об’єм котельної 8,8м3 (по нормах достатньо 7,5 м3), в приміщенні є вікно та димовий та вентиляційний канали. Більш сучасним та економічним є застосування теплового насосу. В цьому випадку стає не потрібною димова труба та вікно. Крім того тепловий насос в кілька разів ефективніший ніж інші прилади опалення. Використовуючи 1 квт електричної енергії тепловий насос виробляє 4-5 квт енергії теплової, а влітку може працювати як кондиціонер.

Вентиляція з теплогенераторної, кухні та санвузлів - природна з застосуванням вентиляційних каналів. Вентканали вивести на покрівлю. Каналізаційний стояк приєднати до фанової труби та вивести на покрівлю. Водопостачання будинку від міської водопроводної мережі або свердловини. Водопровідну трубу ввести в будинок під фундаментом, на глибині не менше 1,8м. Для очищення стічних вод застосувати локальні очисні споруди, або септік. Місця вводів та випусків інженерних комунікацій визначити згідно місцевих умов та розташуванню будинку на присадибній ділянці. Електропостачання будинку від зовнішніх мереж.

Фундамент стрічковий монолітний залізобетонний. Фундаменти розроблені для однорідних непросідаючих грунтів і відсутністю грунтових вод. Конструкцію фундаменту необхідно скорегувати згідно результатів геологічних вишукувань виконаних на місці розташування будинку. З метою запобігти просіданню основи під підлогу з під будинку прибрати рослинний шар грунту який замінити підсипкою пiска середньоi зернистостi без домiшок. Пісок укладати шарами не більше 300 мм. З метою ущільнення кожний шар проливати водою та трамбувати.

Підлога першого поверху по бетонній основі товщиною 100мм. Підлогу першого поверху утеплити пінополістиролом. Зверху виконати цементно-пісчану стяжку товщиною 50мм армовану сіткою 100х100ммм. Зовнішні стіни цього сучасного будинку за проектом “Хризантема 9” з газобетонних блоків товщиною 375 мм. Марка блоків В 2,5 при щільності Д400. Центральна стіна з цегли М 100 на розчині М75 має товщину 380 мм. По верху стін запроектований залізобетонний монолітний пояс на який спираються елементи перекриття. Для перекриття передбачено використовувати стандартні залізобетонні плити, що виробляються на заводах будіндустрії.

Перегородки першого та другого поверхів з газобетонних блоків товщиною 100 мм. Внутрішню поверхню зовнішніх стін обробити грунтовкою та поштукатурити цементно-пісчаною штукатуркою. Центральну цегляну стіну поштукатурити вапняною штукатуркою. Перегородки накрити гіпсовою шпаклівкою. В якості внутрішнього оздоблення можливо застосувати звичайні матеріали: шпалери або фарбування.

В разі зовнішнього утеплення стіни облицювати теплоізоляційними плитами 150-200 мм та оздобити декоративною штукатуркою згідно діючих технічних умов. Перекриття другого поверху утеплити пінопластом товщиною 350-400мм. Зверху влаштувати цементно-пісчану стяжку 50 мм з необхідними ухилами в бік водоприймачів на яку наклеїти бітумно-полімерну мембрану типу “Сполімод”.

Якщо вам потрібен проект подібного будинку без балкона, але з терасою, кухнею біля головного входу в будинок - це проект “Вова”. Цей проект ви можете подивитися тут

При необхідності ми можемо переробити креслення проекту, а саме розробити індивідуальні фундаменти згідно результатів геологічних вишукувань, перенести віконні та дверні прорізи та інше. Можлива також розробка інженерних частин проекту: водопроводу, каналізації, опалення і т.п. Інженерні розділи розробляються індивідуально за бажанням замовника виходячи з місцевих умов, прийнятої системи опалення та рельєфу ділянки.

Інші проекти сучасних будинків з плоским дахом

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору