Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Аліна (148м²)

Рейтинг: 2.89/5 (9 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Проект мансардного будинку з трьома спальнями, каміном і терасою:
  • Загальна площа:148 м²
  • Габарити будинку:9.02 м х 15.11 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові монолітні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 375 мм
  • Перекриття:Залізобетонні панелі, Дерев'яні балки
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Металочерепиця
Проект мансардного будинку до 150 м Аліна
Ціна проекту:
11000 грн.
Купити Проект
план першого поверху Аліна
НайменуванняПлоща м2
1Передпокій 3.6
2Котлова 6.0
3Сходи 4.5
4Санвузол 2.8(7.0)
5Коридор 6.5
6Спальня 10.8
7Кухня-студіо 45.7
Загальна площа поверху79,9
план мансардного поверху Аліна
НайменуванняПлоща м2
1Коридор 5.3
2Комора 3.6
3Санвузол 10.9
4Спальня 21.6
5Гардеробна 5.2
6Спальня 16.8
7Гардеробна 4.3
Загальна площа поверху67,7
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту
Фундаменти Стрічкові монолітні залізобетонні
Стіни Газобетонний блок 375 мм
Покрівельні покриття Металочерепиця
Кількість поверхів 2
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.85 м
Висота стіни мансарди 2.6 м
Перекриття першого поверху Залізобетонні панелі

Проект мансардного будинку до 150 м з трьома спальнями, каміном і великою терасою.

проект мансардного будинку до 150 м Вхід в будинок через передпокій в якому передбачено місце для розташування шафи-купе для верхнього одягу. З передпокою можемо попасти в котельню площею 6 м2. Перший поверх поділений на дві зони. Зліва знаходяться сходи на мансарду, санвузол та спальня площею 11 м2. З спальні передбачений вихід на терасу. З правого боку знаходиться вітальня об’єднана з кухнею.

Кухонна зона має площу 5.5 м2. Площа ніби не велика, але довжина стін складає 6.7 м. Це дає можливість розмістити повний спектр кухонного обладнання. Обідній стіл на 6-8 людей стоїть окремо напроти вікна. Площа де розташований обідній стіл та зона відпочинку з каміном дорівнює 33.6 м2. Поряд з каміном передбачене місце для великого телевізора. Напроти зручно розташувати м’які меблі. Загальна площа кухні-вітальні близько 46 м2. З вітальні є вихід на терасу. Площа тераси 40 м2. Розміри тераси 3.1 х 12.96 м, це дає можливість розташувати як обідній стіл так і крісло-гойдалку.

На мансардному поверсі знаходяться дві досить великі спальні площею 21.6 та 16,8 м2. При кожній з спалень передбачений окремий гардероб. Великий санвузол, розташований поруч з спальнями, має площу 10.9 м2. Біля санвузла знаходиться господарська комора.

Для опалення передбачена можливість застосувати газовий котел або електроприлади. Можливо використати тепловий насос, що дасть можливість зменшити витрати енергії. Треба мати на увазі що використовуючи 1 квт електричної енергії тепловий насос здатен виробити 4-5 квт теплової енергії. Крім того він безпечний у пожежному відношенні, тому що не має відкритого полум’я. В якості димової труби каміну, який розташований у вітальні, передбачено використати нержавіючу трубу діаметром 200 мм з термічною ізоляцією з мінеральної вати. На другому поверсі трубу встановити в коробі з гіпсокартону. З метою збереження тепла на трубі необхідно встановити герметичну засувку. Для каміна необхідно використати сталеву або чавунну топку, з скляними дверцятами, масою 150-200 кг.

Вентиляція приміщень природна. З санвузлів, кухні та котельні витяг забрудненого повітря відбувається за допомогою вентиляційних каналів, приплив свіжого повітря через вікна. В разі відсутності каналізаційної мережі для каналізування будинку можливо застосувати локальні очисні споруди або септік.

Фундамент стрічковий монолітний залізобетонний. Проектом передбачено, що основою фундаменту служитиме однорідний непросідаючий грунт з відсутніми грунтовими водами. Перед початком будівництва конструкцію фундаментів необхідно скорегувати згідно геологічних вишукувань на місці будівництва. У випадку розкриття на глибині закладення фундаментів насипних грунтів вони повинні бути вибрані і замінені піском, укладеним з пошаровим ущільненням. По периметру будинку виконати відмощення завширшки 1,0 м. З метою запобігання просідання та розтріскування підлоги з під будинку обов'язково прибрати рослинний шар.

Підлога першого поверху по бетонній основі, та складається з шару бетону М 150-100мм, зверху якого укладається гідроізоляція, шар пінопласту М 35 150 мм, зверху цементна стяжка М 150 - 70мм армована сіткою ∅3 - 4,5мм 100х100 мм. Стіни з газобетонних блоків D400 товщ. 375 мм. З метою збільшити теплоізоляційні властивості стін газобетонні блоки слід укладати на шар клейового розчину товщиною 2-3 мм. Перегородки з газобетонних блоків товщ.100 мм.

Перекриття першого поверху залізобетонні панелі. Перекриття другого поверху дерев'яне. Перекриття другого поверху та покрівлю яка стикається з житловими приміщеннями утеплити рулонною мінватою 350 мм. З боку приміщення прокласти шар пароізоляції з поліетиленової плівки. Крокви дерев'яні, покриття - металева черепиця. Можливо застосування бітумної черепиці або хвилястих азбоцементних листів. Крокви закріпляти скрутками з дроту до анкерів, закладених у шви під 4 ряди цегляної кладки. Дерев'яні елементи розташувати на відстані не менше 380 мм від внутрішньої поверхні димового каналу каміна.

Зовнішнє оздоблення стін штукатурка. При утепленні стін застосувати утеплювач товщиною 150 мм.

Якщо вам потрібен - проект мансардного будинку до 150 м з п'ятьма спальнями - це проекти серії "Паша"..

Ще один з проектів під назвою "Паша 2" - проект мансардного будинку до 150 м можете подивитися тут

При необхідності ми можемо переробити креслення проекту, а саме розробити індивідуальні фундаменти згідно з результатами геологічних вишукувань, перенести віконні та дверні прорізи та інше. Можлива також розробка інженерних частин проекту: водопроводу, каналізації, опалення і т.п. Інженерні розділи розробляються індивідуально за бажанням замовника виходячи з місцевих умов, прийнятої системи опалення та рельєфу ділянки.

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору