Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

''Чайка 3'' (111м²)

Рейтинг: 3.19/5 (16 Голосів)
icon zoom
Головний фасад Задній фасад
Квадратний будинок з чотирма спальнями:
  • Загальна площа:111 м²
  • Габарити будинку:9.0 м х 8.4 м
КОНСТРУКЦІЇ:
  • Фундаменти:Стрічкові збірні залізобетонні
  • Зовнішні стіни:Газобетонний блок 400 мм
  • Перекриття:Залізобетонні панелі, Дерев'яні балки
  • Покрівля:Скатна
  • Покрівельне покриття:Бітумна черепиця
Ціна проекту:
11000 грн.
Купити Проект
план проекту будинку, Чайка 3
НайменуванняПлоща м2
1Передпокій 11.0
2Кухня 12.4
3Вітальня 17.3
4Санвузол 3.1
5Кабінет 10.0
6Сходи 4.8
Загальна площа поверху58,6
план проекту будинку, Чайка 3
НайменуванняПлоща м2
1Коридор 4.6
2Спальня 14.4
3Спальня 14.6
4Санвузол 6.3
5Спальня 10.0
6Гардеробна 2.7
Загальна площа поверху52,6
Вхідні дані та опис конструкції
Параметр Дані
Несуча здатність грунту 1.5кг/см2
Фундаменти Стрічкові збірні залізобетонні
Стіни Газобетонний блок 400 мм
Покрівельні покриття Бітумна черепиця
Кількість поверхів 2
Конфігурація другого поверху повний
Пол першого поверху По грунту
Висота першого поверху 2.9 м
Висота другого поверху 2.8 м
Перекриття першого поверху Залізобетонні панелі
Перекриття другого поверху Дерев'яні балки

Проект квадратного будинку з чотирма спальнями і вітальнею

 

Проект двоповерхового будинку - Чайка 3

Це проект невеликого будинку для сім’ї з трьох-чотирьох осіб для будівництва на невеликих ділянках. Габарити будинку в плані 9.09 х 8.33 м.

На першому поверсі розташовані: передпокій з коридором площею 11м2, зліва знаходиться кухня — 12,4 м2, далі вітальня -17.3 м2. Кухня та вітальня розділені перегородкою, тому при бажанні кухню з вітальнею можливо об’єднати та отримати велику кімнату площею 32 м2. На першому поверсі також знаходиться невелика кімната площею 10м2 яку доцільно використати як кабінет або спальню для гостей. Поряд -сходи на другий поверх,та санвузол. В санвузлі запроектоване розміщення унітаза, невеликого кутового рукомийника та душової кабіни. Під сходами зручно розмістити пральну машину.

Другий поверх складається з трьох спалень дві з яких мають площу по 14.5 м2, а одна — 10 м2. На другому поверсі знаходиться ванна кімната площею 6.3 м2. У ванній кімнаті передбачено розмістити ванну, унітаз та умивальник. Поряд з ванною кімнатою знаходиться гардеробна площею 2.7м2.

На горище можливо потрапити через люк з розкладними сходами, який запроектований в стелі коридора.

Для здешевлення будівництва передбачено, що газовий або електричний котел опалення розташовується в передпокої або в кухні. Для опалення газом можливо застосувати двохконтурний бездимоходний котел турбо який розмістити в передпокої. Частину передпокою відокремити від коридора дверима.

Фундаменти стрічкові залізобетонні розраховані на те, що пiд фундаментом залягає суглинок легкий піщаністий, з прошарками суглинку пилуватого, важкого напівтвердої до тугопластичної консистенції.
Перед початком будівництва необхідно провести геологічні вишукування та перебити проект фундаментів згідно їх результатів.

Зовнішні стіни запроектовані з газобетонних блоків товщиною 400 мм. Центральна стіна з цегли. Пверху стін запроектований монолітний залізобетонний пояс. Зовнішню поверхню стін передбачено облицювати теплоізоляційними плитами товщ.150 мм.

Перегородки з газоблоків товщиною 100 мм.

Планувння будинку просте і раціональне. Посередині проходить несуща стіна на яку спираються конструкції перекриття. Для перекриття першого поверху запроектовані стандартні залізобетонні панелі.

Перекриття другого поверху з використанням дерев’яних балок. Для утеплення перекриття другого поверху застосувати рулонну мінеральну вату загальною товщиною 350мм.

Покрівля над будинком чотирьох скатна. Покрівельне покриття — бітумна черепиця.

Для зовнішнього оздоблення стін передбачено застосувати декоративну штукатурка для зовнішніх робіт по скляній сітці з фарбуванням фасадними фарбами. Цоколь облицьовується плитами з природного каменя .

При необхідності можливо розробити індивідуальний дизайн-проект фасадів та інтер’єрів.

Окрім того можуть бути розроблені індивідуальні проекти опалення, каналізації, вентиляції та електропостачання що значно спростить будівництво та зменшить кількість переробок.

Дивіться ще проекти подібних невеликих раціональних будинків Удача 2, Буча 3

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Ви дивилися ці проекти

top arrow
вгору