Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Готові проекти будинків для комфортного життя

Готові проекти будинків AkvilonPro

Пам'ятайте розхожу фразу про те, що «життя - рух, але без нерухомості - не життя»? І це дійсно так.

Кожна людина прагне мати свій будинок, тиху гавань для себе і своєї сім'ї. Все більше людей прагнуть вирватися з галасливих мегаполісів на лоно природи, за місто.

Благо, розвинена інфраструктура заміських селищ дозволяє міським жителям облаштуватися зі звичним для них комфортом і побудувати будинок своєї мрії.

Театр починається з вішалки, а будівництво - з проекту.

Проектування будинку - важливий і відповідальний крок, фундамент майбутньої будови.

Саме від архітектурного проекту котеджу буде залежати хід будівництва та його успішна здача в експлуатацію. Грамотно виконаний проект включає в себе докладні схеми кожного з поверхів, кімнат, фасади, розрізи, схеми вузлів, інженерні розв'язки, докладний опис об'єкта і план виконання будівельних робіт.

Створення проекту котеджу - процес одночасно творчий і вимагає скрупульозної точності, тому вам, як майбутньому домовласникові доведеться трудитися в тандемі з архітектором:

Постарайтеся найбільш чітко уявити собі проекти будинків своєї мрії.

Визначте висоту будівлі, кількість поверхів, стиль будинку, декор фасаду, дах, балкони і т.п.

Перегляньте до зустрічі з дизайнером в інтернеті фото сподобалися особняків, це дасть можливість найбільш точно втілити в проекті ваші побажання.


Наступним кроком стане планування проекту будинку зсередини. Площа будівлі, кількість кімнат і їх призначення залежить від того, наскільки велика родина. Не забудьте згадати про гаражах, котельні, сауні, більярдної, підсобних приміщеннях, якщо вони вам потрібні. Вносити зміни в уже готовий проект котеджу на етапі будівництва набагато складніше, ніж врахувати всі заздалегідь.

Ну і завершальним етапом стане правильна постановка будови на ділянці і облаштування прилеглої території. Сад, город, тераса, басейн або дитячий майданчик - все це слід врахувати при проектуванні.

Якщо образ будинку ще не склався у вашій свідомості, то можливо, має сенс скористатися готовим типовим проектом котеджу. У типових проектів є маса незаперечних переваг:

Економія коштів. Залежно від складності об'єкта, ціна архітектурного проектування може бути досить високою. Тому використовуючи готову документацію, ви можете істотно заощадити кошти, які при будівництві зайвими не бувають.

Економія часу. Індивідуальне проектування будинку, в залежності від складності, може зайняти більше місяця.

Напевно, аналогічні будови вже були здані в експлуатацію, тому ви зможете побачити, як буде виглядати ваш коттедж в реальності.

Не переживайте, що будинок не буде унікальним, ви завжди зможете урізноманітнити оздоблення фасаду і надати йому свій неповторний стиль.

Отже, створити унікальний проект будинку або скористатися типовим і адаптувати його під себе - вибір за вами. У будь-якому випадку, довірити проектування слід професіоналам, і, ні в якому разі, ні купувати готові архітектурні розробки в інтернеті. У більшості випадків, схеми, викладені на просторах інтернету, не відповідають картинкам і рясніють помилками. Можливо, що всі недоліки і помилки розкриють вже після того, як об'єкт буде зданий в експлуатацію. Тому, подбайте про те, щоб ніщо не затьмарило вам і вашій родині радість новосілля.

Удачі у втіленні мрії про дім, бо, як свідчить східна мудрість: «якщо у тебе нічого немає, але є житло - ти багатий, а якщо у тебе є все, але немає житла - ти жебрак»!

Ціна готових проектів будинків від 4500 грн (50 м2) до 16500 грн (250 м2)

Вартість створення індивідуального проекту будинку - від 200 грн / м2

Про інженерні мережі будинку дивись ТУТ

Дізнатися про всі наші послуги з будівництва та готові проект будинків дивись тут