Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Застосування теплових насосів в світі

Як використовуються теплові насоси в світі

теплові насоси в світіВстановлення теплових насосів в багатьох країнах здійснюється на рівні урядових програм. Масштаби застосування теплових насосів в розвинених державах вражають вже сьогодні. Так, в Швеції на установку теплового насоса передбачена державна дотація, дана акція призвела до різкого скорочення витрат на опалення.

Пошук альтернативної енергії актуальний для всіх країн світу. На тлі постійного зростання цін на енергоносії це анітрохи не дивує. Адже атомні електростанції важко назвати безпечними і екологічними. А нафти і газу на Землі, за найоптимістичнішими прогнозами, не вистачить навіть на одне покоління - тільки на 50 років, а то і менше.

Теплові насоси дозволяють не тільки заощадити на опаленні, а й зменшити забруднення навколишнього середовища, скоротити викид в атмосферу продуктів горіння.

Для опалення будинку найбільш доцільно використовувати тепловий насос в поєднанні з водяним теплим полом.В Швеції водяна тепла підлога популярний більше 40 років. Водяна тепла підлога дозволяє максимально ефективно використовувати енергію, отриману за допомогою теплового насоса. Більше половини будинків в країні опалюються тепловими насосами, це просто колосальна економія енергоспоживання! Тільки в одному Стокгольмі більше 12% будинків отримують енергію за рахунок використання теплових насосів. Основним джерелом тепла для столиці Швеції є Балтійське море, але далеко від узбережжя широко застосовуються повітряні теплові насоси.

Уряд Німеччини так само надає фінансову допомогу громадянам, які бажають встановити вдома тепловий насос. Завдяки активній підтримці держави багато німецьких сім'ї дозволили собі встановити теплові насоси, вартість їх значно зменшилася за рахунок дотацій.

Схожа ситуація і в США. Уряд країни прийняв спеціальний закон, згідно з яким будівельні компанії в обов'язковому порядку встановлюють теплові насоси в нових будівлях. Промисловість США випускає понад 1 мільйон теплових насосів в рік. Важливе місце в пошуках альтернативної енергії займає можливість використання енергії Сонця. Це стосується не тільки південних країн, де сонце світить круглий рік, але і більш північних. Сучасні сонячні колектори дозволяють вловлювати промені сонця майже по всій території земної кулі.

Великим успіхом у покупців користується комбінація сонячних колекторів та теплових насосів. Їх спільне використання дозволяє не відчувати нестачу в теплі і електриці. Господарі таких будинків отримують опалення цілий рік, не витрачаючи на нього практично ні копійки.

Людство тільки стоїть на порозі масштабного використання альтернативних джерел енергії. Ви можете доторкнутися до технологій майбутнього і насолодитися ними повною мірою - замовивши нашу продукцію сьогодні.

В якості системи опалення для використання з тепловими насосами ми пропонуємо водяні теплі підлоги що монтуються на будь-яке перекриття, включаючі дерев'яне, Дивись ТУТ

Ще статті про тепловий насос та ціни дивись ТУТ

Бірюкович Павло
Бірюкович Павло
Експерт з інженерних систем і енергоефективності

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Чому вам вигідно звертатися до нас?

Продаємо готові проекти котеджів власного виробництва
Виконуємо індивідуальне проектування
Виконуємо проектування реконструкції будинків
Проектуємо будинки на існуючих фундаментах
Виконуємо дизайн проекти інтер'єрів
Коригуємо імпортні проекти з урахуванням вітчизняних матеріалів
Консультуємо з питань будівництва та ремонту