Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Чому варто вибрати грунтовий тепловий насос?

Ми розглянемо дві найбільш вагомі причини для того щоб вибрати грунтовий тепловий насос:

Економічна

Чому варто вибрати геотермальні теплові насосиЯкщо говорити про нове будівництво, то купівля і установка теплового насоса не буде здаватися настільки дорогий, як на перший погляд. Наприклад, при установці твердопаливного або газового котла - необхідні додаткові витрати на організацію приміщення, димоходу, вікна і вентиляцію, згідно зі стандартами України, підключення газу або доставку палива, місце для його зберігання.

Різноманітні дозволи і узгодження, проектування безпосередньо котельні відповідно до стандартів, розробка проекту газифікації та прокладка труб до ділянки, тяготи підключення і небезпека експлуатації - ось короткий перелік, на який необхідно запланувати значний бюджет.

Великий відсоток домоволодінь Північної Європи не обладнані котельнями, вони не витрачають чималі кошти на облаштування приміщення, які безсумнівно треба опалювати.

Теплові насоси розроблені для зручності малошумними, абсолютно пожежо, вибухо- і електробезпеки. Дані параметри дозволяють встановлювати тепловий насос на кухні, в холі, кабінеті, під сходами або в господарському приміщенні.

Україна має в своєму розпорядженні едінственним доступним енергоресурсом - електроенергією, вартість якої залишається порівняно низькою, вона не буде залежати від зовнішніх обставин. Геотермальний насос працює від електрики і використовує теплоту з навколишнього середовища.

Тепловий насос - це вкладення на перспективу. Він не дає миттєвої окупності, але економію Ви помітите, отримавши перші платіжки. Тим більше, що геотермальний тепловий насос працює в широкому діапазоні температур.

Екологічна

Теплові насоси екологічні. Він забирає з землі сонячну енергію і перетворює її в тепло для опалення вашого житла і організації гарячого водопостачання, геотермальний тепловий насос в рази менше забруднює навколишнє середовище, ніж традиційне викопне паливо.

Теплові насоси це опопленіе, яке працює на відновлюваних джерелах енергії. Найближчим часом планується державна підтримка у вигляді субсидій і вже встановленого зеленого тарифу. Найкращий час, щоб придбати тепловий насос!

Увага! Ми отримали найкращі на ринку ціни на Шведські грунтові теплові насоси!

Ще статті про тепловий насос та ціни дивись ТУТ

Бірюкович Павло
Бірюкович Павло
Експерт з інженерних систем і енергоефективності

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Чому вам вигідно звертатися до нас?

Продаємо готові проекти котеджів власного виробництва
Виконуємо індивідуальне проектування
Виконуємо проектування реконструкції будинків
Проектуємо будинки на існуючих фундаментах
Виконуємо дизайн проекти інтер'єрів
Коригуємо імпортні проекти з урахуванням вітчизняних матеріалів
Консультуємо з питань будівництва та ремонту