Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Монтаж ТН в існуючі системи опалення

Монтаж теплового насоса в існуючу систему опалення

Історія становлення систем опалення йде корінням ще в первісний лад. Коли навчилися розводити вогонь і грітися над ним. З тих часів багато чого змінилося, але принцип спалювання чого-небудь для отримання тепла - проходить червоною ниткою в кожному виді опалення. Багато різного палива випробували в пошуках максимально ефективного. Але все ж найбільш поширеним стало опалення природним газом. Неймовірні зусилля були кинуті для газифікації міст і сіл. Так як це був недорогий і ефективний метод. Але останнім часом його дешевизну можна поставити під сумнів. Має місце тенденція до непосильно великої ціни на опалення газовим котлом. В силу таких обставин стало як ніколи актуально шукати можливі шляхи переходу на інші джерела тепла. Крім цього не варто забувати про руйнівний вплив газового опалення на екологію і здоров'я людини. І про те, що запаси нафти і газу не безмежні.

встановлення теплового насосаТакою ж поширеною заміною гідно може стати тепловий насос. Робота даного пристрою досить проста і підпорядковується основним законам фізики. При зміні рідиною свого агрегатного стану і перехід в газ - теплова енергія поглинається. При конденсації - перетворенні в в рідке - навпаки, виділяється. Таким чином, використовуючи безкоштовну енергію повітря, води або грунту, тепловий насос здатний забезпечити споживачів гарячою водою на потреби опалення, гарячого водопостачання, технічних потреб і вентиляції. Основна робота теплових систем полягає в переміщенні тепла від джерела до споживача. Крім цього є приємний бонус. Теплові насоси можуть працювати як на обігрів, так і на охолодження. Це досить вагомий аргумент, так як споживачеві не потрібно турбуватися про систему кондиціонування.

Теплонасоси типу "повітря - вода" успішно монтуються в існуючі опалювальні системи. З грунтовими - ситуація складніша, тому що вони вимагають земляних робіт. Але мають більш високий ККД і не залежать від зовнішніх факторів.

 

монтаж теплових насосівМонтаж тепломереж або доповнення їх тепловими насосами повинен проводитися відповідно до низки вимог, закладених у нормативній документації для України (в ГОСТах і СНіП). Запорукою високої ефективності даного обладнання служить точний розрахунок потужності, правильна установка і хороша система автоматики. Тому краще довіритися фахівцям, які зроблять розрахунки, підберуть необхідне обладнання в систему і якісно встановлять її. Це технологічно складний процес, тому проводити його потрібно постадійно. Починати варто з проектування. Це допоможе в майбутньому уникнути зайвих матеріальних витрат і непотрібних стресів. Після затвердження, можна переходити до замовлення матеріалу та земляних робіт, до укладання труб, їх засипки, промивання та здачі в експлуатацію.

Наша компанія зможе надати Вам такі послуги. Основний принцип роботи - це комплексний підхід. На початку проводиться аудит, виявлення недоліків існуючої системи. Перевірка її ефективності. Надаються рекомендації щодо поліпшення функціональності і шляхи вирішення проблем методом модернізації, якщо це необхідно. Наступним етапом є складання проекту системи опалення з урахуванням теплового насоса. Далі вже справа техніки. Проводиться поставка обладнання, його монтаж, введення системи в експлуатацію. Також обов'язково надається гарантійна документація, сертифікати на обладнання.

Якщо у Вас планується будівництво індивідуального будинку, то варто розглянути варіант грунтового насоса, провести геологічну розвідку, визначитися з видами грунтів, можливо близько є ґрунтові води. Наші фахівці допоможуть визначитися з максимально прийнятним варіантом, з хорошим співвідношенням "ціни - якості". Зробимо всі необхідні інженерні розрахунки і запропонуємо оптимальне рішення для проекту Вашої майбутньої системи опалення. Обов'язково проведемо швидкий і якісний монтаж, підключення та налаштування автоматики.

Ще статті про тепловий насос та ціни дивись ТУТ

Бірюкович Павло
Бірюкович Павло
Експерт з інженерних систем і енергоефективності

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Чому вам вигідно звертатися до нас?

Продаємо готові проекти котеджів власного виробництва
Виконуємо індивідуальне проектування
Виконуємо проектування реконструкції будинків
Проектуємо будинки на існуючих фундаментах
Виконуємо дизайн проекти інтер'єрів
Коригуємо імпортні проекти з урахуванням вітчизняних матеріалів
Консультуємо з питань будівництва та ремонту