Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Максимальна температура від теплового насоса

Яку температуру дає тепловий насос для будинку або квартири

Практично в кожній моделі теплового насоса додатково вмонтований спеціальний електронагрівач. Для чого це потрібно? Це пов'язано з тим, що під час вибору опалювальної системи номінальна потужність обчислюється в залежності від максимальної потреби тепла, тобто для покриття в найхолодніший зимовий день теплового навантаження.

Наприклад, для Києва розрахункова мінімальна температура становить 23 градусів нижче нуля. Але, слід зауважити, що, виходячи з багаторічної практики, тривалість подібної температури всього-на-всього кілька днів на рік, відповідно, під час обчислення максимальної потужності, істотна частина потенціалу теплових насосів буде застосовуватися досить рідко. Для того щоб точно вибрати співвідношення потужностей електронагрівача (котла) і потужності компресора теплового насоса існує інтегральний графік, який має універсальності властивість для будь-якого регіону України.

яку температуру дає тепловий насос

На графіку можна побачити, що якщо джерело тепла складається з двох, перший - дорогий, але здатний виробляти "дешеву" енергію (тепловий насос), номінальна потужність 60% від розрахункового навантаження, і другий (електронагрівач \ газовий котел \ твердопаливний котел), дешевий , але виробляє достатньо "дорогу" енергію, то всього лише за один рік перше джерело зможе виробити приблизно 92% енергії, а інший трохи більше 9%. Подібна комбінація надає можливість зменшити вартість капітальних витрат на період окупності цієї установки. Крім того, визначальним фактором вважається ціна не установки, а облаштування зовнішнього контуру - земляного контуру або свердловини.

Ще статті про тепловий насос та ціни дивись ТУТ

Бірюкович Павло
Бірюкович Павло
Експерт з інженерних систем і енергоефективності

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Чому вам вигідно звертатися до нас?

Продаємо готові проекти котеджів власного виробництва
Виконуємо індивідуальне проектування
Виконуємо проектування реконструкції будинків
Проектуємо будинки на існуючих фундаментах
Виконуємо дизайн проекти інтер'єрів
Коригуємо імпортні проекти з урахуванням вітчизняних матеріалів
Консультуємо з питань будівництва та ремонту