Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Кондиціонування тепловими насосами

Охолоджуйте свій будинок за допомогою теплових насосів

Теплонасос - це повноцінна кліматична система, що забезпечує не тільки опалення, але і охолодження жаркими днями. Коли ми встановлюємо тепловий насос для Вас, Ви маєте можливість отримати також систему кондиціонування. Існує два види охолодження: пасивне і активне.

Пасивне охолодження

Наприклад, у Вас є тепловий насос, що працює від свердловини. Температура колектора, опущеного в цю скважину 7-14 градусів. Рідина, що циркулює в колекторі може використовуватися для охолодження всього Вашого будинку. Все що потрібно, це просто перекачувати рідину по системі охолодження в будинку, що відповідає споживанню енергії при роботі декількох лампочок.

Активне охолодження

Якщо пасивного охолодження не досить, тепловий насос за допомогою компресора, може виробити більше холоду. В цьому випадку система досягає такого ж рівня охолодження, як і спеціальна мультисистема кондиціонування.

Комфортне охолодження Вашого будинку

Кращим рішенням будуть фанкойли або холодні стіни і стелі, які забезпечать як обігрів, так і охолодження. Фанкойли обладнані спеціальними вентиляторами, термостатами і регулюючими гратами, що дає високий теплозабір. Також вони обладнані лотками для збору конденсату і пиловими фільтрами. У системах з обігрівом і охолодженням, фанкойли автоматично перемикаються при певних запрограмованих температурах. Можуть бути змонтовані як на стіні, так і на підлозі. Перевагою повехностного охолодження (стінами і стелями) є абсолютна безшумність.

Також є можливість підключити блок охолодження до припливного каналу вентиляційної системи. В такому випадку тепловий насос буде використовуватися як канальна або касетна кондиціонерна система.

Але при оцінці можливості для охолодження слід враховувати як ступінь перегріву конкретного приміщення так і всього будинку або квартири в цілому. Так само варто враховувати що теплими підлогами ми можемо відібрати значно менше тепла ніж через фанкойли або холодні стелі.

Тому оцінка можливості використання пасивного або активного охолодження тепловим насосом вимагає теплових розрахунків аналогічних з розрахунками для систем опалення.

Ви можете звернутися до нас за комплексним енергоаудитом вашого проекту або вже побудованого будинку, або замовити тільки тепловий розрахунок для систем охолодження.

Ще статті про тепловий насос та ціни дивись ТУТ

Бірюкович Павло
Бірюкович Павло
Експерт з інженерних систем і енергоефективності

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Чому вам вигідно звертатися до нас?

Продаємо готові проекти котеджів власного виробництва
Виконуємо індивідуальне проектування
Виконуємо проектування реконструкції будинків
Проектуємо будинки на існуючих фундаментах
Виконуємо дизайн проекти інтер'єрів
Коригуємо імпортні проекти з урахуванням вітчизняних матеріалів
Консультуємо з питань будівництва та ремонту