Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Які теплові насоси ми рекомендуємо і чому

Дізнайся який тепловий насос купити

Наша компанія пропонує теплове обладнання для установки як в існуючі системи опалення, так і для нового будівництва. Який тип і марку теплового насоса або готового комплекту системи необхідно встановити залежить від умов його розташування, площі обігріву та кількості необхідної гарячої води. Тут необхідний індивідуальний підхід до кожного випадку. Для гарантії довговічною і ефективної роботи ми пропонуємо таке обладнання.

Тепловий насос ПОВІТРЯ-ВОДА, CTC ШВЕЦІЯ, 6 КВТ

Високоякісний тепловий насос від EcoAir 406 розрахований на 6 кВт, при цьому споживає всього 1,2 кВт електроенергії. Він дуже зручний і практичний. Дозволяє скоротити витрати на опалення на 70%. Тихий, надійний, ефективно працює до -22°C. Можна встановлювати каскадом до 10 одиниць, тим самим збільшивши потужність до 175 кВт. СОР 4.8. Максимальна температура подачі теплоносія - 65°C. Габаритні розміри - 1075 * 1245 * 545. Недоліки - зниження ефективності роботи при -10°C - 22°C. Забезпечує площа до 100 м2.

Тепловий насос ПОВІТРЯ-ВОДА, CTC ШВЕЦІЯ, 8 КВТ

Сучасний і надійні тепловий насос, може працювати з газовим і твердопаливним котлом. Забезпечувати якісним опаленням площі до 150 кв.м. Теплова потужність його становить 8 кВт, споживання - 1.6 кВт. СОП 4.9. Максимальна температура подачі теплоносія - 65°C. Габаритні розміри - 1075*1245*545.
Недоліком можна назвати все те ж зниження ефективності при -10°C - 22°C.

Тепловий насос ПОВІТРЯ-ВОДА, CTC ШВЕЦІЯ, 10 КВТ

Потужний і практичний тепловий насос EcoAir 410 розрахований на 10 кВт, здатний опалити приміщення, площею до 200 кв.м. Стійкий до низьких температурних режимів, здатний працювати навіть при -22°C.Готовий функціонувати як автономно, так і в тандемі з іншим опалювальним устаткуванням. Можна встановлювати каскадом до 10 одиниць, тим самим збільшивши потужність до 175 кВт. Надійний, термін служби складає близько 25 років. Недолік - залежний від зовнішньої температури.

Інверторні тепловий насос, CTC ШВЕЦІЯ, ВІД 2 ДО 10 КВТ

Сучасний ефективний насоса від EcoAir 510М. Він поєднує в собі високу якість і вдосконалений дизайн з оптимальними функціональними характеристиками. Від 2 до 10 Квт при споживанні 2.23 кВт. Може працювати як автономно, так і разом з існуючою системою. Обладнаний функцією самостійного регулювання своєї потужності і кількості виробленого тепла в залежності від потреб приміщення. Дає близько 80% економії на опаленні. Це насос обов'язково встановлювати в парі з CTC Eco Zenith i250 для нагріву води. Менш залежний від погодних умов. СОР 4.93. Площа обігріву - до 150 кв.м.

Тепловий насос ПОВІТРЯ-ВОДА, CTC ШВЕЦІЯ, 15 КВТ

Нова вдосконалена модель від EcoAir 415. Призначена для якісного обігріву великих будинків або промислових приміщень, площею 250 - 300 кв.м. Дозволяє знизити витрати на опалення на 70%. Легко монтується як автономно, так і в існуючих системах опалення, може встановлюватися каскадом до 10 одиниць. Малочувствітелен до зовнішніх перепадів температур. Володіє високим СОР 4.52. Завдяки високоефективному компресора нагріває воду до 65°C. Недоліком є порівняно велика вага - 187 кг.

Тепловий насос ПОВІТРЯ-ВОДА, CTC ШВЕЦІЯ, 20 КВТ

Максимально потужний і надійні насос від EcoAir 420. Часто використовується для постійного обігріву промислових приміщень, площею до 400 кв.м. Може працювати як автономно, так і в парі з іншим опалювальним устаткуванням. Видає потужність 20 кВт при невеликих витратах - 4.3 кВт. СОР - 4.33. Нагріває воду до 65°C. Працює навіть при високих морозах до -22°C. Дає можливість скоротити витрати на обігрів приміщення на 70%. Недоліком може бути 3-х фазну підключення до електромережі.

Інверторні тепловий насос, CTC ШВЕЦІЯ, ВІД 4 ДО 22 КВТ

Нова розробка від шведської компанії EcoAir 520. Такий насос автоматично відстежує кількість тепла, якого потребує будівля, дозволяючи скоротити витрати до 80%. Рекомендується установка для автономного опалення. Легко монтується і не створює багато шуму. Теплова потужність 22 кВт, при споживанні 4.2кВт. СОР - 5.24. Має можливість комфортно обігрівати площу 350 кв.м. Працює до - 22°C. Недолік - висока ціна і необхідність 3-х фазного підключення.

ГРУНТОВИЙ тепловий насос, CTC ШВЕЦІЯ, 6 КВТ, З ВБУДОВАНОЮ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЮ ЄМНІСТЮ.

Ефективний грунтовий насос компанії EcoHeat 406, потужністю 6 кВт. Відповідає світовим стандартам якості. Надійний, має приємний дизайн і високу продуктивність. Вбудована погодозалежна система управління Energy Flex, яка дозволяє управляти допоміжними джерелами тепла, такими як сонячний колектор або пелетний котел. Вмонтований багатоступінчастий електронагрівач з кроком 0,3 кВт. Дозволяє скоротити витрати на 80%. Можуть надаватися з вбудованою ємністю або без неї. СОР 4.57. Може працювати і на нагрів, і на охолодження. Недоліком можна відзначити вартість установки, завдяки земляних робіт.

ГРУНТОВИЙ тепловий насос, CTC ШВЕЦІЯ, 8 КВТ, З ВБУДОВАНОЮ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЮ ЄМНІСТЮ.

Ефективний і компактний насос від EcoHeat 408, може працювати як на обігрів, так і на охолодження приміщення, площею до 160 кв.м. Прекрасно адаптований до роботи з іншими джерелами тепла. Забезпечує нагрів води до 65°C. Володіє високим СОР - 4.6, дозволяє скоротити витрати на 80%. Можуть надаватися з вбудованою ємністю або без неї. Гарантійний термін його становить 5 років, а термін служби - 20. До недоліків можна віднести високу вартість установки.

ГРУНТОВИЙ тепловий насос, CTC ШВЕЦІЯ, 10 КВТ, З ВБУДОВАНОЮ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЮ ЄМНІСТЮ

Новий високоефективний грунтовий насос для обігріву житлових і промислових приміщень площею до 250 м². Він обладнаний продуктивним компресором і новою системою охолодження, що дозволяє економити до 80% витрат на опалення. Не потребує окремого приміщення, може бути встановлений на кухні. Такий насос з легкістю перетворить свердловину або озеро в постійне джерело тепла. Можуть надаватися з вбудованою ємністю або без неї. СОР - 4.6 / 3.8.Гарантія - 5 років.

ГРУНТОВИЙ тепловий насос, CTC ШВЕЦІЯ, 12 КВТ, З ВБУДОВАНОЮ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЮ ЄМНІСТЮ

Нова серія ґрунтових насосів від EcoPart 412, здатний працювати як автономно, так і в парі з іншим обладнанням. Потужний компресор і інші удосконалення дають можливість перетворювати набагато більше тепла. СОР становить 4.6. Працює на охолодження та обігрів. Максимальна температура подачі теплоносія - 65°C. Низький рівень шуму. Термін експлуатації - 20 років. Можуть надаватися з вбудованою ємністю або без неї.

ГРУНТОВИЙ тепловий насос, CTC ШВЕЦІЯ, 14 КВТ

Високоефективний грунтовий насос EcoPart 414 може опалювати до комфортної температури приміщення до 300 кв.м. Теплообмінник даного агрегату нагрівається до 65°C. У ньому застосовані міцні матеріали, що гарантує надійну роботу. Відмінно працює в тандемі з іншими джерелами тепла. Рівень шуму - 23 дБ. Має високий ККД при СОР 4.54.

Тепловий насос ГРУНТ-ВОДА, CTC ШВЕЦІЯ, 17 КВТ

Нова модель ґрунтового насоса Eco Part 417. Високоефективної роботи його досить для якісного опалення приміщення, площею до 350 кв.м. Дуже компактний. Представлений в шести розмірах, що дозволяє встановити його в будь-якому приміщенні, навіть під сходами. Працює зі стабільно високим СОР 4.52. Чи не залежить від зовнішніх факторів. Є режим обігріву та охолодження.

3-х ступінчаста, ГРУНТОВИЙ тепловий насос, CTC ШВЕЦІЯ, 25 КВТ

Такий тепловий насос компанії EcoPart Pro 425 має триступеневу конструкцію, яка дозволяє адаптуватися до теплових вимогам приміщення і працювати максимально ефективно. Низький рівень шуму і регулювання потужності дозволяють використовувати його в приміщеннях різного призначення. Високий СОР при 0/35°C та 0/45°C становить відповідно 4.52 / 3.61. Потужний і надійний, прослужить не менше 20 років.

3-х ступінчаста, ГРУНТОВИЙ тепловий насос, CTC ШВЕЦІЯ, 25 КВТ, З СИСТЕМОЮ УПРАВЛІННЯ ECOFLE

Практичний і надійний насос від EcoPart Pro 425 обладнаний системою управління EcoLogic Pro дозволяє комфортно управляти процесом опалення Вашого будинку. Гарантія - 5 років.


3-х ступінчаста, ГРУНТОВИЙ тепловий насос, CTC ШВЕЦІЯ, 30 КВТ, З СИСТЕМОЮ УПРАВЛІННЯ ECOFLE

Високопотужний грунтовий насос EcoPart Pro 430, може працювати в трьох режимах, має вбудовану погодозалежної систему управління Eco Logiс. Якісні комплектуючі дозволяє збільшити його потужність в три рази. Може експлуатуватися як самостійно, так і в тандемі з іншими насосами СТС. Високий СОР при 0/35°C та 0/45°C - відповідно 4.56 / 3.64. Недоліком називають високу вартість.


3-х ступінчаста, ГРУНТОВИЙ тепловий насос, CTC ШВЕЦІЯ, 35 КВТ, З СИСТЕМОЮ УПРАВЛІННЯ ECOFLE

Новітня серія 3-х східчастих насосів EcoPart Pro 435. Максимально потужний насос, працює в декількох режимах, має автоматичні регулювання. Це дозволяє зробити роботу насоса більш плавною, регулювати потужність і знизити витрати на опалення. Має офіційну гарантію від виробника 5 років. Безшумна робота. Споживає 19.4 кВТ, СОР при 0/35°C та 0/45°C - відповідно 4.55 / 3.61.

Наша компанія з радістю надасть допомогу в підборі максимально підходящого для Вашого приміщення обладнання.

Ще статті про тепловий насос та ціни дивись ТУТ

Бірюкович Павло
Бірюкович Павло
Експерт з інженерних систем і енергоефективності

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Чому вам вигідно звертатися до нас?

Продаємо готові проекти котеджів власного виробництва
Виконуємо індивідуальне проектування
Виконуємо проектування реконструкції будинків
Проектуємо будинки на існуючих фундаментах
Виконуємо дизайн проекти інтер'єрів
Коригуємо імпортні проекти з урахуванням вітчизняних матеріалів
Консультуємо з питань будівництва та ремонту