Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Альтернативне опалення приватного будинку

Альтернативне опалення приватного будинкуЗ кожним днем ​​використання альтернативної енергетики все більше набирає популярності. А все це тому, що потреба в енергії у нас зростає, природні енергоресурси не безмежні, а питаннями енергозбереження та підвищення енергоефективності практично ніхто толком не займається.

Використовуючи іноземний опит, після значного зростання тарифів, в Україні, також починається стрімкіше зростання використання поновлюваних джерел для генерації теплової та електричної енергії. Держава всіляко намагається стимулювати розвиток даної галузі. У перспективних планах довести частку альтернативних джерел в загальному енергетичному балансі до 20%.

Наша компанія AkvilonPro також слідує світовому досвіду і рекомендує нашим клієнтам, при можливості, інтегрувати у власні інженерні мережі - енергію вітру, сонця, води.

Ми розробляємо різноманітні системи під індивідуальні можливості і завдання клієнта. Ось деякі з них:

  • генерація електроенергії за допомогою сонця і вітру (повністю автономне або ж з підключенням до центральної системи);
  • системи для постачання гарячої води на базі сонячної радіації;
  • альтернативне тепло і холодопостачання на основі теплових насосів ( «вода / вода», «повітря / вода», «грунт / вода», «гібридні» та інші);
  • системи з використанням біопалива;
  • індивідуальні замовлення такі як: відбір теплоти від холодильної установки, побудова вертикального ґрунтового теплообмінника, «теплі фасади»;
  • пропонуємо концепцію комплексної автоматизації інженерних систем, об'єднаних системою управління будівлею;

Також крім пошуку способів отримання енергії від поновлюваних джерел, альтернативна енергетика може використовувати технічні рішення по збору енергії від різних джерел. Так ми можемо доповнювати або ж збільшувати продуктивність: сонячні колектори - тепловими насосами, а сонячні панелі - централізованою електрикою при недостачі потужністі.

Використовуючи альтернативну енергетику автономно або ж у поєднанні з традиційними джерелами, ми отримуємо незалежність, істотну економію коштів і звичайно ж дбаємо про навколишнє середовище.

Роботи по установці, а також експлуатації таких систем повинні виконуватися тільки фахівцями, так як вони несуть відповідальність за правильну і безпечну роботу. Це буде розумним рішенням з перспективою на багато років.

Наші переваги як компанії:

- Багаторічний досвід в ефективному використанні альтернативних джерел.

- Колектив кваліфікованих працівників, про яких говорять відгуки задоволених клієнтів.

- Грамотне технічне і сервісне обслуговування, так як, окрім монтажу, обслуговування відіграє головну роль в забезпеченні працездатності систем альтернативних джерел енергії.

Читай ще про альтернативне опалення приватного будинку -> ТУТ

Про те як ми робимо проект системи опалення дивись -> ТУТ

 

Бірюкович Павло
Бірюкович Павло
Експерт з інженерних систем і енергоефективності

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Чому вам вигідно звертатися до нас?

Продаємо готові проекти котеджів власного виробництва
Виконуємо індивідуальне проектування
Виконуємо проектування реконструкції будинків
Проектуємо будинки на існуючих фундаментах
Виконуємо дизайн проекти інтер'єрів
Коригуємо імпортні проекти з урахуванням вітчизняних матеріалів
Консультуємо з питань будівництва та ремонту