Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Опалення та проектування систем

система опалення від AkvilonPro

 

Розробляючи опалення вашого будинку або квартири ми намагаємося підійти до питання максимально комплексно. Насамперед потрібно визначити тепловтрати опалювальної площі і підібрати рішення які максимально раціональні. В одному випадку це можуть бути теплі підлоги або радіатори. А в іншому краще буде використовувати фанкойли або в середині конвектори.

Таким же чином потрібно підходити і при виборі джерела тепла. Якщо прокладка газу коштує не дорого то це одне. А якщо підведення енергоносія варто тисячі доларів то є сенс подивитися в бік теплового насоса. Але таж є сенс оцінити можливість додаткового утеплення будинку тоді і потреба потужності системи опалення буде менше.

В ідеалі перед розробкою опалення слід провести енергоаудит проекту або будівля і підібрати необхідні рішення.

Ми розповімо про те що таке теплові насоси, як зробити правильний вибір при підборі опалення. Ми знімаємо відео по цій темі і розповідаємо про це на нашому каналі в YouTube.

Ще ми розглянемо можливості використання альтернативного опалення з допомогою геліоколекторів і сонячної електростанції або біореактора.

Дізнайся про те як правильно зробити проект системи опалення приватного будинку або квартири. На що слід звернути увагу вибираючи твердопаливний котел, газовий котел або електричний. Як підібрати необхідну потужність щоб не витратити зайвих грошей і не пожертвувати комфортом.

Читай про те як отримати максимальну вигоду від установки теплового насоса. Що важливо врахувати вибираючи тепловий насос. Яка система вигідніша грунт-вода, вода-вода. Чи можна використовувати таку систему на нагрівання і на опалення. Як зробити систему максимально надійною.

Як порахувати терміни окупності інвестицій в енергоефективне обладнання і чому використання енергії сонця не завжди виправдано.

Як не переплатити за систему обігріву будинку або квартири. Як зробити правильний монтаж системи опалення.

У нас більше 15 років досвіду в створенні енергоефективних систем і проектування систем обігріву і охолодження.

Про водяну теплу підлогу читай тут

Про опалення та інженерні мережі читай ТУТ