Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Проектування інженерних систем. Інженерні мережі етапи та вартість

 

Інженерні мережі - Вартість робіт з проектування*
Вид робіт Пояснення  Од. вим. Вартість робіт (грн/м2), від:
1  Розрахунок тепловтрат будинку з підбором і аналізом утеплення (матеріали, товщини), аналізом витрат на опалення, гаряче водопостачання, електропостачання. Розрахунок термінів окупності (доцільності застосування) запланованого обладнання  З використанням програми планування пасивних будинків (PHPP v.7) м2 45
2  Проект внутрішньої системи опалення (котельня концептуально)  З урахуванням систем '' тепла підлога '' м2 55
3  Проектування котлової Детальний проект теплогенераторної, з комбінацією джерел тепла (наприклад газовий котел і тепловий насос), мін. від 6000 грн 1 кВт 200
4  Проектування системи водопостачання Всередині будинку включаючи гаряче водопостачання м2 25
5  Проектування систем автоматизації котлових  Підбір компонентів, схема і алгоритм їх взаємодії компонент от 3000
6  Проектування систем вентиляції   природна витяжна м2 35
7    Примусова припливно-витяжна м2 75
8  Проектування систем каналізації  Внутрішня, зовнішня м2 от 35
9  Проектування мереж електропостачання  Згідно дизайнерських рішень м2 45
10  Проектування систем кондиціювання  (мультіспліт) м2 35
11    (чиллер-фанкойл) м2 60
12  Розрахунок оптимальної освітленості кімнат на стадії архітектурного проектування  Визначення DF (daylight factor, коєфіціент природної освітленості) м2 35
13  Проектування слабкострумових мереж  телефонія, інтернет м2 20
14  Консультація інженера-проектувальника в офісі     200 грн/час
15  Консультація інженера-проектувальника з виїздом на об'єкт     от 1000

Як ми розробляємо інженерні мережі:

Розробка проекту інженерних мереж відбувається на підставі архітектурних рішень, таких як планувальні рішення, розрізи і оформлене технічне завдання на проектування.

Для проекту опалення потрібно знати тепловтрати будівлі. А для цього вам потрібно буде або зробити теплової розрахунок або прийняти нормативне значення тепловтрат будівлі которе за діючими нормами повинно мати клас енергоефективності не нижче '' С ''. А це значить що проектована навантаження на систему опалення буде в районі 100 Вт / м2. Виходячи з цього потрібно буде передбачати котельню і потужність опалювального обладнання.

Якщо потрібно то ми можемо взяти на себе розрахунок тепловтрат будівлі за проектом, енергоаудит проекту, або зробити енергетичне обстеження існуючої будівлі.

При розробці проекту водопроводу і каналізації потрібно знати не тільки архітектурні та дизайнерські рішення а й грунтові умови на ділянці. Від цього залежать прийняті рішення по обладнанню, місцях размщенія систем і їх вартість.

Якщо ми робимо проект системи вентиляції з рекуперацією то нам потрібно знати призначення кімнат, кількість жителів і місце де буде розміщуватися обладнання яке потрібно буде обслуговувати.

Для того щоб зробити все максимально точно до проектування інженерних систем потрібно підійти на найбільш ранньому етапі. Тоді коли вже є архітектурні рішення але ще на зроблені всі конструктивні розділи і можна в них внести корективи. Закласти заставні та провести необхідні комунікації. Тому чим раніше почнемо тим краще все зробимо. Телефонуйте і отримаєте безкоштовну консультацію про те як зробити все правильно.

інженерні мережі проектування Бірюкович Павло Бірюкович Павло, інженер (0503582280, 0975153839)

Проекти розробляються на основі архітектурного проекту з урахуванням побажань замовника (наявність теплих підлог, тип котла, радіатори ...).

 * - не є офіційною офертою. Зразкові ціни на проектування інженерних систем об'єкта до 1000 м², для уточнення вартості зверніться в проектний відділ нашої компанії.

Про компанію АквілонПро що робить проектування інженерних мереж та будівництво енергоефективних будинків читай ТУТ

Дізнатися про інженерні мережі та всі наші послуги з будівництва та проектування можна тут