Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Експертиза проектної документації і розробка розділу Енергоефективність згідно ДСТУ Б А.2.2-8.2010

Експертиза проектної документації розділ ЕнергоефективністьРозробка розділу Енергоефективність згідно вимог ДСТУ Б В.2.2-8: 2010- Розділ ’’Енергоефективність’’ у складі Проектної документації об'єктів будівництва.

Для всіх житлових та громадських будівель (як нових так і при реконструкції або капітальному ремонті) повинен проводиться аналіз проектної документації на проектних рішень на енергоефективні рішення та використання енергоощадних технологій. Для цього і розробляється Розділ Енергоефективність. Необхідність його розробки обумовлена вимогами ДСТУ Б В.2.2-8: 2010.

При розробці цього розділі обов’язково виконується зведення показників енергетичної ефективності загалом по всій будівлі до загальних даних. Також проводиться обґрунтування прийнятих рішень і співставлення їх з з нормативними значеннями згідно діючих норм. Аналіз енергоефективних рішень проходить по всім розділам проектної документації що знаходяться у певних розділах (як архітектурно-конструктивних так і інженерних)
Розробка зазначеного розділ відбувається на остаточному етапі розробки проектної та передпроектної документації перед проходженням містобудівної експертизи.

Згідно з ДСТУ Б А.2.2-8:2010:
«4.4 Розділ «Енергоефективність» розробляють організації що виконують проектні роботи з прив’язкою до майданчика на якому буде відбуватися будівництво на стадії “Проект” або “Робочий проект” у відповідності від категорії складності будинку згідно з ДБН А.2.2-3. За бажанням проектної організації або замовника виконання робіт щодо підготовки розділу «Енергоефективність» може бути доручено стороннім організаціям.»

Енергоефективність – це параметр, який характеризується співвідношенням ефекту від використання енергоресурсів до їх витрат.

Енергетична ефективність будівлі – це здатність будівлі та її інженерних систем забезпечувати необхідну ступінь споживання енергії для підтримки оптимальних нормованих параметрів клімату житлових та технічних приміщень.

Клас енергетичної ефективності будівлі – це параметр що характеризує співвідношення рівня енергоефективності до нормативних показників що зазначені в ДБН В.2.2-15:2019 та ДБН В.2.6и31:2016, оцінка проводиться щодо суми споживання всіх енергетичних ресурсів на потреби опалення, ГВП, охолодження, та освітлення.

Для розробки даного розділу нам потрібні наступні дані:

  • Завдання на проектування
  • Архітектурна частина проекту з прив'язкою будинку на місцевості (включаючи креслення фасадів, розрізи, специфікації вікон і дверей, вузли утеплення, розрізи конструкцій по стінах, даху, перекриттів, підлоги)
  • Пояснювальна записка до проектної документації
  • Розділ ''Основні техніко-економічні показники''
  • Розділ ОВ (опалення та вентиляція)
  • Розділ ВК (водопровід і каналізація) з рішеннями по гарячого водопостачання
  • Розділ ЕТР (електропостачання та освітлення)

Після отримання всіх даних, узгодження вартості робіт та підписання договору ми виконуємо розробку розділу Енергоефективність на протязі 10-20 робочих днів в залежності від будівлі.

Якщо у вас виникли питання з енергозбереження або по розрахункам то Ви можете задати їх через форму зворотного зв'язку або по тел: +380503582282 (Viber), +380975153839 (Telegram)

керівник АквілонПро Бирюкович Павло

  

З повагою керівник

відділу енергоефективності AkvilonPro

Бірюкович Павло

Про енергетичний паспорт будинку читай тут

Експертиза проектної документації, розділ енергоефективність і наші послуги з енергозбереження дивись тут