Чому я вибираю пасивний будинок?
Чому ми вибираємо стандарт пасивного будинку?
Можна сказати з упевненістю, що ми вибираємо стандарт пасивного будинку, оскільки він найоптимальніший.
Подивимося, адже пасивний будинок - це будинок з виключно низьким споживанням енергії. Результати останніх досліджень, проведених в пасивних будинках показують що середня економія енергії досягає 90%; тобто, в порівнянні з будинками звичайними, пасивний будинок використовує лише десяту частину енергоспоживання.
Говорячи ще простіше - пасивний будинок потребує на 90% менше в енергії на опалювання.
Так, безумовно, середня вартість стандарту пасивного будинку в Україні поки що перевищує вартість звичайного (на 8-10%). Проте і додаткова вартість цього стандарту окупається вже через 7-10 років.
Ефективність роботи пасивних будинків виділяє їх високим рівнем ізоляції і герметичністю конструкцій (коефіцієнт теплопровідності тут U <0,15 Вт/м²K).
Іншим важливим чинником пасивних будинків є повна ліквідація містків холоду. Форма будівельної споруди в пасивному будинку компактна, а тому усуваються усі холодні кути. Теплоізоляційний утеплювач навколо усієї будівлі без яких-небудь слабких місць (герметичність будівлі на рівні n50<0,6/рік). У пасивних будинках використовують поліпшені скло-пакети з особливим профілем (коефіцієнт теплопередачі вікна Uw<0,8 Вт/м²K).
Будівлі пасивних будинків використовують високоефективні пристрої по економії електроенергії. Наприклад, підігрів води за допомогою сонячних колекторів або теплового насоса, а підігрівання повітря при допомозі, припустимо, ґрунтового теплообмінника. Ще такі будівлі в цілому отримують сонячній енергії більше, адже вони орієнтовані на південь, а затінювання мінімальне.
Стандарт пасивного будинку універсальний і гнучкий - його без зусиль можна застосовувати в нежитлових фондах: адміністративні і дошкільні установи, школи, офіси, заводи, басейни...
Ще в 2009 році Комітет Європейського Парламенту Промисловості і Енергетики вирішив, що до грудня 2019 року усі новобудови в Європейському Союзі повинні стати, принаймні, будівлями з майже нульовим споживанням енергії. Пасивний будинок це якраз кращий будівельний стандарт, що виступає основою для будівель з чисто нульовим попитом енергії, а результати, які Європа збирається досягти у будівництві до 2019 року мимоволі будуть і у нас в Україні.
В цілому ж будівельний стандарт пасивного будинку пропонує новий рівень якості, поєднуючи максимальний рівень комфорту цілорічно.
І на той випадок якщо Ви вирішили будувати пасивний будинок і не знаєте з чого почати, то неодмінно звертайтеся до нас.
Ми обов'язково порадимо Вам краще з того що є на ринку, і знайдемо оптимальні шляхи будівництва Вашого "пасивного будинку".
Читайте еще полезные статьи :
Что такое ''Пассивный дом''—>>>ТУТ
Сколько стоит пассивный дом ТУТ

Чому вам вигідно звертатися до нас?







Залиште Ваш комментар