Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Чому я вибираю пасивний будинок?

Чому ми вибираємо стандарт пасивного будинку?

Можна сказати з упевненістю, що ми вибираємо стандарт пасивного будинку, оскільки він найоптимальніший.

Подивимося, адже пасивний будинок - це будинок з виключно низьким споживанням енергії. Результати останніх досліджень, проведених в пасивних будинках показують що середня економія енергії досягає 90%; тобто, в порівнянні з будинками звичайними, пасивний будинок використовує лише десяту частину енергоспоживання.

Говорячи ще простіше - пасивний будинок потребує на 90% менше в енергії на опалювання.

Так, безумовно, середня вартість стандарту пасивного будинку в Україні поки що перевищує вартість звичайного (на 8-10%). Проте і додаткова вартість цього стандарту окупається вже через 7-10 років.

Ефективність роботи пасивних будинків виділяє їх високим рівнем ізоляції і герметичністю конструкцій (коефіцієнт теплопровідності тут U <0,15 Вт/м²K).


Іншим важливим чинником пасивних будинків є повна ліквідація містків холоду. Форма будівельної споруди в пасивному будинку компактна, а тому усуваються усі холодні кути. Теплоізоляційний утеплювач навколо усієї будівлі без яких-небудь слабких місць (герметичність будівлі на рівні n50<0,6/рік). У пасивних будинках використовують поліпшені скло-пакети з особливим профілем (коефіцієнт теплопередачі вікна Uw<0,8 Вт/м²K).

Будівлі пасивних будинків використовують високоефективні пристрої по економії електроенергії. Наприклад, підігрів води за допомогою сонячних колекторів або теплового насоса, а підігрівання повітря при допомозі, припустимо, ґрунтового теплообмінника. Ще такі будівлі в цілому отримують сонячній енергії більше, адже вони орієнтовані на південь, а затінювання мінімальне.


Стандарт пасивного будинку універсальний і гнучкий - його без зусиль можна застосовувати в нежитлових фондах: адміністративні і дошкільні установи, школи, офіси, заводи, басейни...

Ще в 2009 році Комітет Європейського Парламенту Промисловості і Енергетики вирішив, що до грудня 2019 року усі новобудови в Європейському Союзі повинні стати, принаймні, будівлями з майже нульовим споживанням енергії. Пасивний будинок це якраз кращий будівельний стандарт, що виступає основою для будівель з чисто нульовим попитом енергії, а результати, які Європа збирається досягти у будівництві до 2019 року мимоволі будуть і у нас в Україні.

В цілому ж будівельний стандарт пасивного будинку пропонує новий рівень якості, поєднуючи максимальний рівень комфорту цілорічно.

І на той випадок якщо Ви вирішили будувати пасивний будинок і не знаєте з чого почати, то неодмінно звертайтеся до нас.

Ми обов'язково порадимо Вам краще з того що є на ринку, і знайдемо оптимальні шляхи будівництва Вашого "пасивного будинку".

Читайте еще полезные статьи :  

Что такое ''Пассивный дом''—>>>ТУТ  

Сколько стоит пассивный дом ТУТ

Бірюкович Павло
Бірюкович Павло
Експерт з інженерних систем і енергоефективності

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Чому вам вигідно звертатися до нас?

Продаємо готові проекти котеджів власного виробництва
Виконуємо індивідуальне проектування
Виконуємо проектування реконструкції будинків
Проектуємо будинки на існуючих фундаментах
Виконуємо дизайн проекти інтер'єрів
Коригуємо імпортні проекти з урахуванням вітчизняних матеріалів
Консультуємо з питань будівництва та ремонту