Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Розрахунок тепловтрат онлайн чи варто?

Чи можна застосовуючи теплотехнічний калькулятор зробити розрахунок теплових втрат онлайн

теплотехнічний калькулятор зробити розрахунок теплових втрат онлайн

 

Чому ми можемо давати оцінку по ефективності використання онлайн інструментів?

Потенціал енергозбереження та підвищення енергоефективності в Україні експерти оцінюють, як дуже високий (наприклад існує оцінка потенціалу зменшення споживання природного газу на 50-60%).

Першочергове питання - як можна швидше і якісніше реалізувати всі державні, іноземні, приватні, і багато інших програм з енергозбереження?

По причині різноманітних факторів, таких як платоспроможність населення, відсутність кваліфікованих фахівців, фірм, монтажних організацій, прийнятного фінансування - терміни реалізації поставлених завдань щодо підвищення енергетичної ефективності помітно затягуються.

І так щоб реалізувати весь потенціал енергозбереження потрібно в першу чергу виконати маловитратні заходи і сформувати платформу для подальшого прогресивного поступу на шляху до зниження енергоспоживання.

Як вже раніше говорилося, про відсутність кваліфікованих фахівців, на цьому слабо розвиненому поки ще ринку, ми прийшли до думки, що потрібно надавати додаткову допомогу експертам у цій галузі, допомагати початківцям-фахівцям, і ознайомлювати звичайних громадян з питаннями енергозбереження - просто кажучи: «говорити на їхній мові ».

Як ми допомагаємо, запитаєте Ви? А ми Вам про це зараз і розповімо.

Почалося все це зі спільним проектом з Держенергоефективності по розробці онлайн калькулятора по заміні газового котла. З ним Ви можете ознайомитися тут. Головною його функцією було дати зрозуміти чи варто йому міняти свій старий газовий котел на альтернативний (твердопаливний, електричний або інший), яка буде вигода і термін повернення його коштів.

Ця розробка користується і зараз високим попитом. Ви можете знайти її вже на багатьох сайтах, як на індивідуальних так і сайт різних адміністрацій.

Після успішного закінчення цього проекту - Держенергоефективність розробила нову програму про державну компенсації на проекти з енергоефективності для ОСББ. З причини позитивного співробітництва з нашими фахівцями було прийнято рішення щодо розробки нового онлайн інструменту для керівників житлових будинків.

Метою цього розрахунку було уявлення керуючому будинку чи варто брати участь в державній програмі. Скільки приблизно буде коштувати реалізація заходів з утеплення фасадів, модернізації ІТП, заміні освітлення для його будинку, і який ефект від цього буде. 

І так у нас вже вийшло два реалізованих спільних проекту.

Але ми на цьому не зупинилися. Зараз ми співпрацюємо з різними організаціями з якими спільно розробляємо онлайн інструменти аналізу заходів щодо підвищення енергоефективності. Серед них можна виділити:

- калькулятор розрахунку опалення;

- калькулятор радіаторів опалення;

- калькулятор тепловтрат;

- калькулятор будматеріалів;

- калькулятор вибору вікон;

- калькулятор по заміні освітлення;

- і багато інших.

Тим самим ми скорочуємо професіоналам час на обробку результатів робіт, а новачкам даємо інструмент для проведення робіт.

До завершення хотілося б сказати що якісний розрахунок теплових втрат онлайн або теплотехнічний калькулятор некоректно використовувати для оцінки енергоефективності будівлі тільки по окремих його частинам. Слід пам'ятати що оцінювати слід будівлю в комплексі з урахуванням взаємодії всіх його частин і онлайн інструменти можна використовувати тільки як частину розрахунків та аналітики. Наприклад оцінка тепловтрат будинку тільки з значеннями тепловтрат огороджувальних конструкцій дає невірну інформацію так при такій оцінці ми втрачаємо інформацію про втрати тепла від вентиляції і нещільності будівлі, ще не оцінюємо містки холоду, не проводимо аналіз нестачі теплонадходжень від затінення рослинністю і так далі.

Дивіться як ми проводимо розрахунок тепловтрат приватних будинків ТУТ

Ще про розрахунок теплових втрат онлайн і теплотехнічний калькулятор ТУТ

Бірюкович Павло
Бірюкович Павло
Експерт з інженерних систем і енергоефективності

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Чому вам вигідно звертатися до нас?

Продаємо готові проекти котеджів власного виробництва
Виконуємо індивідуальне проектування
Виконуємо проектування реконструкції будинків
Проектуємо будинки на існуючих фундаментах
Виконуємо дизайн проекти інтер'єрів
Коригуємо імпортні проекти з урахуванням вітчизняних матеріалів
Консультуємо з питань будівництва та ремонту