Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Незалежна експертиза, теплотехнічний розрахунок тепловтрат будинку. Аудит котеджу за критеріями енергоефективності.

 

Незалежна оцінка проекту, пошук проблемних ділянок з точки зору енергоефективності

Незалежна експертиза, теплотехнічний розрахунок тепловтрат будинку

 

Якщо ви хочете застосувати енергозберігаючі технології для будинку то раціональніше всього робити це після розрахунку часу окупності ваших ідей. Мати дані про те за скільки років окупляться вкладення потрібно і приватному забудовнику, і інвестору і державі. Це дозволяє максимально доцільно використовувати кошти. Особливо це важливо якщо ви плануєте брати кредит.

  Енергозберігаючі будинки, проекти яких не проходили перевірку на повернення інвестицій зазвичай будуються як рекламні об'єкти. Вони показують кваліфікацію будівельників, можливості нових матеріалів, інноваційні заходи. Будівництво таких котеджів іноді в кілька разів дорожче ніж традиційних.

І одна справа якщо держава підтримує впровадження сучасних технологій а інше якщо за кожну модну фішку доводиться цілком платити з власної кишені.

Той хто будує свій будинок і рахує кожну копійку повинен ретельно розраховувати на скільки виправдані плановані витрати.

Ви запланували заміну котла на більш сучасний і ефективний. Але після проведення розрахунків окупності може виявитися що комплексний підхід з утепленням фасаду окупиться набагато раніше. Та й чи можна буде заощадить на котлі, взявши менший за потужністю.

Будувати енергозберігаючі котеджі вигідно завжди.

Головне питання в тому на який термін окупності вкладень ви згодні.

Адже для будівництва свого будинку, в якому ви збираєтеся жити довгі роки, час повернення інвестицій в 15-20 років вважається цілком нормальним. У вас є гроші на ці рішення зараз і раціонально їх вкласти в те що підвищить ваш комфорт і значно знизить Ваші витрати на утримання котеджу в старості.

При будівництві комерційної нерухомості важливий інший підхід, адже довгі терміни окупності це заморожені оборотні кошти. У цьому випадку важливий баланс між необхідними вкладеннями і термінами повернення інвестицій.

Для бюджетної сфери, з її вічною проблемою нестачі коштів, потрібно знайти ті дії які принесуть найбільший ефект вже зараз і на які необхідно виділити найменшу кількість коштів.

Основна проблема з якою стикаються замовники це те що проектно-будівельні компанії хочуть зробити якомога більше робіт на одному об'єкті. Відповідно до проекту можуть закладатися складні комплексні рішення які не завжди виправдані.

Хто ще крім будівельників і проектантів може розібратися в цьому складному питанні?

Потрібна незалежна сторона яка може кваліфіковано оцінити прийняті рішення і підказати найбільш раціональний шлях здійснення ваших завдань з енергозбереження.

Наші фахівці мають багаторічний досвід в оцінці і реалізації різних проектів з підвищення енергоефективності. І ми завжди раді поділитися своїми знаннями з вами.

Якщо у вас виникли питання з енергозбереження або по розрахункам то Ви можете задати їх через форму зворотного зв'язку або по тел: +380503582282 (Viber), +380975153839 (Telegram)

керівник  відділу енергоефективності Бірюкович Павло

  З повагою керівник

відділу енергоефективності AkvilonPro

Про енергетичний аудит будівлі читай тут

Незалежна експертиза, теплотехнічний розрахунок тепловтрат будинку та все про наші послуги з енергоефективності дивись тут